Odeabank 48 ay vadeli Nakit Hazır ihtiyaç kredisi

Odeabank 48 ay vadeli Nakit Hazır ihtiyaç kredisi- Değerli okurlarımız, BDDK‘nın 27 eylül 2016 tarihinde aldığı karar gereği artık ihtiyaç kredilerinin 48 aya çıkarıldığı yönetmelik ile resmi gazetede yayınlandı. Bunu da ilk haber yapan sitelerden birisi olduk. Bundan dolayı en güzel ve en doğru bilgileri 724kredi.net adresimizden edinebilirsiniz. Bu düzenleme ile bankalar bir birleri ile yarışır hale geldiler. Düşük faiz ve uzun vade olayı da ihtiyaç sahiplerinin ilgisini üstüne topluyor.

48 AY VADELİ ODEABANK NAKİT HAZIR KREDİSİ GİRİŞ BÖLÜMÜ

Bizlerde bu ihtiyaç kredilerinizi en doğru yerden temin edebilmeniz adına bankaların 48 ay vadeli kredilerini tanıtım şeklinde sizlere sunuyoruz. Bugünde tanıtımını yapacağımız konu Odeabank 48 ay vadeli Nakit Hazır ihtiyaç kredisi olacaktır. Yazımızın devamın da bu kredi ile ilgili her şeyi bulabileceksiniz. Daha fazla gevezelik yapmadan dilerseniz konumuza geçiş yapalım.

ODEABANK 48 AY VADELİ NAKİT HAZIR İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Malumunuz hayatımızda çeşitli sebeplerden dolayı krediye yönelmek durumunda kalabiliyoruz. Kimimiz düğün yapacak, kimimiz iş kuracak kimimiz de araç satın alacak. İşte tamda bu noktada odeabank imdadınıza yetişiyor. Siz de yaşamınızın önemli anlarında hızlı ve kolay kredi çözümleri olsun istemez misiniz?

Odeabank tüm kredi ihtiyaçlarınız için sizlere hesaplı çözümler sunuyor. Evlilik hazırlıklarından eğitim masraflarına, ev dekorasyonundan tatil planlarınıza dek her türlü ihtiyacınız için İhtiyaç Kredisi kullanabilirsiniz. Doğum masrafları, mobilya alımı ve tadilat gibi harcamalarınız için kredi kullanarak peşin alımın avantajlarından faydalanır, geri ödemelerinizi ise 48 aya varan vadelerde küçük taksitlerle yaparsınız.

NAKİT HAZIR İHTİYAÇ KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUR?

Hayatınızın her anındaki nakit ihtiyaçlarınız için, 48 ay vadeye kadar Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi kullanabilirsiniz. Nakit ihtiyacınızı karşılayarak, harcamalarınızda nakit ödemenin avantajından yararlanır, ödemelerinizi bütçenize uygun olacak şekilde ayarlarsınız. İhtiyaç Kredisi’ne başvurmak için, gerekli belgeler ile birlikte odeabank şubelerine gelmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca başvurunuzu online olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için tıklamanız yeterli olacaktır. Açılan sayfada istenilen bilgileri doldurduktan sonra başvurunuz gerçekleşmiş olacaktır.

GEREKLİ OLAN BELGELER NELERDİR?

Kimlik Belgesi (TC kimlik numarası bulunan Nüfus Cüzdanı, Sürücü Belgesi ya da Pasaport), Başvuru sahibi adına, son 3 aya ait bir adet doğalgaz, elektrik, telefon ya da su faturası, Gelir Belgesi

Serbest Meslek Sahipleri ya da Ticaret Erbabı: Son yıla ait Vergi Levhası, bilanço ve gelir tablosu/ işletme hesap özeti ve Ticaret Sicil Gazetesi/ Oda kayıt belgesi sunmanız gerekecektir. Şirket Ortağı Olan Kişiler: Son yıla ait Vergi Levhası, onaylı bilanço ve gelir tabloları/ işletme hesap özeti ve Ticaret Sicil Gazetesi/ Oda Kayıt Belgesini sunmanız gerekecektir. Ücretli Çalışanlar: Maaş bordrosu veya maaş yazısı ve şirket imza sirküleri, Emekliler: Emekli maaşı hesap cüzdanı veya emekli maaşının yatırıldığı banka hesabı bilgisini içeren yazı, Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Gelire konu tapu belgesi ve ilgili kira kontratı, Menkul Geliri Elde Edenler: Faiz gelirini gösteren hesap cüzdanını sunmanız gerekecektir.

KREDİ TAKSİT ÖDEMELERİMİ NERELERDEN GERÇEKLEŞTİREBİLİRİM?

Kredi Taksit Ödeme Kanalları; Odeabank Şube ve ATM’lerinden,  Odeabank İnternet Şubesi’nden, 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi’nden, Odeabank Mobil Şube’den, Herhangi bir banka hesabınızdan EFT/havale ile ve Akbank ATM’leri ve PTT Şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

8.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,55 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit miktarı 253 TL olacaktır. Ayrıca Kredi Tahsis Ücreti de 40 TL dir. 

Değerli okurlarımız, sizlerde 48 ay vade ile bu krediye sahip olmak istiyorsanız değerlendirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da inceleyebilirsiniz.

48 AY VADELİ KREDİM AKBANK'TA

48 AY VADELİ DENİZBANK CEBİMDE KREDİ

48 AY VADELİ DENİZBANK CEBİMDE KREDİ

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Yorum yapın