Şekerbank Süt Sığırcılığı ve Büyükbaş Hayvan Besiciliği Kredisi

Şekerbank Süt Sığırcılığı ve Büyükbaş Hayvan Besiciliği Kredisi- Sizlerde köy yaşamına geçip kendi yağınızda kavrulmak isteyenlerden misiniz? Şehrin gürültüsü, karmaşası ve dolandırıcılarında illallah mı ettiniz? O halde neden süt sığırcılığı veya hayvan besiciliği yapmıyorsunuz ki? Getirisi yüzde yüzün üstünde olan bir iş. Basit ve kolay. Çiftliğinizi kurduktan sonrada tıkırın da işleyecek bir iş diyebiliriz. Ne sahtekar ne dolandırıcı. Peşin para ile güzel bir yatırım.

ŞEKERBANK SÜT SIĞIRCILIĞI VE BÜYÜKBAŞ HAYVAN BESİCİLİĞİ GİRİŞ BÖLÜMÜ

Tabi şimdi siz şimdi iyi güzel diyorsun amma besi çiftliğini açacak yeterli sermayeyi nereden bulacağız. Cebimizdeki para buna yetmez ki. Bende bu soruya cevaben atalarımızın güzel bir sözünü hatırllatacağım sizlere. “Borç Yiğidin Kamçısıdır.” diye. Evet yanlış duymadınız. Biraz borçlanmanız gerekecek amma sizin açınızdan oldukça avantajlı bir borçlanma olacak. Bugünkü konumuz  Şekerbank Süt Sığırcılığı ve Büyükbaş Hayvan Besiciliği Kredisi . Bu kredi ile sizlerde rahat ödemeleri sayesinde kendi çiftliğinizin sahibi olabilirsiniz.

SÜT SIĞIRCILIĞI ve BESİCİLİK KREDİSİ DETAYLARI

Besi ve süt hayvancılığı için ihtiyacınız olan üretim girdilerinin karşılanmasında vade ve ödeme kolaylığı sağlanmayan kredinizin tahsil zamanı nakit akışınıza göre belirleniyor, ödemeler işinize engel olmuyor. Süt hayvancılığı yapan üreticilerin ve tarımsal işletmelerin, hayvan alımı dahil, hayvan barınaklarının yapımı, yem hazırlama üniteleri, kaba yem depoları, slaj, posa ve gübre çukurlarının yapımı, buzağı ve düve bölümleri, sabit veya mobil sağım üniteleri, süt depolama ve soğutma tankları gibi sektöre özel yatırım kalemleri için proforma fatura bedelinin %75’ine kadar kredi tahsis edilebilmektedir.

Kaçırılmayacak bir kredi kampanyası ve fırsatı. Besi hayvancılığı yapan üreticilerin ve tarımsal işletmelerin, besi barınaklarının yapımı, yem hazırlama üniteleri, kaba yem depoları, silaj, posa ve gübre çukurlarının yapımı gibi bir proje dahilinde gerçekleştirilmesi gereken yatırımları için proforma fatura bedelinin %75’ine kadar kredi tahsis edilebilmektedir.

KREDİ ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI

60 aya varan vade ve yılda bir ödeme imkanı sağlanır. Besi Hayvancılığı kredisinde hayvan alımlarının kredilendirilmesi 18 ay vade ile sınırlıdır. Kredi ile temin edilecek hayvanların Türkvet Kayıt Sistemine kayıtlı, Damızlık Belgesine sahip olması gerekir. Süt hayvancılığında en az 5 baş ve üzeri, besicilikte en az 10 baş ve üzeri hayvana sahip olan ya da kredilerimiz ile kapasitesini minimum bu seviyeye çıkartacak işletmelere kullandırılmaktadır. Başvuru için Şekerbank Şubelerine uğramanız gerekiyor.

Sevgili takipçilerimiz, Şekerbank Süt Sığırcılığı ve Büyükbaş Hayvan Besiciliği Kredisinin güzel bir kampanyası olduğunu söyleyebiliriz. En azından devlet bankalarının istediği evrak kalabalığı bulunmuyor ve başvurusu da kolay. 60 ay gibi ödeme kolaylığı da bulunuyor. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da inceleyebilirsiniz.

ŞEKERBANK TAVUKÇULUK VE KANATLI HAYVAN KREDİSİ

ŞEKERBANK HASAT KART

ŞEKERBANK TARLA BÜYÜTME KREDİSİ

ENERJİ TASARRUFU TEŞVİKLİ ŞEKERBANK EKOKREDİ BAŞVURUSU

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın