Kosgeb’ten onay alan projeler örnekleri bulabilirsiniz.

Kosgeb onaylanmış proje örnekleri indir KOSGEP Devletin resmi bir kurumu olup sizlere hibe krediler sağlamaktadır. Kosgeb ile ilgili ayrıntılı bilgiyi ve Kosgeb başvurularını KOSGEP BAŞVURU konumuzdan daha detaylı olarak inceleyibilir ve tüm bilgileri edinebilirsiniz. Tabiki Bu projelerin de ötesinde birşey. Öncelikle bu işi yapan kişiler ile görüşerek. İş kolunuzun vergi dairesi tarafından oluşturulacak olan kodunu vermeniz gerekiyor.

KOSGEB’İN ONAY VERDİĞİ PROJELER İÇİN GENEL BİLGİ

Örneğin internet siteleri ile ilgili 731202 nolu kod Çeşitli site reklamları vs vs diyor bu olabilir. Kosgeb bilgisayar ve yazılım internet sitesi işlerine de kredi sağlıyor.Öncelikle yine daha önceki yazımızda belirttiğimiz üzere, bu krediyi tüm girişimciler alabiliyorlar. Öncelikle, ama herşeyden önce, iş kolunu seçmeniz ve size bu işler için aracı olacak kişi ya da kişiler le durum değerlendirmesi yapmanız gerekiyor. 32 saat ve 4 gün sürecek olan Kosgeb tarafından sizlere sunulacak ders mahiyetindeki kursa gitmelisiniz. Daha sonra 200 tl bedel ile, bu kurstan kesinlikle sertifika almanız gerekiyor. Bazı sitelerde bu eğitimin 70 saat olduğu söylense de yeni düzenlenen yasa ile bu 32 saate düşürülmüştür. Doğrusu 32 saat eğitim alacağınızdır bilginiz olsun.

KOSGEB’TEN ONAY ALAN PROJELER İÇİN DETAYLI AÇIKLAMA

Sertifika aldıktan sonra artık iş plan örneklerini gözden geçirmeniz gerekiyor. Bu işin meraklısıyım ve incelemek istiyorum diyenler için word tarzında bazı kosgeb onay almış proje örnekleri sitemiz tarafından siz değerli misafirlerimizin dikkatine birazdan aşağıdaki linkler yardımı ile sunulacaktır. Virüs taramalarını kendimiz en son Avast programı ile yapmış olsak ta lütfen sizler bu indirdiğiniz dosyaları ( word ) virüs taramasından geçiriniz bizler bir sorumluluk alamıyoruz malesef. Sizlere daha önceden Kosgep tarafından onaylanmış ve .doc uzantılı dosyaları vereceğim. Aslında burada önemli olan sizleri iş hayatına kazandırmaktır. Kosgeb’in tek gayesi budur ve bu bağlamda, işi sahtekarlığa dökerek, para alayım vurayım kaçayım tarzında işlere lütfen girmeyin. Kötü niyetli kişilerin yapmış olacağı davranışlar neticesinde tüm paralar yasal faizi ve icra takibi de yapılarak başlatılıyor. Şimdi sizlere söz verdiğimiz örnek iş planı dökümanlarına hep birlikte bakalım.

KOSGEB ÖRNEK İŞ PLANI ÖRNEĞİ İNDİR ( Aşağıdan tıklayarak indirebilirsiniz )
TEKSTİL KOSGEP ONAY ALMIŞ İŞ PLANI ÖRNEĞİ İNDİR

TİŞÖRT VE ELBİSE ÜRETİMİ ONAY ALMIŞ İŞ PLANI ÖRNEĞİ İNDİR

KIRTASİYE İŞİ YAPACAĞIM ONAYLI İŞ PLANI ÖRNEĞİ İNDİR 

GİYİM MAĞAZASI AÇACAĞIM ONAYLI KOSGEB İŞ PLANI ÖRNEĞİ İNDİR

TRİKO ELBİSE İŞİ YAPACAĞIM KOSGEB ONAYLI İŞ PLANI ÖRNEĞİ İNDİR

 

