Odeabank Konut Kredisi Ürünleri

Odeabank Konut Kredisi Ürünleri- Sizlerde ah bir evim olsa da Vallahi bir şey istemem 🙂 diyenlerden misiniz? E hani haksız da sayılmazsınız çünkü Yaşam koşulları her geçen gün zorlaşıyor. Küresel ekonomi tüm Dünyaya hakim. Dolayısıyla dünyanın bir ucunda yaşanan ekonomik kriz, tüm dünya ülkelerini derinden sarsabiliyor. Yada bir ülkenin yanlış yönetilmesinden dolayı emeklilerinin bile maaşını ödeyemez hake gelmesi de farklı bir durum olsa gerek. (Örneğin Yunanistan)

TÜM SEÇENEKLERİ İLE ODEABANK KONUT KREDİSİ GİRİŞ

Yazımızın başında haksız sayılmazlar derken tamda bu durumu belirmek istedim. Çünkü herkes biran evvel ev almanın derdinde. Hani emekli olunca en azından başımızı sokabileceğimiz bir evimiz olsa diyor. Birde malumunuz 27 Eylül 2016 Tarihli ve 29840 sayılı resmi gazete yayınlanan yönetmelik gereği artık ev almak için sadece %20 peşinat vermeniz gerekiyor. İşte tamda bu noktada Odeabank yardımınıza koşuyor. Bizlerde konut alma fikrinize alternatif olması adına bugün Odeabank Konut Kredisi‘nden söz edeceğiz.

ODEABANK KONUT KREDİSİ DETAYLARI

Artık Hayalinizdeki eve kavuşmak için beklemenize gerek yok. Ev sahibi olmak, daha güzel bir eve taşınmak, ya da yatırım amacıyla konut satın almak, amacınız ne olursa olsun, uzman odeabank kadrosu ve avantajlı koşularla odeabank yanınızda. Uzun vade, düşük taksit seçeneklerimiz ve bütçenize uygun ödeme planlarımız ile, konut alımlarınızı kolaylaştıran çözümler sunuluyor. Ödeme noktasında siz nasıl rahat edecekseniz istediğiniz konut ürününü seçebiliyorsunuz. Dilerseniz konut ürünlerine de kısaca değinelim.

ODEABANK KONUT KREDİSİ ÜRÜNLERİ

Odea Mortgage; 120 aya varan vadelerde Konut Kredisi kullanabilirsiniz. İndirimli Mortgage; Kredi kullandırımı sırasında ek komisyon ödeyerek faiz oranınızı ve taksit tutarlarınızı düşürmek istiyorsanız, İndirimli Mortgage size göre. Ödeme Planını Kendin Belirle Mortgage; Mortgage ödeme planınızı, bütçenize uygun şekilde kendiniz belirleyebilirsiniz. Ödemek istediğiniz taksit tutarlarını gelir planınıza göre belirleyerek, taksit ödemelerinizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

ODEABANK MERDİVEN MORTGAGE

Merdiven Mortgage; Mortgage ödemelerim düşükten başlasın, her yıl istediğim oranda artsın diyorsanız, Merdiven Mortgage size göre. Yıllar itibarıyla geliriniz de artış bekliyorsanız, ya da mevcut diğer borçlarınız bir süre sonra bitecekse, Merdiven Mortgage kullanabilir, kira öder gibi taksit ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz. Transfer Mortgage; Mevcut konut kredinizin faiz oranı, güncel piyasa faiz oranından daha mı yüksek? Kredinizi, daha uygun faiz oranı ve ödeme seçenekleri ile, Odea Bank‘a getirebilirsiniz.

ODEABANK ARA ÖDEMELİ MORTGAGE

Ara Ödemeli Mortgage; Belirleyeceğiniz aylarda, taksit tutarına ek ödemeler yapmak istiyorsanız, Ara Ödemeli Mortgage tam size göre. Belirli aylarda ikramiye alan ücretli çalışanlar, gelirinde bazı aylar artış olan serbest meslek sahiplerine uygun bir seçenek olan Ara Ödemeli Mortgage ile, anaparanızı eşit taksitli planlardan daha önce bitirebilir, daha az faiz ödeyebilirsiniz. Ödemeye Geç Başla Mortgage; Hayalinizdeki eve hemen sahip olmak, ve taksit ödemelerinize geç başlayabilmek elinizde. 3 aya varan taksit erteleme imkanı ile, Ödemeye Geç Başla Mortgage, konut alımı sonrasındaki nakit sıkışıklığını hafifletir.

YÜZDE YÜZ MORTGAGE

%100 Mortgage; Satın almak istediğiniz konut bedelinin tamamı için konut kredisi kullanabilirsiniz. Masraflar Dahil Konut Kredisi; Kredi kullandırım masraflarınızı da konut kredinize dahil edebilir, böylece kredinizi ilave nakit ihtiyacı olmadan rahat rahat kullanabilirsiniz.

KONUT KREDİSİNE NASIL BAŞVURUDA BULUNABİLİRİZ?

Değerli okurlarımız konut edinme formunu doldurduğunuz takdirde odeabank sizleri arayıp bilgilendirmede bulunuyor. Ayrıca başvurunuz içinde yardımcı oluyor. Konut Kredisi Başvuru Formu için burayı tıklayabilirsiniz. Ayrıca şubelerden de başvurunuzu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER NELERDİR?

Başvurunuzda şu belgelerin olmasına dikkat ediniz; Kimlik Belgesi (TC kimlik numarası bulunan Nüfus Cüzdanı, Sürücü Belgesi ya da Pasaport), Başvuru sahibi adına, son 3 aya ait bir adet doğalgaz, elektrik, telefon ya da su faturası, Gelir Belgesi

Serbest Meslek Sahipleri ya da Ticaret Erbabı: Son yıla ait Vergi Levhası, bilanço ve gelir tablosu/ işletme hesap özeti ve Ticaret Sicil Gazetesi/ Oda kayıt belgesi sunmanız gerekecektir. Şirket Ortağı Olan Kişiler: Son yıla ait Vergi Levhası, onaylı bilanço ve gelir tabloları/ işletme hesap özeti ve Ticaret Sicil Gazetesi/ Oda Kayıt Belgesini sunmanız gerekecektir. Ücretli Çalışanlar: Maaş bordrosu veya maaş yazısı ve şirket imza sirküleri, Emekliler: Emekli maaşı hesap cüzdanı veya emekli maaşının yatırıldığı banka hesabı bilgisini içeren yazı, Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Gelire konu tapu belgesi ve ilgili kira kontratı, Menkul Geliri Elde Edenler: Faiz gelirini gösteren hesap cüzdanını sunmanız gerekecektir.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

100.000 TL konut kredisini 120 ay vade ve %1,2 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık Taksit Tutarı 1.576,8 TL dir. Toplam Geri Ödeme Tutarı ise 189.217,33 TL olarak hesaplanmıştır. İpotek Tesis Ücreti: 186 TL,  Ekspertiz 460 TL, Yıllık Hayat Sigortası 1.116 TL dir. DASK ve Konut Sigortası ücretleri eklenmemiştir.

Br yazımızın daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerde ev sahibi olmak istiyorsanız odeabank alternatifini de düşünebilirsiniz.

ODEABANK 48 AY VADELİ NAKİT HAZIR İHTİYAÇ KREDİSİ

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

 

Yorum yapın