Şekerbank Türk Traktör Kredi Kampanyası

Şekerbank Türk Traktör Kredi Kampanyası- Şekerbank yaptığı kampanya ve avantajlar ile çiftçinin yanında olmaya devam ediyor. Çiftçiliğin ne kadar zor olduğunu herkes bilir. Bir ülkenin esas kalkınma bölümünü kendi üretimini yapan köylü bölümü oluşturur. Bir ülke kendi ekmeği için buğdayını dışarıdan almıyorsa o ülke bağımsız demektir. Çünkü buğday en temel besin ürünüdür. Bundan dolayıda çiftçinin ve köylünün sürekli desteklenmesi gerekmektedir.

ŞEKERBANK TÜRK TRAKTÖR KREDİSİ İÇİN GENEL BİLGİ

Gazi Mustafa Kemal Atatürk; “Köylü Milletin Efendisidir” diyerek bunun önemini vurgulamıştır. Çiftçinin öneminin farkında olan devletimiz birçok konuda yardımcı olmaktadır. Özel sektörde de bir çok banka çiftçinin yanında olmaya çalışmaktadır. Bugünde çiftçi dostu olan ve en büyük destekçilerinden biri olan şekerbank’ın avantajlı bir kampanyasından söz edeceğiz. Yani Şekerbank Türk Traktör Kredi Kampanyasının detaylarından söz edeceğiz.

TÜRK TRAKTÖR KREDİ KAMPANYASI DETAYLARI

Türk Traktör A.Ş. ile Şekerban işbirliği kapsamında üreticilerin New Holland ve Case marka sıfır kilometre ve ikinci el traktör alımlarının finansmanına yönelik  “Türk Traktör Kampanyası” düzenlenmiştir. Kampanya bitiş tarihi 31 Aralık 2016’dır. Kampanya dahilinde 60 aya kadar vadede yılda bir ödemeli olarak kullandırım yapılabilmektedir. Kampanya New Holland ve Case marka traktörleri kapsamaktadır. Ayrıca Şekerbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

BAŞVURU NEREDEN YAPILMAKTADIR VE GEREKLİ OLAN BELGELER NELERDİR?

Başvurular Şekerbank şubelerinden yapılmaktadır. Ayrıca detaylı bilgiyi 444 78 78 Şekerbank Çağrı Merkezi’nden alabilirsiniz.Başvuru sahibinin Çiftçilik Belgesi veya Çiftçi Kayıt Sistemi Belgesi (ÇKS), Başvuru sahibinin kimlik fotokopisi, Varsa, diğer gelirlerine ilişkin belge (emekli maaşına ait bordro ya da kira gelirlerini gösteren kira anlaşması gibi)

Sizinde traktör ihtiyacınız var ise veya traktörünüzü yenilemeyi düşünüyorsanız değerlendirmeniz gereken bir kredi kampanyası. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da inceleyebilirsiniz. Dikkatini çekeni tıklamanız yeterli olacaktır.

ŞEKERBANK SÜT SIĞIRCILIĞI VE BÜYÜKBAŞ HAYVAN BESİCİLİĞİ KREDİSİ

ŞEKERBANK TAVUKÇULUK VE KANATLI HAYVAN KREDİSİ

ŞEKERBANK HASAT KART

ŞEKERBANK TARLA BÜYÜTME KREDİSİ

ENERJİ TASARRUFU TEŞVİKLİ ŞEKERBANK EKOKREDİ BAŞVURUSU

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.