Değerli girişimci arkadaşlarımız, yukarıda yer alan kosgep onaylı iş planı örnekleri sizlere bilgi mahiyetinde verilmiştir. Kendi bilgileriniz ile doldurabilir ve kendiniz başvuruda bulunabilirsiniz ama emin olun bu bir hata olacaktır. Bu işi yapanlar ve bu projeleri sizlerden 1-2 bin tl alarak yapacak profesyönel insanlardan yardım almanız, kredi sonucunu net olarak alabileceğiniz anlamını taşımaktadır. Dolayısı ile bu tür girişimlerde profesyönel kişilerden destek almanız gerekiyor. Bu kişileri Kosgeb civarında dosya hazırlanayanlar diye sorduğunuzda emin olun bulabileceksiniz. Yukarıda olanların haricinde Aşağıda yer alan listeli ve yukarıya eklemediğim diğer onaylı örneklerin tamamını rar dosyası şeklinde indirebilirsiniz.

ONAYLI KOSGEB PROJE ÖRNEKLERİNDE BULUNANLAR :

Nalbur Kosgeb Onaylı Proje Örneği

Toptan Kumaş Triko Ticareti Kosgeb Onaylı Proje Örneği

Waffle kosgeb onaylı iş planı örnegi

Bilgisayar İşi Kosgeb onaylı iş planı örneği

Çay Bahçesi onaylı KOSGEB iş planı proje örneği

Onaylı Kosgeb güvenlik kamerası işi örneği

Yukarıda yer alan tüm örneklerin tamamını tek defada ONAYLI PROJELER linkine tıklayarak indirebilirsiniz. İhtiyacı olanlar için hemen aşağıdan da boş olan proje örneklerini veriyorum. Bu projeleri kendinize kendi bilgilerinize göre doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Tabiki bir kez daha hazırlatmakta yarar var zannediyorum. Bu projelerden önce kesinlikle Kosgeb’e giderek Eğitime tabi tutulmanız gerekiyor. ( 4 gün 32 saat eğitim sonrası sertifikalarınız 200 lira karşılığında yine Kosgeb’ten verilecektir )

KOSGEB Boş Onay almış iş projesi planı örneğini aşağıdan indirebilirsiniz. Aşağıda yer alan listedeki tüm iş kolları ile ilgili iş plan örneklerini sizler için tek bir dosya haline getiriyorum. Bu dosyaların içinde yine aşağıda yazan başlıklar halinde word dosyalarını bulabilirsiniz.

Doğalgaz ve kombi servisi onay almış Kosgeb proje örneği

Elektronik ve yedek parça onay almış Kosgeb proje örneği

Fason tekstil üretim işi yapmak için onay almış Kosgeb proje örneği

İnternet ve yazılım iş planı onay almış Kosgeb proje örneği

Fotoğraf stüdyosu açmak için onay almış Kosgeb proje örneği

Koskeb optik ve gözlük satış işyeri onay almış Kosgeb proje örneği

Salça üretim onay almış Kosgeb proje örneği

Hemen yukarıdan yazmış olduğumuz listeli tüm işlere ait boş proje örneklerini de BOŞ KOSGEP ONAYLI PROJELER linkine tıklayarak indirebilirsiniz.  Ayrıca KOSGEB başlıklı daha önce açmış oludğumuz konu başlıkları da sizlere ışık tutacak ve yön verecek nitelikte bilgilerle donatılmıştır.

KOSGEB KREDİSİ ALMA ŞARTLARI BÜTÜN BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Lütfen Bu Konumuzu Sosyal Medya Facebook Google Plus ve diğer yerlerde paylaşır mısınız ? Paylaşın ki sizin durumunuzda olan ve gerçek anlamda işe ihtiyacı olan insanlara faydanız olsun.

Saygılar. 724 KREDİ

 

 

 

 

“Kosgeb’ten onay alan projeler örnekleri bulabilirsiniz.” üzerine bir yorum

  1. mrb kosgeb iş planı formatı değişmiş sanırım baklava üretimiyle ilgili iş planına nasıl ulaşabilirm

    Yanıtla

Yorum yapın