Evde pasta işi yaparak ek gelir elde edin

EVDE PASTA YAPMA İŞİ GİRİŞ BÖLÜMÜ

Evde pasta yapma işi ile para kazanın- Sevgili bayan okurlarımız bu yazımız sizleri ilgilendiriyor. Sizlerde evinizde el maharetinize göre güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Malumunuz geçim zor ve önümüz kış. Sizlerde güzel pastalar hazırlayarak evinizin kazancına katkıda bulunabilirsiniz. Bu yazımızda evde pasta yaparak nasıl para kazanabileceğinizi anlatacağız. Sizlerde yavaş yavaş güzel siparişler alabilir ve ileride belkide eşinizden bile çok kazançlar elde edebilirsiniz. Çünkü bir çok pastahane ve cafeler artık evlerde anlaştıkları bayanlara siparişlerini hazırlatıyorlar.

YETENEKLİ EV HANIMLARI İÇİN EVDE PASTA YAPMAK

Aslında evde pasta hazırlama işi işverenlerin de yararına. Yani bu iş için yüksek meblağlar ödeyerek usta çalıştırıp sigortasını ödeyeceğine bu şekilde çalışmak ekonomik anlamda da işine geliyor. Dolayısıyla sizlere de malzemelerini vererek pasta yapmanızı istiyor. Sizlerde tamda bu noktada hünerlerinizi göstererek maharetinizi gösteriyorsunuz. Bu işte ilerledikten sonra inanın ki rahat rahat ev kiranızı ödeyebilecek ve istediğiniz eşyaları alabileceksiniz çünkü bir maaştan fazla para kazanan kişiler var. Dilerseniz sizinde pasta yaparak para kazanabilmeniz için izlemeniz gereken yolları teker teker açıklayalım.

EVDE PASTA YAPARAK PARA KAZANMA YOLLARI

1-) Bu işi yapmaya karar verdiyseniz bunu eşiniz ile paylaşın ve tanıdığı bir pastahanenin olup olmadığını sorun. Var ise tanıdık biri ile bu işe başlamak sizlerin avantajına olacaktır. Zira yapacağınız ufak hataları göz ardı edebilirler.

2-) Komşularınıza bu işi yaptığınızı söyleyin. Varsa pasta ihtiyaçları sizden isteyebilirler. Hatta tanıdık diye ufak indirimlerde yaparak yavaş yavaş tüm mahalleliyi kendinize bağlayabilirsiniz. Çünkü pasta yapma işi hem vakit alıcı hemde hüner gerektiren bir iştir. Pastahaneler ise pahalıya verir ürünleri. Tanıdıkları bir kişiden pasta almak hem sağlıklı hemde daha ekonomik olacaktır.

3-) Neler yaptığınızı bir kağıda yazınız. Yani hangi tür pastalar yaptığınızı fiyatları ile belirtiniz. Yalnız kişi sayısını da belirtmeyi unutmayınız. Daha sonra bunu bir bilgisayar çıktısında alını ve bir fotokopiden en az 1000 adet bastırın. Daha sonra bu tanıtım broşürlerini çocuklarınıza tüm mahallenin evlerine ve çevre mahalleye dağıtmaları için verin. Tabi çocuklarınız biraz mırın kırın edecektir. Onuda bir dondurma alacağım sözü ile yola getirebilirsiniz.

4-) Bir kaç pastahane ile muhakkak görüşme yapınız. Pastahaneciler hemen telefonunuzu alacak ve en kısa sürede sizlere sipariş vereceklerdir.

5-) Yaptığınız ürünlerin fotoğraflarını muhakkak çekiniz. Ardından Facebook ve instagram gibi hesaplar ile paylaşınız. Buda reklamınızı yapmak için bir başka yöntem olacaktır. Tabi bu sosyal iletişim ağları üzerinden de sipariş alacağınızı unutmayınız. 

6-) Bu iş yapacaksanız tabi ki de eğitimini de almanız gerekecektir. İleride resmi manada sıkıntı çıkmaması için Halk Eğitim Merkezlerinin veya Mesleki Eğitim Merkezlerinin açacağı kurslara katılın. Bu hem işinizi yapabilmeniz için gerekli olan belgeyi almanıza yarayacak hemde bilginizi arttıracaktır. Burada pastaların hangi koşullarda hijyenik ve sağlıklı üretilmesi adına da gerekli donanım bilgisini vereceklerdir.

7-) Bu işi yapmaya karar verdiyseniz bir sigortacıya veya muhasebeciye de danışınız.

Değerli ablalarım, sizlerde yukarıda saydığım yolları izleyerek en kısa sürede ek gelir elde edebilirsiniz. Unutmayın ki işinizi belli bir prensip ile yaparsanız bu piyasada kısa sürede parlayacak ve siparişleri yetiştirmede bile güçlük çekebileceksiniz. Sonunda ise güzel bir gelir ile belkide hayalini kurduğunuz evi alabilirsiniz. Bunlar olağan şeylerdir. Yeter ki hayal edin ve isteyin gerisi yavaş yavaş gelecektir. Ayrıca evde yapılabilecek daha farklı iş kulları için de aşağıdaki linklerimizi inceleyebilirsiniz.

EVDE BONCUK İŞİ İÇİN HEMEN TIKLA

EVDE YEMEK YAPARAK EK GELİR ELDE ETMEK

EVDE MAKALE YAZMA İŞİ TÜM AYRINTILARIYLA BURADA

EVDE İŞ YAPMAK İSTİYORUM DİYENLERE YAPILACAK İŞLER

KOSGEBTEN GİRİŞİMCİ BAYANLARA 150.000 TL YE KADAR DESTEK

LÜTFEN BU YAZIYI HÜNERLİ ABLALARIMIZIN GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

“Evde pasta işi yaparak ek gelir elde edin” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba. Adım cansu topalak istanbul esenyurtta yaşıyorum yeni evliyim ev borcumuz var ve eşime destek olmam gerekiyor oyuzden de bu işe çok ihtiyacım var elim hızlı ve pratik.geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim.

    Yanıtla

Yorum yapın