Türkiye Finans SGK Ödemeleri

Türkiye finans ile sgk ödemeleri artık çok kolay- SGK pirimleri işçilerin hakları açısından olmazsa olmazları arasında belkide bir numaralı sırada yer almaktadır. Bu onların hem sağlık güvencesi hemde gelecekte yaşlılıklarını rahat geçirebilmeleri adına alacakları emeklilik aylıkları için oldukça önemli bir unsurdur. Bunun farkında olan iş verenler de, işçilerin bu haklarını geçirmeme adına SGK ödemelerini gününde ödemeye çalışmaktadırlar. Zira eğer bir işçinin sgk pirimi yatırılmıyor ise o iş yeri büyük bir şuç işlemiş olur ve altından kalkamayacağı bir para cezasının da altına gireceği gibi indirimli sgk pirim yatırma avantajından da bir yıl boyunca ben edilir.

TÜRKİYE FİNANS SGK ÖDEMELERİ ÖN BİLGİLENDİRME

SGK ödemeleri iş yeri sahiplerin de en büyük sıkıntılı günlerinden birisidir. Çünkü piyasa şartları gerçekten çetin geçmekte ve yeri geldiğinde nakit para bile bulunamamakta. Özellikle asgari ücretin artması ile birlikte oldukça büyük bir yük sırtlarına binen işverenlere sahip çıkma adına bankalar bir birinden güzel ve avantajlı kampanyalar sunmakta. Bizlerde esnafımıza yardımcı olma adına en güzel kredi kampanyaları ve diğer ekonomik haberleri sizlere doğru kaynağından süzerek iletiyoruz. Bugünkü yazımızda da sgk ödemelerinizde sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz bir kampanyaya yer vereceğiz.

TÜRKİYE FİNANS SGK ÖDEMELERİ VE AVANTAJLARI

Değerli okurlarımız; SGK primlerinizi Türkiye Finans İnternet Şubesi aracılığı ile hesabınızdan, dilerseniz ayrıca Happy Business Kart ve Siftah Kart kullanarak SGK primlerinizi www.sgk.gov.tr adresinden hızlı ve kolayca ödeyebilirsiniz.Türkiye Finans İnternet Şubesi – Ödemeler – SGK – Borç Ödeme adımından TCKN /VKN /SGK Sicil No bilgisi girilerek prim ödemesi online sorgusunu hızlı ve kolayca gerçekleştirip borç ödemenizi hesabınızdan rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz kredi kartınız veya hesabınızdan hangi ödemeleri gerçekleştirebileceğinize de hep beraber bakalım.

KREDİ KARTI VE HESAPTAKİ PARALAR İLE YAPILABİLECEK ÖDEMELER

4/A SSK Ödemeleri gerçekleştirile bilmektedir. Bular; İşveren Cari Dönem (İşv, Sicil No), İşveren Geçmiş Dönem (İşv, Sicil No), İşveren İcraları (İşv, Sicil No) ve 4/A Tarım (T.C. Kimlik No)

4/B Bağkur Ödemeleri de gerçekleştirilebilmektedir. Yapılan işlemleri de sırasıyla sayalım; BAĞ-KUR Cari Dönem (TCKN), BAĞ-KUR Geçmiş Dönem (TCKN), BAĞ-KUR SGDP (TCKN), BAĞ-KUR TP (TCKN), GSS Pirim (TCKN), EK5, EK6, 5G, 4A Kısmi İBS, Topluluk (TCKN)

 

Bu saydıklarımın dışında ekstra şu ödemeler de gerçekleştirilebilmektedir; Tevkifat (Tevkifat sicil No), Kira Tahsilatı (TCKN), Avans- Kişi Borcu- Yersiz Ödeme (TCKN), Ek Kar. – Fat. Alacaklar (Kurum Sicil No)

Saygı değer okurlarımız; SGK ödemlerinizi Ticari Kart, Business Kart, Siftah Kart, Happy Kart, Haremeyn Kart ve Türkiye Finans Kredi Kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki linklerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

TÜRKİYE FİNANS TİCARİ KREDİ KARTLARI VE ÖZELLİKLERİ

KOSGEBTEN GİRİŞİMCİ BAYANLARA 150.000 TL YE KADAR DESTEK

KOSGEB'TEN ONAY ALAN PROJE ÖRNEKLERİ BURADA. TIKLA HEMEN ÖĞREN

KOSGEB KOBİ PROJE DESTEK PROGRAMI İLE 150.000 TL BİR TIK ÖTEDE

GERİ ÖDEMESİZ 150.000 TL KOSGEB TEKNOPAZAR DESTEK PROGRAMI

KOSGEB HİBE KREDİSİ NASIL ALINIR? İŞTE BÜTÜN AYRINTILAR...

BU YAZIMIZI İŞVERENLERİN GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK İLE PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın