Geleceğiniz Akbank Altın Mevduat Hesabı ile Güvencede

Akbank altın mevduat hesabı- İlk çağlardan itibaren kullanılan Altın, dünyadaki en değerli mücevherat arasında yer almaktadır. Altın havadan ve sudan etkilenmeyen bundan dolayıda paslanmayan, dolayısıyla da değerini yitirmeyen özel bir element grubudur. Geçmişten günümüze kadar da işlene işlene gelen, genel itibariyle bayanların bir süs eşyası olarak kullandığı ziynet eşyalarıdır.

AKBANK ALTIN HESABI GENEL BİLGİLER

Tıpkı geçmişte olduğu gibi gelecekte de bir alım gücünü simgeleyen altınlar özellikle yaşlılar tarafından bir birikim aracı olarak da kullanılmaktadır. İyi bir birikim aracı olan altınlar bir yandan da uykusuz geçen gecelerin de bir sebebi diyebiliriz.Özellikle yastık altındaki altınlar geceleri uykunuzu kaçıracak kadar da zalım bir mücevher. Hırsızlar geldi mi? Ya uykumda eve girerlerse? İşteyken eve hırsız dadanırsa? gibi yüzlerce soru aklınızı kurcalar ve durur. Kimisi gücü miktarınca, arsa alır, kimisi de ev, tabi bir kısım insanlarda bu birikimlerini altında değerlendirmeyi seçerler. Çünkü arsa işi bıçak sırtında bir iştir.

Belki 20 sene beklersiniz değerlenmeyince mecbur satarsınız. Sattıktan sonra bir imar geçer ve bir anda fiyatını misliyle katlar. Ama altın öyle mi? asla değil. Altın dünyada ki en güvenilir birikim aracıdır. Damlaya damla ya bir bakı vermişsiniz göl olmuş. Onun için para biriktiremeyen gençlere en büyük tavsiyem bir altın hesabı açarak geleceklerini teminat altına almaları. Ayda bir tam altın biriktirmeyi kendinize hedef edinirseniz ve 20 yıl boyunca biriktirirseniz 240 altın yapar. Buda bugünün parasıyla iki ev parası yapar. Yani emekli olduğunuzda en az 2 ev alabilirsiniz. Kulağa hoş geliyor değil mi? Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza geçiş yapalım.

AKBANK ALTIN MEVDUAT HESABI NEDİR?

Altın biriktirmek istiyorum diyenler müşteriler için oluşturulmuş bir banka hesabıdır. Sizlerde geleceğinize yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Buda sizin en doğal hakkınızdır. Ayrıca düğün hazırlığı yapanların da altın biriktirdikleri bilinmektedir. Kısacası çeşitli nedenler ile altın biriktirenlere güvenli bir şekilde biriktirmeleri adına açılmış bir hesap türüdür. TL, USD veya EURO hesaplarınız aracığı ile gram cinsinden alacağınız 24 ayar altınlarınız, Akbank altın mevduat hesabınızda sizin için değerleniyor. Ayrıca hesap işletim ücreti de alınmamaktadır. Akbank altın mevduat hesabı açabilmeniz için size en yakın şubeye gidip hesap açtırmanız yeterli oluyor. Eğer zaten akbank da hesabım var diyorsanız internet bankacılığından da altın hesabı açabilirsiniz.

AKBANK ALTIN MEVDUAT HESABI ÖZELLİKLERİ

Akbank altın hesaplarınız arasında veya başkasına ait bir altın hesabına dilerseniz havale işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca şubeye vereceğiniz talimat ile düzenli altın alışı yapabilirsiniz. Altın hesabınızda gerçekleştireceğiniz miktar minimum 0,01 Gramdır. Altına ihtiyaç duyduğunuzda altınlarınızı 1, 2.5, 5 ve 10 gram ve katları olarak alabilirsiniz. Veyahut Akbank altın  hediye çeki düzenleyebilirsiniz.  Dilediğiniz an hesap açtırmak için Akbank Direkt’e giriş yapabilirsiniz. Akbank Direkt şifrenizi unutsanız da bu sistem üzerinden tekrardan alabilirsiniz. Ayrıca 100.000 TL ye kadar ki altın birikimleriniz devlet garantisi altındadır. Güvenli ve istediğiniz zaman çekebileceğiniz altınlar bırakın bankada büyüsün sizde uyumanın tadını çıkarın. Ayrıca aşağıda belirttiğimiz konu linkleri de dikkatinizi çekebilir.

AKBANK OLDUĞUNDA ÖDE ESNAFIM KAMPANYASI VE DETAYLARI BURADA

ŞUBEYE GİTMEDEN AKBANK HIZLI KREDİ KARTI BAŞVURUSU VE AYRINTILARI

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE PAYLAŞIR MISIN?

Yorum yapın