Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar ve en düşük faiz oranları hakkında bilgiler

Borç kapatma transfer kredisi almak istiyorum, en düşük borçlarımı kapatma kredisi alacağım bankalar hangileridir. Bütün borçlarımı bir bankada birleştirerek tüm borçlarımı bir bankaya ödemek istiyorum. Bunu hangi bankalar üzerinden sağlayacağım gibi sorularınıza netlik kazandırmak adına vereceğimiz bilgiler ışığında artık sizler borçlarınızı sıfırlayıp istediğiniz ve bu krediyi sağlayan bankalardan birisine ödeme yapabileceksiniz. Bundan çok değil üç beş sene kadar önce, bütün bankalar, sigortası olan olmayan, ev hanımı öğrencilere çok sayıda kredi kartı sağladılar. Hele herhangi bir işyerinde sigortalı olarak çalışıyor iseniz ve adınıza bir işyeriniz var ise her bankadan yüksek limitli kredi kartı edinebiliyor dunuz. Kredi kartları baş belasından başka birşey değil aslında. Tabiki tam anlamı ile harcamaları kontrol altına tutmak malesef mümkün olmuyor. Bundan dolayı irili ufaklı limitlere sahip olan kredi kartları ile ilgili yapılan harcamalar malesef artık başımızı kaldıramayacağımız büyüklükte geri ödeme yükü olarak omuzlarımızda… ÇOK ACİL KREDİ İÇİN TIKLA

BORÇ KAPATMA KREDİSİ – TRANSFERİ  GİRİŞ BİLGİLERİ

BİRÇOK KREDİ KARTIMDAN HARCAMA YAPTIM TOPLAMDA ÇOK BORCUM VAR NE YAPAYIM : Kredi kartlarının Türkiye’de bankalar tarafından fütursuzca verilmesinden dolayı insanlar özellikle ödeme vadeleri farklı olan bankalardaki bu kredi kartlarının artık asgari ücretini bile ödemeyecek duruma geldi. Hem düşünün, ayın her günü, acaba bu kredi kartının ödemesi ne kadardı şunu ödeyim mu bunu takla mı attırayım, bu karttan çekip buna yatırayım gibi düşünüyoruz. Zira ayın her günü elimizde de para bulunmuyor malesef.

KREDİ KARTI BORCUMU DİĞER KARTTAN ÇEKEREK KAPATIYORUM : En fazla yapılan ve kullanılan işlemlerden birisi bu arkadaşlarım. Kredi kartlarının asgarisini ödeyemeyen ve birçok kredi kartı bulunan kişiler, o anda borcu az olan veya asgarisi yatırılan kredi kartını bankamatiğe sokarak para çekiyor ve diğer kredi kartının borçlarını yatırıyor. Yani nereden bakarsanız bakın bunun patlaması da kredi kartının limiti ile alakalı en fazla 6-12 ay içinde patlayacaktır. Şu anda bu kredi kartları ile ilgili bir düzenleme var, artık bankalar, önüne gelen herkese malesef kredi kartı sağlamıyor ve vermiyorlar. Biraz geç alınmış bir karar da olsa, eskiden her bankadan kredi kartı edinmiş ve mecburiyetten ya da keyfiyetten dolayı harcamış olan kişiler iflas etme noktasına gelmiş durumdalar.

SENETLE BORÇ PARA VEREN FİRMALAR İÇİN TIKLAYINIZ

BORÇ KAPATMA KREDİSİ DETAYLARI VE ÖZELLİKLERİ

BORÇ KAPATMA TRANSFER KREDİSİ NEDİR ? : Aslında bütün kredilerin veriliş amacı, bankaların para kazanma olayından başka birşey değil. Sıfatlar değişiyor olsa da verilen şey kredi aslında. Bu arada borç kapatma kredisi, borç transfer kredisi olarak ta biliniyor. Borçlarınızı bildirdiğiniz bankalardan kredi çekme için başvuruda bulunduğunuz da bankalar, bu kredi kartı ya da diğer vadeli olan borçlarınızı üstleniyorlar sizde bu başvuruda bulunduğunuz bankaya borçlanıyorsunuz. Yani yeniden vadelendirilmiş ve faiz oranına göre yapılandırılmış borcun bir bankaya ödemmesi olayı  bu… Diyelim ki 5 ayrı bankaya kredi kartı borcunuz var ve sizler x bankasına gittiniz, bu banka eğer siz, kredi çekme şartlarına uyuyor iseniz, size kredi sağlıyor ve siz borçlarınızın tamamını artık tek bir bankaya ödüyorsunuz.

48 AY VADE İLE 10.000 TL KREDİ İÇİN TIKLAYINIZ

BORÇ KAPATMA KREDİSİNİ NASIL ALIRIM?

