Şekerbank Hasat Kart

Şekerbank Hasat Kart- Değerli çiftçilerimiz, bu yazımız sizler için. Çiftçiliğin ne kadar zor şartlarda yapıldığını biliriz. Tarlanın sürülmesi, tohum ekimi, sulaması, bakımı ve hasatı. Esasen önümüze gelen ekmeğin ne emekler ile soframıza geldiği bir düşünülse ekmek israfı olmazdı herhalde. Çiftçilerimizin el emeği ve alın teri hakikatten ödenemez. Bundan dolayıda sadece devlet bankaları değil özel bankalar da çiftçiler için bir birinden güzel kampanyalar ve güzel hizmetler sunmakta.

ÇİFTÇİLERİN EN BÜYÜK YARDIMCISI ŞEKERBANK HASAT KART

Bu yazımızda Şekerbank Hasat Kart‘ın tanıtımını yapmaya çalışacağız. Çiftçilerin en büyük yardımcılarından olan şekerbank‘ı çiftçiye verdiği desteklerden dolayıda ayrıca kutlamak gerekiyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan ve sizlere de daha fazla sabırsızlandırmadan Şekerban’ın bu özel kartını tanıtımına geçelim isterseniz.

ŞEKERBANK HASAT KART NEDİR?

Dilerseniz hemen bu soruyu cevaplayarak yazımıza devam edelim. Hasat Kart ile üretiminize destek, kesenize bereket, hayatınıza büyük kolaylık geliyor. Şekerbank’tan Çiftçilerimize Özel Hasat Kart bir çok avantajı ile sizleri bekliyor. İlaç, mazot, gübre, tohum ve fide gibi tarımsal ihtiyaçlarınızı şimdi alın, hasat zamanında faizsiz ödeyin. Hasat Kart Üye iş yerlerinin sizlere sunduğu avantajlardan yararlanın. Hasat Kart ile yaptığınız harcamaları yine hasat zamanınıza göre belirlenen vadede hatta vadeden önce kısmen ya da tamamen ara dönemlerde ödeyin.

HASAT KART İLE 6 AY VADE VE %0 FAİZ KAMPANYASI

Anlaşmalı tedarikçi firmalardan tarımsal girdi ihtiyaçlarınız için Şekerbank‘ın ve diğer tüm Bankaların POS cihazlarından ise alışverişleriniz için kullanıp, PTT Şubelerinden borçlarınızı ödeyin. Sevgili okurlarımız Hasat Kart Sayesinde; Tedarikçi firmalardan tarımsal girdi ihtiyaçlarınızı Hasat Kart ile karşılayabilir, ödemelerinizi hasat tarihinizde yapabilirsiniz. Anlaşmalı tedarikçi üye iş yerlerinden Hasat Kart ile yaptığınız alışverişlerde, 6 aya varan vade ve %0 faiz kampanya avantajından yararlanabilirsiniz.

Nakit ihtiyaçlarınızı Şekerbank şubelerinden, Şekerbankın ve diğer banka ATM‘ lerinden, PTT ATM’lerinden 7 gün 24 saat kesintisiz olarak karşılayabilir, Hasat Kart borçlarınızı yine Şekerbank Şubeleri ve PTT Şubelerinden ödeyebilirsiniz. Yıl içerisinde kartınıza geri ödeme yapabilir, gerektiğinde limit boşluğu çerçevesinde alışveriş veya nakit kullanabilirsiniz. Tarsim sigorta primlerinizi Şekerbank şubelerinden ya da SBN Sigorta Acentelerinden Hasat Kart ile öderken, borçlarınızı belirleyeceğiniz vadede faizsiz olarak kapatabilirsiniz. Başvurunuzu ise size en yakın Şekerbank Şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER NELERDİR?

İlk etapta Hasat Kart Başvuru Formunu doldurmanız gerekecektir. Ardından Bankaya Nüfus Cüzdanı Fotokopisini ve İl/İlçe Tarım Müdürlüğü’nden alınacak ÇKS ile su ürünleri yetiştiricileri ve de avcılığı için Su Ürünleri Yetiştiricilik Belgesi, arıcılar için Türkiye Arıcılar Birliği’nden alınacak AKS Belgeleri veya Ziraat Odası’ndan alınacak Çiftçilik Belgesini sunmanız gerekecektir.

Saygıdeğer okurlarımız, bence şahsi görüşümü söyleyeyim her çiftçinin cebinde olması gereken bir kart. Şekerbank Hasat Kart avantajları ile sizleri bekliyor. Sizlerde vakit kaybetmeden başvurunuzu yapın. Kim kime borç para verecek ve 6 ay sonra faizsiz bir şekilde öde diyecek? Bundan dolayı şekerbank’ı tebrik etmek gerekir demiştim. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da inceleyebilirsiniz.

ŞEKERBANK TARLA BÜYÜTME KREDİSİ

ENERJİ TASARRUFU TEŞVİKLİ ŞEKERBANK EKOKREDİ BAŞVURUSU

KADIN ESNAF VE İŞLETMECİLERE DESTEK ŞEKERBANK'TAN

ŞEKERBANK NAKİT KOBİ KREDİLERİ İLE RAHAT BİR NEFES ALIN

ÇİFTÇİLERİMİZİN DE BU YAZIYI GÖREBİLMELERİ İÇİN LÜTFEN FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞINIZ.

Yorum yapın