Vakıfbank Öğretmenler Günü Kredisi

VakıfBank’tan Öğretmenler Günü Kredisi- Öğretmenler bir ülkenin belkide en vefakar çalışanlarıdır. Yağmur çamur demeden, şehir coğrafya gözetmeden gözleri kapalı bir nesli eğitmeye giderler. Ülkemizin kurucusu ve Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk; “ÖĞRETMENLER YENİ NESİL SİZLERİN ESERİ OLACAKTIR.” demiştir. Şuan ne kadar bilgiye sahipsek öğretmenlerimiz sayesindedir. Bundan dolayı da başta kendi öğretmenim olmak üzere tüm öğretmenlerimizin önünde saygıyla eğitiliyoruz.

VAKIFBANK ÖĞRETMENLER GÜNÜ KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Öğretmenler günü yaklaşıyor ve bunu fırsat bilen bankalarda kolları sıvazlamışlar. Bir birinden güzel kredi kampanyalarınıa imza atmışlar. Tabi bizlerde bu kredi kampanyalarından sadece bir tanesini sizler için haberleştirdik. Ayrıca sitemizde bankaların diğer kredi haberlerini de bulabilirsiniz. Sizlerde çeşitli nedenlerden dolayı krediye ihtiyaç duyuyorsanız bu krediyi değerlendirebilirsiniz.

Bankalar kredi verirken 2 önemli hususa dikkat ediyor. Bunlardan bir tanesi düzenli bir gelir, zira bu sizde olan bir durum. 2.si ise kredi notu mevzusudur. Kredi notu çok düşülk olanlar maalesef kredi alamıyorlar. Arzu ederseniz Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notumu Nasıl Öğrenirim? konumuzdan da detaylı bilgi alabilirsiniz. hazırsanız bu özel kredi kampanyasının detaylarına inebiliriz.

VAKIFBANK ÖĞRETMENLER GÜNÜ KREDİSİ DETAYLARI

Çalışan ve emekli tüm değerli öğretmenlerimizin ihtiyaçları için 48 aya varan vade seçenekleri ve %1,13 faiz oranıyla Öğretmenler Günü Kredisi VakıfBank’ta. Kredinizi, Aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli, Değişken taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz. Dilerseniz şimdi de faiz maliyet oranlarını

ÖRNEK ÖDEME PLANI

70.000 TL Krediyi 48 AY Vade ve %1,13 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 1.993,59.-TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 350,00 TL dir. Efektif Yıllık Faiz Oranı ise % 17,8815 dir.

VAKIFBANK ÖĞRETMENLER GÜNÜ KREDİSİ DİĞER ÖZELLİKLERİ

Efektif Yıllık Faiz Oranına kredi için tahsil edilen kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahildir.1 yıllık Hayat Sigortası prim tutarı, 35 yaşındaki erkek müşteri için 248,82.-TL olup kredi tutarına, vadesine ve müşterinin yaşına göre değişiklik göstermekte olup Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamasına dahil edilmemiştir. Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının %0,5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır.

Efektif Yıllık Faiz Oranı örnek vade ve örnek tutar üzerinden hesaplanmıştır. Öğretmenler Günü Kredisi, çalışan ve emekli tüm öğretmenler ile Milli Eğitim Bakanlığı ve Teşkilatlarında çalışan tüm kadrolu personele yöneliktir. VakıfBank kampanya süresini ve kampanya süresince; alınacak ücretleri ve faiz oranını değiştirme hakkına sahiptir. Başvurular için kefil ön şartı aranmamakla birlikte şubelerimiz, gerekli durumlarda kefil talep edebilirler. Ayrıntılı bilgi tüm VakıfBank Şubeleri’nden alabilirsiniz.

Değerli Hocalarımız, gördüğünüz gibi faiz oranı hakikatten çok düşük. Tabi kredi alma noktasında son karar sizin. Bizlerin hiç bir finans kuruluşu ile bağımız olmadığından sadece bu kredi kampanyalarını haberleştiriyoruz. Ayrıca aşağıda farklı konu başlıklı haber galerimizi de inceleyerek daha farklı konularda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Beğendiğiniz yada merak ettiğiniz konuyu tıklamanız yeterli olacaktır.

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM ÖĞRETMENLERİN GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Banka faiz oranları düşecek mi 2017

Bankaların Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır

BankPozitif Dosya Masrafsız 36 Ay Vadeli 50.000 TL

Yorum yapın