Halkbank Bordro24 İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Düşük faizli Halkbank ihtiyaç kredisi, hesaplı halkbank bordro ihtiyaç kredisi- Değerli yetkililer, eşime söz verdim. Evin tüm eşyalarını değiştireceğiz. 20 yıldır oldu evleneli. İyi kötü zamanlarımız oldu. Ama şuan şükür maaşlı güzel bir işim var. Maaşımızı da halkbank’dan alıyorum. Gayette memnunum. Eşyaları değiştirmek için de o kadar yüklü para olmadığından mecburen kredi çekmeye karar verdim. Lakin burada banka konusunda karar veremiyordum ki yazınızı gördüm.

HALKBANK BORDRO24 İHTİYAÇ KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

10 Yıldır maaşımızı Halkbank’dan alıyoruz. Eğer düşük faizli kredi imkanı varsa başka bankalar ile uğraşmak istemem işin doğrusu. Sonuçta maaşımızı alıyoruz. Aynı hesabımız olur. Giderimiz gelirimiz aynı bankada olur. Halkbank’ın sunduğu kredi teklifi nedir? özellikleri nelerdir? kimleri kapsıyor? Sevgili okurlarmız, tüm bu merak ettiğiniz soruların hepsini sizler için cevaplandırmaya çalışacağız. Peki halkbank nesunuyor? haydi hep beraber inceleyelim.

HALKBANK BORDRO24 İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Maaşını Halkbank’dan alan herkesin düşünebileceği ve değerlendirebileceği bir kredi kampanyası ile karşınızdayız. Bu açıdan maaşını halkbankdan alan çalışanları çok özel kredi fırsatları bekliyor olacak. Her şeyden önce düşük faiz ve çeşitli vade imkanları ile rahat bir şekilde kredi borcunuzu rahatça ödeyebilme imkanı sunuluyor. Sizin ise tek yapmanız gereken kredi başvurusunda gerekli olan belgele ile birlikte size en yakın Halkbank şubesine uğramak.

BU belgelerden kastım da diğer bankaların da istediği basit şeyler. Nüfus cüzdanınız, ikametgah belgeniz. Tabi eğer ikametgah belgesi ile uğraşama diyorsanız da 3 ay içerisinde adınıza düzenlenmiş her hangi bir faturanızı da sunabilirsiniz. Elektrik olabir, su veya telefon yada doğal gaz gibi. En on oalrak da maaş bordronuzu sunmanız gerekecektir. Mushasebecinizden alabilir ve temin edebilirsiniz.

Alabileceğiniz kredinin üst limiti 50.000 TL dir. Bu rakam hiçte fena değildir. Bir çok işinizi rahatlıkla görebilirsiniz. Bunun dışında alacağınız krediyi ister kredi tahsis ücreti olarak %1,13 faiz oranı ile alabilirsiniz. İsterseniz de kredi tahsis ücreti ödemeden %1,19 faiz oranı ile temin edebilirsiniz. Bu iki faiz oranı gerçekten de emsallerine göre oldukça iddialıdır. Konuyu daha iyi anlayabilmemiz için şimdide örnek hesaplamalara değinelim.

HALKBANK BORDRO24 İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMALARI

15.000 TL’yi 48 ay vade ile çekmeyi düşünüyorum. Ayrıca Kredi tahsis ücreti de ödeyeceğim. Buna göre faiz oranınız %1,13 olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 78,75 TL dir. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınız ise 427 TL dir. Toplam ödeyeceğiniz kredi tutarı 20.496 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı da %17,8715 dir.

15.000 TL’yi 48 ay vade ile çekmeyi düşünüyorum. Ayrıca Kredi tahsis ücreti de ödemek istemiyorum. Buna göre faiz oranınız %1,19 olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 0 TL dir. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınız ise 434 TL dir. Toplam ödeyeceğiniz kredi tutarı 20.832 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı da %18,5480 dir.

50.000 TL’yi 48 ay vade ile çekmeyi düşünüyorum. Ayrıca Kredi tahsis ücreti de ödeyeceğim. Buna göre faiz oranınız %1,13 olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 262,50 TL dir. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınız ise 1.424 TL dir. Toplam ödeyeceğiniz kredi tutarı 68.352 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı da %17,8715 dir.

50.000 TL’yi 48 ay vade ile çekmeyi düşünüyorum. Ayrıca Kredi tahsis ücreti de ödemek istemiyorum. Buna göre faiz oranınız %1,19 olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 0 TL dir. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınız ise 1.446 TL dir. Toplam ödeyeceğiniz kredi tutarı 69.408 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı da %18,5480 dir.

HAYAT SİGORTASI VE TAHSİS ÜCRETİ

Hayat sigortası da yaptırmanız gerekecektir. Hayat sigortası da alacağınız kredinin vadesine göre, limitine göre, yaşınıza göre ve cinsiyetinize göre hesaplanmaktadır. Örneğin 35 yaşındaki erkek bir birey 48 ay vade ile 15 bin lira çektiğinde, bu kişinin yıllık sigorta primi 47 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretinizi de çekeceğiniz kredinin %0,5’ini alarak hesaplayabilirsiniz. Son olarak Halkbank’ın başvuruları dilediği gibi değerlendirebilme hakkının olduğunu da belirtelim.

%1,16’dan başlayan faizler ile İş Bankası bahar Kredisi

 

Yorum yapın