BORÇ KAPATMA TRANSFERİ KREDİSİNİ NASIL ALIYORUZ: Noter onaylı bir adet nüfüz cüzdanınız ya da bunun aslı ile birlikte, düzenli olarak aldığınız gelirinizi kanıtlayan bir adet ücret bordrosu ile birlikte, Adresinizin güncel olması ve bunu ispatlayan evrak, telefon, doğalgaz, su ve yahut cep telefonu faturasından birisini ( son üç aylık olacaktır daha eskisi kabul olmuyor malesef ) bankaya gidiyorsunuz ve müracaatınızı yapıyorsunuz.

HANGİ KONULARDA BORÇ KAPATMA KREDİSİ VERİLİR?

HANGİ BORÇLAR İÇİN BORÇ KAPAMA KREDİSİ ALABİLİYORUM : Taşıt Kredisi borçlarınız, İhtiyaç kredisi borçlarınız ve Kredi bartları borçlarınız ile ilgili transfer kredisi sağlayabilirsiniz. Konut Kredisi ve KMH diye adlandırılan ticari faaliyetlerde kullanılan borçlarda tranfer ve kapama işlemi yapılmıyor. Bankalar size onay verdikten sonra parayı kendileri transfer ediyorlar. Daha doğrusu EFT şeklinde yapıyorlar ve bu işlem için sizden para da talep etmiyorlar. Ücretsiz şekilde krediyi sağlayan bankalar sizin tüm borçlarınızı kendileri kapatıyor. Transfer yapıldıktan sonra da sizlerin bu borçlarınızın olduğu bankaları arayarak bilgi istemeniz ve vermeniz mantıklı olacaktır.

48 AY VADELİ 30.000 TL KREDİ İÇİN TIKLAYINIZ

HANGİ BANKALAR BORÇ KAPATMA KREDİSİ VERİR?

BORÇ KAPATMA KREDİSİ VEREN BANKALAR : Türkiye’de faaliyet gösteren bütün bankalar sizlere borç kapatma kredisi sağlayacaktır. Asıl önemli olan, bu bankalar arasından sizlerin, en düşük faizle bu krediyi sağlayan bankaları tercih etmeniz olacaktır. Sizlere tavsiye olarak Finansbank İNG Bankası ve kredisi düşük olan ODEABANK gibi bankalara önce giderek faiz oranlarını almanız mantıklı olacaktır. En düşük faizi isteyen banka hangisi ise ona göre kendiniz karar verebilirsiniz. Bazı bankaların borç kapama kredisi faiz oranları aşağıdaki gibidir.

Şekerbank Borç kapatma kredisi başvurusu için TIKLAYINIZ

Finansbank Borç Transferi Kredisi için TIKLAYINIZ

İNG BANK BORÇ KAPATMA TRANSFER KREDİSİ SAĞLIYOR : 1.500 tl ve üstünde 50.000 TL ye kadar 36 ay vade ile alınacak olan kredileri %1,29 Faiz oranı ile 250 TL Kredi Tahsis Ücreti ile sizlere sağlıyor ing bankası. En düşük faiz oranı şu anda bu bankada bulunmakta. Tabiki yazıyı sizlere sunduğumuz tarih te önemli. Zira ileriki tarihlerde konumuza giriş yaptığınızda, bankalar, faiz oranlarını değiştirmiş, yükseltmiş düşürmüş olabilirler. Bu itibarla sizlerin güncel faiz tutarlarını bankalara giderek öğrenmeniz ya da internet sitelerinden bakmanız mantıklı olacaktır.

Bankalar, faiz oranlarında anlık olarak değişiklik yapma hakkına sahiptir. Araştırarak işlemleri yapmanız büyük önem taşımakta. Hangisi düşük ise o bankadan kredinizi sağlayın. Para yatırmayacağınız için, şu banka sağlam bu değil gibi düşüncelere asla kapılmayın. Ne kadar düşük olur ise zararınız da o kadar düşük olur bunu unutmayın. Konumuz ile ilgili bizlere sormak, iletmek istediklerinizi lütfen değerli yorumlarınız ile konularımızın altından bizlere ulaştırın. Araştırarak tüm sorularınıza cevaplar bulabileceğinizi lütfen unutmayın.

48 AY VADE İLE 20.000 TL KREDİ İÇİN TIKLAYINIZ

Not: Kredi notu olayı, bu kredilerin alımı için son derece önemlidir. Kredi kartının asgarisini ödememiş takibe girmiş kişiler için hiç bir banka hiç bir sıfatla kredi sağlamayacaktır. Dolayısı ile lütfen tam patlama noktası olmadan, kredi puanlarınız iyi iken bu kredi işlerine girin. Patladıktan sonra hiç birşey yapamayacağınızı lütfen unutmayın.

 

“Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar ve en düşük faiz oranları hakkında bilgiler” üzerine 2 yorum

  1. bankalara olan kredi kart borçlrımı kaptıcak banka hakkında bilgi verirseniz memnunolurum kart borcum şu bankalara finansbank teb garantibank heçbisibank ben belediye personeliyim vakıfbanka kredim otomatik maaşımdan kesiliyor bukonuda bana yardımcı olacak bankaya tüm borçlarımı karşılıyan banka otomatik maaşımdan kesebilir bilgilendirirseniz memnun olurum erturul

    Yanıtla

Yorum yapın