Senet ile 48 ay taksitli araba satın alma

Senet ile 48 ay taksitli araba satın alma- Arabalar bir çok kimsenin hayallerini süsleyen en büyük ihtiyaçların başında gelmektedir. Taşıtlar belkide bu dünyada üretilmiş ve insan ihtiyacını karşılayabilen en başarılı icattır da diyebiliriz. Eski zamanlarda lüks olan, asilzadelerin, ardından da zenginlerin kullandıkları otomobiller şimdilerde ise en büyük zaruri ihtiyaçlar arasında yerini alıyor. Bundan dolayıda evden önce, hatta işten bile önce araba sahibi olunması gerekmektedir.

SENET İLE ARABA SATIN ALMA GİRİŞ BİLGİSİ

Hastalıkta, alışverişte, iş yerine gidiş gelişlerde, çocukları okula bırakmada ve daha bir çok hususta arabalar oldukça büyük birer ihtiyaç. Parası olanlar yada belli bir birikimi olanlar kimseye eyvallahı olmadan arabalarını alabiliyorlar. Ama maddi açıdan desteği olmayan garibanlar ise mecburen bankalara hücum ediyorlar. Bankalarda hemen kredi notunuza bakıyor. Ardından ise düzenli bir gelirinizin olup olmadığınızı belgelendirmenizi istiyorlar.

Yani yaş tahtaya basmamaya çalışıyorlar. Kendilerince haklı olabilirler ama işi orta direk açısından düşündüğümüzde durum vahim. Çünkü kredi notu iyi olan vatandaş sayısı oldukça azaldı. Bizlerde bu yazımızda otomobil alabilmeniz de bir alternatif oluşturabilmesi için senet ile araba konusuna değineceğiz.

KREDİ NOTU SORGULAMA- KREDİ NOTUMU NASIL ÖĞRENİRİM?

SENET İLE 48 AY TAKSİTLİ ARABA SATIN ALMA DETAYLARI

Bankaların kaprisleri, bitmek bilmeyen istekleri vede en önemlisi yüksek faiz oranları sizleri de çileden çıkardıysa o halde senet ile araba satın alam formülünü göz önünde tutmanızın vakti geldi demektir. Artık bir çok galeri bankaya ihtiyaç duymadan kendileri oldukça uygun faiz oranları ile senetler düzenleyerek araçları satmaktadırlar. Bunlar her ilde ve her ilçede bulunmaktadır. Neredeyse peşin fiyatına taksitli gibi bir şey oluyor anlayacağınız. Genellikle senetli taksitli araç alımlarınız 48 ay vade ile yapılmaktadır. Galeriden alabileceğiniz aracınıza daha cazip imkanlar sayesinde sahip olabilirsiniz.

Sizlerde kendi bütçenize göre araba satın alabilir ve vadelerinizi de ödeyebileceğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Tabi vade arttımı da  arz biraz faiz oranlarınında artacağını unutmayınız. Senet ile taksitli araba satan yerlerin sadece galeriler olduğunu düşünüyorsanız da yanılıyorsunuz. Çünkü reklam olmaması adına bir çok otomobil firmasının 2.el gruplarında senet ile araba satışı da bulunmaktadır. Anlayacağınız bir çok yerde zaten senet ile işler döndürülmeye başlanmış bile. Ayrıca 3 ay ertelemeli gibi kampanyalarda bulunuyor. Yani arabanızı aldıktan 3 ay sonra senetlerinizi ödemeye başlıyorsunuz.

HANGİ GALERİYE GİTMELİYİM?

Senet ile araba satın alama işi görüldüğü gibi basit ve kolay. Ne banka evrak derdi nede başka bir şey. Ama bu şekilde araba sahibi olmayı düşünüyorsanız sizlere tavsiyemiz sadece bir galeriye yada bayiye sormamanız. Çevrenizde ne kadar bu işi yapan varsa hepsini incelemeniz, tüm şartları, faiz oranlarını ve ekstra masrafları detaylıca öğrenmenizde gerekecektir. Tutup da ilk gördüğünüz yüksek faizli senete imza atmayınız. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da inceleyebilir ve araba almadaki farklı seçenekleri bir kez daha değerlendirebilirsiniz. Merak ettiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

FİNANSBANK STANDART TAŞIT KREDİSİ

DÜŞÜK FAİZLİ 24 AY VADELİ 15.000 TL TAŞIT KREDİSİ 

36 AY VADELİ 30.000 TL TAŞIT KREDİSİNİ EN UYGUN FAİZLİ VEREN BANKALAR

DENİZBANK TAŞIT KREDİSİ

EMİNOTOMOTİV

LÜTFEN BU YAZIYI ARABA ALACAKLARINDA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

 

“Senet ile 48 ay taksitli araba satın alma” üzerine 2 yorum

Yorum yapın