Ramazan Bayramına Özel Hesaplı Krediniz Odeabank’ta

2017 Ramazan bayramı kredisi, odeabank nakit hazır ihtiyaç kredisi, hesaplı kredi – Günler çok çabuk ilerliyor ve bankalarda,kredi kampanyalarını patır patır yayınlamaya devam ediyor. Bayrama 8 – 9 gün kaldı. Herkes hazırlıklarını yapmaya başladı. bayramlarda tamam herkesin kendine göre bir gideri oluyor ama, kimi vatandaşlarda nakit para ihtiyaçlarını bugünlere saklıyorlar. zira bankalar özel günlerde müşteri çekebilmek için daha da avantajlı kredi kampanyalarına imza atıyorlar.

ODEABANK RAMAZAN BAYRAMI NAKİT HAZIR KREDİ ÖN AÇIKLAMA

Kimisi arabasını yenileyecek ihtiyaç kredisi çekiyor, kimisi, bağ bahçesine bakım yapacak, kimisi gerçekten de bayram giderlerinde harcayacak ve kimisi de yaz ayını fırsat bilerek tatile çıkacak. Sonuç itibariyle herkesin kendine göre bir gideri var ve kredi çekmesi gerekiyor. bankalarda müşteri kampa derdinde. Bende elimden geldiği kadarıyla sizlere doğru bilgiler sunmaya çalışıyorum. Bugün diğer ramazan kredisi haberlerimize yeni birisini yani odeabank ramazan bayramı nakit hazır kredisini anlatacağım. Tabi şartları değerlendirip kredi çekecek olan izlersiniz elbette.

RAMAZAN BAYRAMINA ÖZEL ODEABANK KREDİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ

İhtiyacınız her ne olursa olsun, sorgusuz ve sualsiz alabileceğiniz bir kredi kampanyası ile karşınızdayız. Adı üstünde ramazan bayramı ihtiyaç kredisi diye. İster tatile çıkın, ister seniz de eşyalarınız yenileyin. Kullanımı tamamen size kalmış bir şey. Bu kampanyaya göre en düşük limit olan 3 bin lira ile en yüksek limit olan 35 bin lira arasında kredi alabiliyorsunuz. Üstelik 3 ay erteleme imkanınız da var. yani kredinizi şimdi alıyorsunuz ve eylül ayında ödüyorsunuz. Bu sayede de kurban bayramı ihtiyaçlarınız da aradan çıkmış oluyor. Ödeme de kurbandan sonra başlıyor.

KREDİ VADESİ VE FAİZ ORANLARI

Krediyi aldık ama kaç ay vade ile geri ödeyeceğim diye bir soru kafanızdan geçmiş olabilir. Kredi vadenizi en uzun 48 ay olacak şekilde siz belirliyorsunuz. Eğer geliriniz çok iyiyse 12 ayda yani bir yılda borcunuzu bitirin derim. Yok ödeme gücüm zayıf diyorsanız da 4 yıla kadar yani 48 aya kadar vade yaparak ufak taksitler ile ödeyebilirsiniz borcunuz. Faiz oranları kredi skorunuza göre belirlenecektir. Findeks kredi notu bu kampanyada çok etkili. benim kredi notum çok iyi diyenler değerlendirebilirler.

En düşük faiz oranı %1,29’dan başlıyor. En yüksek faiz oranı ise %,1,79 oluyor. Dediğim gibi kredi notunuza göre bu aralıkta bir faiz oranı da sizlere sunuluyor. Odeabank kredi ile birlikte otomatik olarak hayat sigortası da yaptırıyor. Bir de kredi tahsis ücreti de ödemenizi bekliyor. Anlayacağınız cebinizden bu iki ek gider çıkacak. 75 yaşına kadar olan tüm müşteriler başvuru yapabiliyor.

KREDİ İÇİN BAŞVURU SEÇENEKLERİ

Krediye başvuru yapacak olanlar eğer odeabank’ın kendi müşterisi iseler, bankaya gitmelerine gerek kalmıyor. başvurularını internet şubeden yapıyorlar. Ardından kredi onaylanırsa da, bu tutuar hemen hesabınıza yatıyor. Bankaya gitme ve imza atma olayları yok. Diğer müşterilerin online başvuru yapma imkanları vardır. Bunun için de şu linki; odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/nakit-hazir-kredi-basvurusu.aspx kullanabilirler. Tabi herkes banka şubesine giderek de başvurusunu gerçekleştirebilir.

Bir de SMS yolu ile krediye başvuru yapma şansınız da var. Telefonunuzun mesaj bölümüne giriyorsunuz ve ekrana büyük harfler ile NAKIT yazıyorsunuz. Ardından TC numaranızı da yazdıktan sonra bu mesajı (operatör kesinlikle fark etmiyor) 8444’e yolluyorsunuz. İşte hepsi bu.

KREDİ HESAPLAMASI YAPALIM

3.000 TL bayram kredisine başvuru yaptınız. Kredi vadesini de 48 ay olarak belirlediniz. Kredi skorunuza bakıldığında çok yüksek olduğu görüldü ve bundan dolayı da %1,29 faiz oranını almaya hak kazandınız. Şimdide hesaplama yaptığımız da aylık taksitiniz 89 lira oluyor. kredi tahsis ücretiniz 16 TL dir. Hayat sigortası kişisel (yaş, cinsiyet) özelliklerinize göre hesaplanıyor. Yıllık efektif faiz oranı ise %20,5950 dir.

 

Yorum yapın