N Kolay Kredi

N kolay kredi- Son zamanlarda her yerde duyduğumuz N Kolay Krediyi sizlerde merak ediyorsunuzdur. Hangi web siteye tıklasam nedense karşıma çıkıyor. Peki n kolay krediyi bu kadar beğenilen yapan şey nedir? diye merak ediyorsanız yazımızın devamında bunun cevabını bulabileceksiniz. N kolay krediye dair her şeye bu yazıda değinmeyi düşünüyoruz. Oldukça güzel bir sistem yaptıklarını belirtmem gerekiyor. Tam anlamı ile algılayabilmeniz için soru cevap tarzında gitmeyi düşünüyorum. Dilerseniz ilk merak edilen soru ile başlayalım.

N KOLAY KREDİ NEDİR?

N Kolay Kredi, Aktif Bank tarafından nakit ihtiyaçlarını şubeye gitmeden karşılayabileceğin bir ihtiyaç kredisi ürünüdür. Haftasonları da ihtiyaç duyduğunuz zaman yanınızda olacak olan bir sistem. n kolay kredi ile oturduğun yerden kredi başvurusunda bulunabilir, şubeye gitmeden de paranın adresine gönderilmesini sağlayabilirsin. Üstelik sayfalarca kağıt imzalamana ve sana kredinin yanında başka bankacılık ürünleri satmaya çalışan bankacılarla uğraşmazsın. Passolig Banka Kartınız yoksa, kredinizi kolaylıkla kullanmanız için ücretsiz N Kolay Banka Kart’ı adresinize gönderilir. N Kolay Kredi’ye T.C. vatandaşı olan, 18 yaşından büyük, risk ve istihbaratında herhangi bir olumsuzluğu bulunmayan kişiler başvurabilir. Anlayacağını kredi notu burada da karşınıza çıkıyor.

 

N KOLAY KREDİDE TAHSİS ÜCRETİ ALINIYOR MU? EN FAZLA KAÇ LİRA ÇEKEBİLİRİM?

N Kolay Kredi’den kullandırılan kredi tutarının binde beş’i oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Ayrıca sigorta yaptırma zorunluluğu bulunmamaktadır. En az 3, en fazla 36 ay vadeli N Kolay Kredi kullanabilirsiniz. En az 2.000 TL, en fazla 20.000 TL kredi kullanabilirsiniz. 

N KOLAY KREDİ ÖRNEK ÖDEME TABLOSU VE FAİZ ORANLARI NASILDIR?
n kolay kredi ornek ödeme tablosu
n kolay kredi ornek ödeme tablosu

 

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILMAKTADIR?

Aktifbank müşterisi iseniz izlemeniz gereken yol şu şekilde olmalıdır; İhtiyacınız olan parayı giriyorsunuz, ardından sözleşmeyi onaylıyorsunuz ve son olarak da 5 dakikada krediniz hesabınıza yatıyor. İşte bu kadar basit ve kolay.

Yeni müşteri iseniz izlemeniz gereken yol şu şekilde olacaktır; kısa başvuru formunu doldurmanız gerekecektir. Daha sonra sözleşmeyi onaylayacaksınız. Ardından 7-10 iş günü içerisinde kurye sizi adresinizde ziyaret edecek. Paranızda hemen hesabınıza yatacak. Bu sistemde N kolay kart sahibi olursanız hiç bir prosedür ile uğraşmadan kredinize 5 dakikada kavuşabiliyorsunuz.

Gördüğünüz gibi N kolay kredi; Aktifbank‘ın geliştirdiği ve kredi için uğraşmadan kolayca başvuruda bulunabileceğiniz bir sistem. Basit ve kolay. Bankacıların tafra ve tavırlarıyla uğraşmadan ihtiyacınız olan parayı alabiliyorsunuz. N Kolay Krediye başvurmak için burayı tıklamanız yeterli olacaktır. Açılan sayfada ihtiyacınız olan tutarı girip, kaç taksitte ödeyeceğinizi yazıyorsunuz. Ardından size özel bir sayfa ve teklifler geliyor.  Ayırca sizler için hazırladığımız aşağıdaki konu başlıklarına da bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

MAAŞINI PTT DEN ALAN EMEKLİLERE AKTİFBANK ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ 

KART AİDATI OLMAYAN KREDİ KARTLARI

NE KADAR KREDİ ÇEKEBİLİRİM?

BANKA HARİCİ KREDİ VEREN KURUMLAR

LÜTFEN BU YAZIMIZI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARIYLA BEĞENİP, PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın