Şekerbank Tavukçuluk ve Kanatlı Hayvan Kredisi

Şekerbank Tavukçuluk ve Kanatlı Hayvan Kredisi- Gİrişimci adayları, çiftlik sahipleri ve köylü kardeşlerin süper bir kredi tanıtım yazısı ile karşınızdayız. Bugün Şekerbank Tavukçuluk ve Kanatlı Hayvan Kredisi hakkında bilgilendirmeler yapmayı planlıyoruz. Getirisi oldukça iyi ve güzel olan bu iş kolunu sizlerde düşünebilirsiniz. Özellikle şehrin bunaltıcı havasından bıkan , köyünde toprağı evi olanlar için değerlendirebilecekleri tavukçuluk işi ile her yıl daha da büyüyebileceksiniz.

ŞEKERBANK TAVUKÇULUK VE KANATLI HAYVAN KREDİSİ SERMAYESİ

Gerek et tavukçuluğundan gerekse yumurta tavukçuluğunda ve benzeri işlerde ilk sermaye oldukça önemlidir. Sizlerde biz de bu işi yapmak istiyoruz ama yeteri kadar sermayemiz yok diyorsanız o halde bu yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü Şekerbank ihtiyacınız olan maddi kaynağı sağlıyor. Dilerseniz biran önce bu kredinin özelliklerinin tanıtıma geçelim.

TAVUKÇULUK VE KANATLI HAYVAN KREDİSİ DETAYLARI

Şekerbank tavukçıluk işini yapabilmeniz için oldukça güzel bir kredi kampanyası yapmış. Şekerbank’tan et/yumurta tavukçuluğu, hindi ve kanatlı hayvan yetiştiriciliği yapan ve bu alanda faaliyet gösterecek olan çiftçilere ya da tüzel işletmelere mevcut yatırımları büyütme, modernize etme ve yeni tesis kurma konularında ihtiyaç duyacakları işletme ile yatırım giderlerinin finansmanı için uygun faizli, esnek ödeme koşullu kredi imkanı sağlamaktadır. Dilerseniz şimdi de bu kredileri alabilmenin koşulları nelerdir onları öğrenelim.

ET TAVUKÇULUĞU İÇİN KREDİ ÖZELLİKLERİ

Et Tavukçuluğunda; 10.000 adet kapasiteye sahip olan ya da yapılacak yatırımla en az bu kapasiteye ulaşacak üreticilere, tesis yapımı, mevcut tesisin modernize edilmesi veya büyütülmesi, kümes binası yapımı, yardımcı üniteler, yemlik, suluk, ısıtma, jeneratör ve yem ünitesi gibi yatırım giderlerinin finansmanı için proforma fatura bedelinin %75’ine kadar 60 ay vade ve yılda bir ödemeli kredi verilebilmektedir.

YUMURTA TAVUKÇULUĞU İÇİN KREDİ DETAYLARI

Yumurta Tavukçuluğunda; 5.000 adet kapasiteye sahip olan ya da yapılacak yatırımla en az bu kapasiteye ulaşacak üreticilere, tesis yapımı, mevcut tesisin modernize edilmesi veya büyütülmesi ile bu alanda yapılacak yeni yatırımlar için (kümes binası, yardımcı üniteler, yemlik, suluk, ısıtma, jeneratör ve yem ünitesi gibi giderler için) yatırımın %75’ine kadar 60 vade ile yılda bir ödeme olarak kredi verilebilmektedir.

HİNDİ YETİŞTİRİCİLİĞİ İÇİN KREDİ ÖZELLİKLERİ

Hindi Yetiştiriciliğinde; 2.500 adet kapasiteye sahip olan ya da yapılacak yatırımla en az bu kapasiteye ulaşacak üreticilere, tesis yapımı, mevcut tesisin modernize edilmesi veya büyütülmesi ile bu alanda yapılacak yeni yatırımlar için (kümes binası, yardımcı üniteler, yemlik, suluk, ısıtma, jeneratör ve yem ünitesi gibi giderler için) yatırımın %75’ine kadar 60 vade kredi verilebilmektedir.

NOT: Kredi kullandırımı yapılacak gerçek kişi üreticilerin kanatlı hayvan sektöründe minimum 2 yıl deneyim sahibi olması, tüzel kişiliklerde ise, en az bir ortağın sektörde asgari 2 yıl deneyim sahibi olması aranmaktadır. Maalesef bu en önemli koşul. Bu koşulu yerine getirmeniz gerekiyor.

Değerli okurlarımız, bence 10 numara 5 yıldız bir kredi kampanyası olmuş. Devlet bankası olsa ancak bu kadar güzellikte bir kredi imkanı sunulurdu. Düşünün ihtiyacınız olan sermayenin %75’ini sizlere kredi olarak veriyor. Ayrıca bunu da 60 ay vade yapıyor. Buda bitmiyor ödemelerinizi de yıllık yapıyorsunuz. İnsanın babası olsa böyle bir güzellik sağlamaz 🙂 sizlerde tavukçuluk işini düşünüyorsanız şekerbank yanınızda en büyük destekçiniz olacaktır. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da inceleyebilirsiniz.

ŞEKERBANK HASAT KART

ŞEKERBANK TARLA BÜYÜTME KREDİSİ

ENERJİ TASARRUFU TEŞVİKLİ ŞEKERBANK EKOKREDİ BAŞVURUSU

KADIN ESNAF VE İŞLETMECİLERE DESTEK ŞEKERBANK'TAN

ŞEKERBANK NAKİT KOBİ KREDİLERİ İLE RAHAT BİR NEFES ALIN

LÜTFEN BU YAZIYI GİRİŞİMCİ ADAYLARININ DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın