İlk sigorta giriş tarihi öğrenme İlk tescil tarihini nasıl bulurum ?

İLK SİGORTA İŞE GİRİŞ TARİHİ ÖĞRENME ÖN BİLGİ

İlk kez giriş tarihimi nasıl buluyorum nasıl öğreniyorum ? Değerli 724kredi kullanıcıları sizlere ssk kategorimizden yararlı olacağını düşündüğümüz bazı önemli konuları aktarıyoruz. Bunlardan birisi de emeklilik hesaplamaları hususunda yer alan ve önem arzeden ilk kez sgk giriş tarihinizin belirlenmesi yönünde olacaktır. bizler buradan sizlere bunu nasıl bulacağınızı anlatacağız.

DETAYLAR

Türkiye’de herhangi bir yerde çalışan kişilerin olmazsa olmazı sigorta girişidir. Zira aile bireylerinin hastanelerden ilaçlardan ve tedavi süreçlerinden yararlanması kesinlikle buna bağlıdır. Herkes gibi sizler de çook eskiden belki sigortaya önem vermiyordunuz ama, emin olun yeni yetişen nesil sigortalılığı istiyor. Zaten Devletinde isteği bu yönde. Bu yönde atılımlar yapılabilmesi adına işverenlerin iş yüklerini azaltmak için devletimiz ilk kez sigortalı olarak işe girişlerde subvanse yani yardım için kesenin ağzını açmış durumda.

E-DEVLET 4A TESCİLİ

Daha önceden bir yerde sigortalı olarak çalıştınız ve üzerinden çok uzun yıllar geçti. Eskiler çok iyi hatırlarlar eski pembe renkte sigortalılık girişinizi gösteren kimlik türü evraklar veriliyordu. Onu kaybettiğimizde ne yapacağız bilemiyorduk ve sürekli olarak iş değiştirip, sigortalı olarak yeniden çalışmaya başladığımızda ise yeni bir numara alıyorduk. Şimdi ilk kez sigortalılık giriş tarihinizi öğrenmek için e devlet şifrelerine ihtiyacınız bulunuyor. E devlet şifresi olanlar ne yapacak ? Şifresi elinde olanlar E DEVLET 4A TESCİL linkine tıklayarak giriş yaptıklarında hizmet dökümleri ile birlikte, bu dökümlerde ilk sigortalılık tarihlerinin ne olduğunu görebilirler. Bizler sizlerin yerine kendi e devlet şifremizle ilgili bölüme girerek bir ekran çıktısı ediniyoruz. Bu ekran çıktısında açıkca örneğin benim ilk kez sigortalılık giriş tarihim görünüyor.

E devlet ilk sigorta tescil ve giriş tarihi öğrenme
E devlet ilk sigorta tescil ve giriş tarihi öğrenme

Konu ile ilgili yardıma ihtiyacı olan kişiler, lütfen sitemizdeki bu konunun altına bizlere yönelteceğiniz sorularınızı gönderiniz. Yukarıda yer alan resimde iki tarafı kırmızı ok olan alanın üzerinde ilk işe giriş tarihim görünüyor. Dolayısı ile sizler de bu şekilde tarihinizi öğrenebilirsiniz.

Şimdi tescil tarihlerinizi öğrendiğinize göre artık EMEKLİLİK HESAPLAMA modülüne girerek emekliliğinize kaç gün ay yıl kaldığını rahatlıkla görebilirsiniz.

Saygılar.

724KREDİ.NET

724kredi

Kişisel araç kredileri ev kredileri ve emeklilere yapılan özel kampanyaları araştırarak özgün şekilde sizlere duyurmaya çalışan evli ve 4 çocuk babası yaşı kemale ermiş, emeklilikte yaşa takılmış, halk müziğine bayılan, çayını şekerli faizi düşük seven kişilik.

İlk sigorta giriş tarihi öğrenme İlk tescil tarihini nasıl bulurum ?” için bir yorum

  • 5 Temmuz 2017 tarihinde, saat 23:35
    Permalink

    Kardeşim benim tescil şöyle 1601199310697 ilk işe giriş DİE bişey yazmıyor ama primlerimin yatması 01.01.1999 olarak görünüyor prim e göremi tescilliyolar yoksa yukarda yazan ların hangisi tescil tarihi oluyor emekliliğim için çok önemli mail ime cevabı yollardan sevinirim

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.