KObilere KGF Kredileri Qnb Finansbank’dan Detaylar İçeride

Qnb Finansbank KOBİ KGF Kredileri Başvurusu ve Ayrıntıları- Güncel ve yeni bir kredi haberleri ile karşınızdayız. Bu yazımızın Daha çok KOBİleri ilgilendiriyor. KOBİ olmak kolay değil. Dünyanın yükünü adeta sırtınızda hissedersiniz. Ürün üretme, satış yapma, personel maaşları, vergiler, SGK ödemeleri ve tabi ki de en önemli mevzu gelişme ve büyüme. Bir KOBi ayakta kalmak istiyorsa büyümek zorundadır. Yoksa giderek küçülecek ve en sonunda da kepenkleri indirecektir.

KOBİLERİN GELİŞMESİ İÇİN KREDİ ŞART

Bir iş yerinde paranın olabilmesi için iş alması gerekir. İş olursa üretim de olur. Üretim olduğunda satışta gerçekleşir. Yalnız bunların olabilmesi için de maddi destek şarttır. Para varsa kendine güvenir ve ihaleye girersin. Paranla hamma de alır ve işi yetiştirebilmek için gerekirse sabah akşam çalışırsın. Sonrada da misliyle kazanırsın. İşte bu durumda KOBİler bankalardan kredi almak durumunda kalıyorlar. Kredi olmazsa hem yurt içi piyasasına hemde yurt dışı piyasasına açılamazsın.

BANKALAR TÜM KOBİLERE KREDİ VERMİYOR

Bankaların daha önceleri sütten dili yandığından yoğurdu üfleyerek yiyorlar. Anlayacağınız yaş tahtaya basmak istemiyorlar. E KOBİler de 5 – 10 bin lira para istemiyorlar ki. Daha da yüklü meblağlar gerekiyor. Durum böyle olunca da bankalar teminat sunabilen KOBİ’lere kredi veriyor. Ama tüm kobiler de gerekli teminatı sunamıyorlar. Dolayısıyla bir köşeye çekiliyorlar. İşte tamda bu noktada KGF devreye giriyor. Kredi Garanti Fonu (KGF) ile bu sıkıntı ortadan kalkmış olacak.

QNB FİNANSBANK KOBİ KGF KREDİLERİ ÖN AÇIKLAMA

Anlaşmalı bankalar Kredi Garanti Fonu sayesinde KOBİ’lere ihtiyaç duydukları krediyi veriyorlar. Bu sayede de KOBİ’ler daha da fazla gelişiyorlar. KGF Kredilerini veren bankalardan bir tanesi de QNB Finansbank. Malumunuz KGF teminat gösteremediği için kredi çekemeyen KOBİ’lere gerekli kefaleti sağlıyorlar. Bankalarda Sizze kefil olacak güçlü bir kefil bulduğundna kolay ve rahat bir şekilde sizlere kredi veriyorlar. Yazımızın devamında Qnb Finansbank KGF Kredilerinin detaylarını bulabileceksiniz.

QNB FİNANSBANK KOBİ KGF KREDİLERİ ÖZELLİKLERİ

Banka kredilerinden yeterince yararlanamayan KOBİ’lerin imdadına KGF kredileri yetişiyor. KGF Kredilerini veren bankalardan bir tanesi Qnb Finansbank. Bu sayede sizlerde kolay bir şekilde kredi ihtiyacına ulaşabileceksiniz. KGF Qnb Fİnansbank için bir kefalet limiti belirlemiş. Bu kefalet limiti dahilin de kredi alabiliyorsunuz. Başvuru yaptıktan sonra QNB Fİnansbank’da onaylarsa Kredi Garanti Fonu da iki gün içerisinde sizlerin başvurusunu onaylıyor ve kredinize kavuşabiliyorsunuz.

Kobi sınıflandırması da 3’e ayrılmış. Bunlar Gerçek ve Tüzel Kobiler, İhracatçı kobiler, kadın ve genç girişimci kobilerdir. Kredi garanti Fonu alacağınız kredinin %85’ine kefil olmaktadır. Dolayısıyla 200.000 Lira kredi çekecekseniz bunu 170 bin lirasına kefalet bulursunuz. Geri kalan 30 bin lirayı da dükkan, arsa, ev vs. hayli hay teminat bularak gösterebilirsiniz. Alınabilecek maksimum kredi kefaleti 2.500.000 TL dir. Bu rakam da bir çok KOBİ’ye derman olacaktır.

AYRINTILAR

Alınan fefalet üzerinden her yıl %0,5 oranında uygulanıyor. Başvuru ücretinin ise standart olarak 250 tl olduğunu söyleyelim. Bunun dışında Qnb Finansbank’da kredi tahsis ücreti almaktadır. bunu da belirtelim. Alınana kredilerin vadesi minimum 6 ay dır. En fazla alınabilecek vade sayısı ise 60 ay dır. 5 Yıl geri ödeme de hiçte fena değildir. Ayrıca Eximbank kredileri içinde 60 ay kadar vade teminat mektubu veriliyor.

Eğer Vergi ve SGK borçlarınız var ise aldığınız kredinin %20’si ile bu borcunuzu kapatabiliyorsunuz. Daha fazla bilgi alıp başvuru yapmak isteyen okurlarımız Qnb Finansbank Şubelerine uğrayabilir. Bunun dışında ben internet üzerinde başvuru yapmak istiyorum diğer KOBİ’ler de BURAYI tıklayarak başvurularınız gerçekleştirebilirler. Açılan sayfada vergi numarası, yıllık ciro ve yetkili kişinin bilgileri giriliyor.

Sevgili KOBİ’ler, sizler için güncel bir kredi haberini sunmaya çalıştık. Bu kredinin dumanı üstünde yeni bir kampanya. Sizlerde dilediğiniz limitte kredi alamıyorsanız, KGF ve Qnb Finansbank yanınızda. Tabi değerlendirip değerlendirmeme işi size kalıyor. Bizler üzerimize düşen haberi yapmış olduk. Bu arada aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi de incelemeyi unutmayınız.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Vakıfbank’dan KOBİ’lere 84 Ay Vadeli KfW İşbirliği İle 500 Bin Lira Kredi

Kışı rahat geçirmek isteyen KOBİ’lere Vakıfbank Kış Kredisi

 

Yorum yapın