Ziraat Bankası Taşıt Kredileri

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİLERİ GENEL AÇIKLAMA

Ziraatbankası taşıt kredisi- Değerli okurlarımız, Arabalar hayatımızın vazgeçilmezleri arasında. Oldukça önemli bir ihtiyaç kaynağı. Acil hastaneye gideceksiniz araba şart veya aileniz ile şöyle bir gezintiye çıkayım diyeceksiniz araba yine şart. Anlayacağınız lüksten çok önemli ve zaruri bir ihtiyaç. Sizlerde kendi nedenlerinizden dolayı araba arzulayabilirsiniz. Bunda da oldukça haklısınız. Yüzlerce sebepten dolayı araba şart. Türkiye’nin en köklü bankası ziraat, hayalinizdeki arabayı alabilmeniz için oldukça güzel bir kampanya başlatmış. Bizlerde bu yazımızda Ziraat bankası taşıt kredileri hakkında detaylı bilgiler vermeyi hedefliyoruz.

TAŞIT KREDİLERİ DETAYLARI

Aracınızı seçmek sizden, finansmanını sağlamak Ziraat Bankasından. İster 0 km ister ikinci el olsun, almak istediğiniz araca karar verin, 48 aya varan vade ve uygun faiz seçenekleriyle avantajlı taşıt kredimizden faydalanın. Dilerseniz bu özellikleri detaylı bir şekilde belirtelim;  0 km ve en fazla 5 yaşındaki taşıtlar için kullandırılabilir. 48 aya kadar vade imkanı bulunmaktadır. Doğrusu vade imkanının böyle uzun olması hakikatten de önemli bir mevzu. Çünkü uzun vade de kendinizi yormadan yavaş yavaş ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ruhsatında hususi olarak kaydedilmesi kaydıyla hafif ticari araçların (minibüs, kamyonet, pick-up) alımını finanse etmek amacıyla kullanabilirsiniz. Bu kredide araç rehni, teminat olarak alınır. Bankamız lehine rehin tesis edilir. Gerekli görüldüğü takdirde ek teminat istenebilir. Ayrıca kredi boyunca hayat sigortası ve KASKO yapılmaktadır.

BİZ TAŞIT KREDİSİ 

Sevgili okurlarımız, öncelikle kredi tanıtımını yapacağımız başlık Biz Taşıt Kredisi. Bunu iyi bir şekilde anlayabilmeniz adına dilerseniz örnek vererek ilerleyelim.

(Kaskolu) 20.000 TL taşıt kredisini 36 ay vade ve %1,32 faiz oranı ile temin edebilirsiniz. Bu krediyi alırken aylık ödemeniz gereken taksit tutarı ise; 733,20 TL dir. 

(Kaskosuz) 20.000 TL taşıt kredisini 36 ay vade ve %1,37 faiz oranı ile temin edebilirsiniz. Bu krediyi alırken aylık ödemeniz gereken taksit tutarı ise; 740,50  TL dir .

KOMİSYONSUZ TAŞIT KREDİSİ

Ziraat bankasının sizlere sunduğu bir diğer taşıt kredisi ise komisyonsuz taşıt kredisi. Bu kredi de adından da anlaşılacağı gibi her hangi bir komisyon talep edilmemektedir. Vakit kaybetmeden örnek ödeme planını da hemen inceleyelim.

(Kaskolu) 20.000 TL taşıt kredisini 36 ay vade ve %1,48 faiz oranı ile temin edebilirsiniz. Bu krediyi alırken aylık ödemeniz gereken taksit tutarı ise; 756,71 TL dir. 

(Kasksuz) 20.000 TL taşıt kredisini 36 ay vade ve %1,53 faiz oranı ile temin edebilirsiniz. Bu krediyi alırken aylık ödemeniz gereken taksit tutarı ise; 764,14 TL dir. 

TAŞIT KREDİSİ

Ziraat bankasının bir diğer taşıt kredisi ile karşınızdayız. Faiz oranı1.43 % tür. (1-48 ay vade) 0 km ve 5 yaşına kadar (dahil) 2.el taşıtlar için olup, KKDF ve BSMV hariçtir. Hayat Sigortası; asgari tutarı 19.60 TL dir. Bu rakam 20.000.-TL tutarlı taşıt kredisinde 35 yaş için 1 yıllık hayat sigortası prim tutarıdır. Kasko Poliçesi ise; 1235 TL dir. Bu rakambankanın ortalama yıllık kasko poliçesi prim tutarıdır. Kredi Tahsis Ücreti (1-48 ay vade) asgari oranı 0.50 % dir. Bu oran 0 km ve 5 yaşına kadar (dahil) 2.el taşıtlar için olup, BSMV hariçtir. Yıllık Maliyet Oranı;  asgari oranı 23.0162 % dir. 20.000.-TL 48 ay vadeli Kaskosu Banka tarafından yapılan Taşıt Kredisi için kredi tahsis ücreti dahil edilerek hesaplanan maliyet oranıdır. Sigorta masrafları hesaplamaya dahil edilmemiştir.

(Kaskolu) 20.000 TL taşıt kredisini 36 ay vade ve %1,43 faiz oranı ile temin edebilirsiniz. Bu krediyi alırken aylık ödemeniz gereken taksit tutarı ise; 749,32 TL dir. 

(Kaskosuz) 20.000 TL taşıt kredisini 36 ay vade ve %1,48 faiz oranı ile temin edebilirsiniz. Bu krediyi alırken aylık ödemeniz gereken taksit tutarı ise; 756,71 TL dir. 

BAŞVURU KANALLARI

  • Şubeler
  • İnternet Sitesi
  • İnternet Şubesi
  • Ziraat Mobil
  • Ziraat Tablet
  • Çağrı Merkezi
  • ATM
  • SMS Bankacılığı

 

Sizlerde hayalinizdeki arabayı daha fazla geciktirmeden size en yakın ziraat bankasına gidebilir ve ihtiyaç duyduğunuz krediyi alabilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarınızda incelemenizi tavsiye ederiz.

ZİRAAT BANKASI %20 DEVLET KATKILI KONUT KREDİSİ

ZİRAAT BANKASI GAYRİ MENKUL İHALELERİ

PTT KREDİ BAŞVURUSU TÜM AYRINTILARIYLA BURADA. TIKLA ÖĞREN

BORÇ KAPATMA KREDİSİ VEREN BANKALARIN LİSTELERİ VE İSTEKLERİ

KOSGEBTEN KOBİLERE 1.000.000 TL DESTEK KREDİSİ İÇİN TIKLAYINIZ.

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM DOSTLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın