Vakıfbank Nakitte Taksit Fırsatları

Vakıfbank Nakitte Taksit Fırsatları- Değerli okurlarımız, yine mükemmel ötesi bir yazı ile karşınızdayız. Vakıfbank kendi müşterilerine özel bir kredi kampanyası hazırlamış. Acil nakit ihtiyaçlarınızı anında temin edebiliyorsunuz. Bunu da 12 ay taksitlendirebiliyorsunuz. Tabi bu kredinin de bir limiti olduğunu unutmayın lütfen. Adı üstünde acil nakit taksitlendirmesi diye. İşinizi görebilecek düzeyde.

VAKIFBANK NAKİTTE TAKSİT FIRSATLARI ÖN BİLGİ

Bir çok insan bu özel kredinin imkanlarından faydalanmaya başladı bile. Sizlerde süresi dolmadan, taksitli nakit fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bugün sizler için Vakıfbank Nakitte Taksit Fırsatları konusuna değineceğiz. Az sonra aşağıda sizler ile paylaşacağımız detaylar sayesinde sizlerde yeterli bilgiye sahip olacaksınız. Dilerseniz daha fazla vaktinizi almadan bu özel kredinin detaylarına inelim.

VAKIFBANK NAKİTTE TAKSİT FIRSATLARI ÖZELLİKLERİ

Vakıfbank Naitte Taksit Fırsatı:  Kampanya 30 Kasım 2016 tarihine kadar 12 taksit için geçerli olup, 500 TL için %2.02 faiz oranı yerine %1.69, 1.000 TL için %2.02 faiz oranı yerine %1.69, 3.000 TL için %2.02 faiz oranı yerine %1.59, 5.000 TL için ise %2.02 yerine %1.49 faiz uygulanacaktır. Faiz dışında herhangi bir komisyon, ücret alınmayacaktır. Kampanyadan, nakit çekim işlem kriterlerine uygun, kullanılabilir nakit limiti yeterli olan müşterilerimiz faydalanabilir.

Kampanyadan asıl ve ek kart sahipleri faydalanabilir. Kampanyadan faydalanabilmek için ayrı bir sözleşme imzalanasına veya ek bir protokole ihtiyaç duyulmamaktadır. Kampanyada SMS katılım şartı bulunmamaktadır. 500 TL, 1.000 TL ve 3.000 TL NakiteTaksit işlemleri, İnternet Bankacılığı, ATM, Şube, Telefon Bankacılığı kanallarından, 5.000 TL NakiteTaksit ise sadece Şube, İnternet Bankacılığı ve Telefon Bankacılığı’ndan kullanılabilecektir.

VAKIFBANK NAKİTTE TAKSİT FIRSATLARI DETAYLARI

Kampanya dahilinde gerçekleşecek taksitli nakit avans işlemlerinin, “Taksitli Nakit Avans” menüsü kullanılarak yapılması gerekmektedir. Bu menüden, belirtilen taksit ve tutar dışında yapılacak tüm işlemlere, ilgili dönemde geçerli olan NakiteTaksit faiz oranı (aylık %2.02) yansıtılacaktır. İlgili dönem içerisinde her kampanyalı NakiteTaksit işleminden açık Nakit çekim limiti dahilinde istendiği kadar faydalanılabilir.

NakiteTaksit işlemlerinde taksit tutarları ödeme planında belirtilen tarihlerde ekstrelere borç olarak yansıtılır. 500 TL ve 1.000 TL için aylık maliyet %2.03, yıllık maliyet oranı %24.34, 3.000 TL için aylık maliyet oranı %1.91, yıllık maliyet oranı %22.90, 5.000 TL için aylık maliyet oranı %1.79, yıllık maliyet oranı %21.46’dır.

Bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. İhtiyacınıza göre 5.000 TL ye kadar nakit para alabiliyorsunuz. Ayrıca bunu da taksitlendirebiliyorsunuz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Vakıfbank Öğretmenler Günü Kredisi

Banka faiz oranları düşecek mi 2017

Yorum yapın