Eminotomotiv

Eminotomotiv nedir? Faizsiz Otomobil, Eminotomotiv sistemi- 724kredi.netin değerli okurları bugün sizlere özel bir sistem olan Eminotomotiv den söz edeceğiz. Aklınızdaki soruları tek tek yanıtlamaya çalışacağız. Malumunuz her kesin bir araba hayali vardır. Araba bir özgürlüktür. Ayrıca eskilerde lüks olan bir meta iken şimdilerde zaruri olan ve olmazsa olmazlarımız arasında yer almaktadır. Hastaneye giderken, gezmeye giderken, eşya taşırken kısacası en büyük yardımcılarımızdan bir tanesidir.

EMİNOTOMOTİV GENEL BİLGİ

Otomobiller bu kadar ihtiyaç iken bankalarda bunu fırsat bilip bir birinden farklı kampanyalar ile sizleri cezbetmeye çalışıyorlar. Ama ne olursa olsun faiz oranları bu şekildeyken araba almak hakikatten kolay değil. Ciddi faiz oranlarını takip eden kredi Tahsisi ücreti, hayat sigortası, kasko bedelleri vb. ödemeler sonucunda çıldırmamak elde değil. İşte tamda bu noktada imdadınıza Eminotomotiv devreye giriyor. Faizsiz bir şekilde hayalinizdeki aracı alabiliyorsunuz.

EMİNOTOMOTİV  NEDİR?

1991 yılında araba alabilmek için bankalara 2 otomobil ücreti ödemeniz gerekiyordu. Dolayısıyla bu sıkıntıdan dolayı zorunluluktan doğan bir şirkettir. Böylece birkaç arkadaşın bir araya gelmesi ile “sırayla otomobil sahibi olmanın” yolu açmıştır. El birliği sistemini geliştirmiş ve otomobilin sadece lüks ve zengin kesim tarafının sahip olmadığını göstermiştir. Herkes araba sahibi olabilir sloganı ile 90 yıllardan başlayarak giderek büyümüş ve Eminevim gibi insanların faizsiz ev sahibi olabilmeleri için büyük bir sistem geliştirmiştir.

EMİNEVİM İLE FAİZSİZ EV SAHİBİ OLMAK ÇOK KOLAY. TIKLA HEMEN ÖĞREN!

EMİNOTOMOTİV SİSTEMİ NASIL İŞLER?

Eminotomotiv Türkiye’de ve dünyada bir ilki gerçekleştirmiştir. Sistem; faiz ödemeden, kişinin bütçesine göre, dilediği kişiden istediği otomobili alabilmesini sağlar. Sistemin özünde imece ve yardımlaşma vardır. Eminotomotiv sisteminin bir adı da “El Birliği Sistemi”dir. Öncelikle otomobil alacak kişi ne kadarlık bir otomobil almak istediğini belirler. (Ör: 50.000 TL). Ardından kaç ay taksit yapılacağını belirtir. ( 20 aydan 40 aya kadar) Taksit sayısı çekilişli gruplarda, aynı zamanda o grupta kaç kişi olduğunu belirtir. ( 30 ay taksit = 30 kişilik grup)

Her ay gruptaki kişilerin ödediği taksit bir otomobil parası etmektedir. Yani her ay bir kişile el birliği ile bir araba alırsınız. Her ay havuzda toplanan bir otomobil parasıyla noter huzurunda yapılan sıra tespiti sonucu bir kişiye otomobil alınır. Tıpkı halk arasında yapılan altın günü gibi. Peşinatı düştükten sonra otomobilin fiyatı, direkt taksit sayısına bölünür. Ortaya aylık ödenecek taksitler çıkar. İşte bu kadar basit.

EMİNOTOMOTİV AVANTAJLARI NELERDİR?

Dilerseniz birde bu sistemin avantajlarını inceleyelim. En önemli avantajı taksitler faizsiz olmasıdır. Organizasyon ücreti dışında fazladan herhangi bir ücret ödenmez.Yani bankalar gibi ekstradan neredeyse bir araba parası daha istenmez. Ayrıca faiz ödemeden ilk aylarda otomobil alma şansınızda vardır. Türkiye’nin her yerinden, beğendiğiniz otomobili alabilirsiniz. Otomobilini bir müddet bekledikten sonra alacak olanlar o güne kadar yardım alır ve otomobilini daha ucuza mal eder.

Kendi birikiminizle alacağınız otomobili Eminotomotiv size daha kısa sürede teslim eder. Taksitler otomobilinizi alana kadar düşer, otomobili aldıktan sonra borç bitimine kadar sabitlenir, hiçbir şekilde artmaz. Dilerseniz her an otomobilin değerinde değişiklik yapabilirsiniz. Zorunlu hallerde sistemden ayrılmanız gerekirse o güne kadar ödemiş olduğunuz rakamı alabilirsiniz.(Organizasyon ücreti iade edilmemektedir.) Taksit öderken geçici sıkıntılar yaşadığınızda taksitlerinizi dondurabilme şansınızda bulunmaktadır. Otomobilini teslim almış bir kişi dilediği zaman kalan borcunu kapatabilir. Bu işlem sırasında fazladan herhangi bir bedel ödemek zorunda kalmaz.

EMİNOTOMOTİV DE TAKSİTLERİ ÖDEMEZSEM NE OLUR?

Taksitler, her ayın 1’i ile 20’si arasında ödenmelidir. Müşteri, aylık ödemesi gereken taksitleri ödemez ya da geciktirirse iki farklı uygulama ile karşılaşır bunlardan birincisi, ödemediği ay kadar teslim tarihi ileri atılır. İkincisi ise ödenmeyen taksitlere küçük miktarda gecikme cezası yansıtılır. Buda anlaşılacak bir durumdur.

Sevgili okurlarımız sizlerde araba almayı düşünüyorsanız veya ileriye doğru bir yatırım olmasını istiyorsanız Emin otomotiv’in bir alternatif olması amacı ile kaleme aldık. Şartlarını da belirttik. Size uyduğunu düşünüyorsanız bu sistemi düşüne bilirsiniz. Ayrıca aklınızda daha fazla soru işareti varsa burayı tıklayarak eminotomotiv anasayfasına yönelebilirsiniz. Açılacak sayfadaki formu doldurduğunuz takdirde yetkililer sizler ile iletişime geçecektir. Ayrıca aşağıdaki konu başlıklarımız da dikkatinizi çekebilir.

EMİNEVİM FAİZSİZ EV SAHİBİ OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FİNANSBANK STANDART TAŞIT KREDİSİ

DÜŞÜK FAİZLİ 24 AY VADELİ 15.000 TL TAŞIT KREDİSİ 

50.000 TL 60 AY VADELİ EN DÜŞÜK FAİZLİ KONUT KREDİSİ

120 AY VADE İLE 100.000 TL KONUT KREDİSİNİ EN UYGUN FAİZLİ VEREN BANKALAR

DÜŞÜK FAİZLİ 30.000 TL KREDİYİ 36 AY VADE İLE VEREN BANKALAR

ARABA SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERİN YÜKSEK FAİZ ÖDEMEMELERİ İÇİN BU YAZIYI LÜTFEN FACEBOOK İLE PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

“Eminotomotiv” üzerine bir yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.