Garanti Bankası Esnaf ve KOBİ’lere Destek Kredisi Başvuruları

Garanti bankası ticari taksitli krediler, Kobi ve Esnaf Kredisi Detayları- Bugünlerde kobilerimize ve esnaflarımıza çok özel ve çok güzel kredi haberlerini derlemeye çalışıyoruz. Aslında bunun olmasın da da bankalar etkili oluyor. Bu sıralar Bankalarda ciddi manada işletmelere ve esnaflara yönelik kredi kampanyaları söz konusu. Herkes esnaf ve kobi kapma derdinde. Çünkü bu ikili ülke ekonomisinde ciddi bir gücü de elinde tutuyor.

BANKALAR VE KOBİ’LER BİR BİRLERİNE MUHTAÇ

Bankalar sıcak paraya her zaman ihtiyaç duyarlar. haliyle de işletmeler de bu sıcak parayı bankaya sunarlar. Haliyle kredi kampanyalarının da ardı arkası kesilmez oldu. Firmalar da işlerinden dolayı kredi çekmek durumda kalıyorlar. Kimisi yeni şube açıyor, kimisi yeni makine ekipmanları alıyorlar, kimisi de üretim için ham maddeye ihtiyaç duyuyor. Bu yönde yatırım yapınca da Esnaf ve Kobiler kazanış oluyor. Kazanılan paralar da haliyle bankalara yatırılıyor. Para akışı sağlanmış oluyor anlayacağınız.

KREDİ ÇEKMEK İÇİN GÜZEL BİR ALTERNATİF GARANTİ BANKASI

Kredi çekileceğine karar verdikten sonra da sıra banka tercihine geliyor. Bizlerde bu yazı ile sizlere bir alternatif seçim kaynağı göstermek istiyoruz. Yeni ve güncel bir kredi haberinden sizleri haberdar edeceğiz. Garanti bankası ticari taksitli krediler kapsamında Esnaf ve KOBİ’lere Destek Kredisi kampanyası hazırlanmış. Sizlerde yazımızın devamında bu kredi haberinin tüm detaylarına ulaşabileceksiniz.

GARANTİ BANKASI DESTEK KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Garanti bankası çok özel bir kredi kampanyası başlatmış. Mesai bitmiş olsa dahi sizler kredi başvurunuzu yapabileceksiniz. Artık şubeye git sıra bekle başvuru yap, devri bitti. destek kredisi başvurusu yapmak çok kolay ve çok basit. Garanti bankası müşterileri BURAYI tıklayarak hemen başvurularını gerçekleştirebilirler. Ayrıca eğer garanti bankası müşterisi değilseniz de BURADAN ilgili başvuru sayfasına yönelebilirsiniz. Bilgileri girip, başvur butonuna basıyorsunuz.

50.000 TL DESTEK KREDİSİ

Değerli dostlarımız, en az bin lira en fazla da 50 bin lira destek kredisi garanti internet şubesinde veya garanti cep şubede sizleri bekliyor. Yapabilecğiniz en düşük vade bir aydır. En yüksek vade ise 48 aydır. 48 Ay da hiç de fana değil. Uzun taksitler ile ödeyebilirisniz.  Ayrıca ödemelerinizi de aylık eşit taksitler ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Kredi başvurularınız ise yapılan inceleme sonucun da, banka tarafından kesin ve nihai sonuca bağlanacaktır.

BİLMENİZ GEREKEN BİLGİLER

Banka istemediğine ve riskli gördüğü kişiye kredi vermeyebilir. Gerçek kişi KOBİ’ler garanti internet ve cep şubeden kredi başvurusunda bulunabilirler. Çiftçilik belgesine sahip olanlar ve tarım sektöründe faaliyet gösteren garanti müşterileri garanti cep şubeden ve garanti internet şubeden başvuruda bulunamıyorlar. Hayat sigortası da yaptırılıyor. Ama hayat sigortası kredinin limiti, vadesi ve yaş – cinsiyete göre değişiyor.

Hayat sigortasını bankadan yaptırmayanların bankaya uğramaları ve başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Aklınıza takılan sorular varsa da yine de bankanıza gitmenize gerek yok. Çünkü Garanti bankası KOBİ’ler için bir de destek hattı açmış. Sizlerde 444 KOBİ – 444 5624 numaralarını tuşlayarak kredi hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Kafanızda soru işareti var ise bunları da yöneltebilirsiniz.

Saygıdeğer okurlarımız, garanti bankası müşterileri başta olmak üzere tüm esnaf ve KOBİ’lere ihtiyaç duyduklarında alabilmeleri için de Destek kredisi kampanyası gerçekleştirmiş. Bizlerde garanti bankasının paylaştığı bu haberleri sizlere sunmuş olduk. Üzerimize düşeni gerçekleştirdik. Artık bundan sonrası sizlere kalıyor. Yeni bir KOBİ haberinde buluşuncaya kadar hoş çakalın. Bizimle kalın…

LÜTFEN BU YAZIMIZI KOBİ VE ESNAF ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Qnb Finansbank KOBİ Para Cepte ile Aynı Gün Kredi Hesapta

 

 

 

Yorum yapın