Findeksin Bireysel ve Ticari Paketleri ile Finansal Durumunuzu Şekillendirin

Findeks bireysel ve ticari paketleri- Kredi notunuzu sizlere bildiren Findesk’in Türkiye deki 9 büyük banka kuruluşu tarafından kurulduğunu daha önceki yazılarımızda belirtmiştir. BDDK ve tarafsız şirketler tarafından denetlenen findeks sizlerin tüm yıl boyunca yaptığınız bankacılık işlemlerinizi izler ve buna göre de bir puan verir. Findeks kredi puanınızı sorgulayarak risk durumunuzu da öğrenebiliyorsunuz. Bu puan sizin kartvizitiniz oluyor. Ayrıca findeks sadece kredi puanı veren bir kuruluş değil. Bir den fazla ürün ve hizmeti ile de sizlerin adeta finansman koçluğunuzu yapıyor.

FİNDEKS BİREYSEL VE TİCARİ PAKETLER ÖN BİLGİLENDİRME

Bu ürün ve paketler arasında bireysel ve ticari olarak ikiye ayrılan hizmet bölümleri yer alıyor. Böylece yıl içerisinde ki durumlarınıza ait verdiği raporlar sayesinde kötü gidiş için önlem iyi gidiş içinde daha farklı kararlar alabiliyorsunuz. Bizlerde bu yazımızda oldukça fazla sorguladığınız ve merak ettiğiniz bir konu olan Findeks bireysel ve ticari paketler konusunu ele alarak sizlere anlatmaya çalıştık. Bu yazımızdan yüksek derecede istifade edeceğinizi düşünüyoruz. Çünkü burada edineceğiniz bilgiler sağdan soldan toplanan bilgiler değildir. Bizzati findeks den edinilen güncel bilgileri bilgileri süzerek sizlere sunuyoruz. Dilerseniz gelin hep beraber findeks paketlerini inceleyelim.

FİNDEKS BİREYSEL PAKET SEÇENEKLERİ

Findeks bireksel paketlerini sayacak olursak;

4,5 TL Klasik Paketi içerisinde; 12 adet notlu risk raporu, 12 ay boyunca izleme ve 12 ay boyunca uyarı hizmetleri yer almaktadır.

7 TL Gold Takipçi Paketi içerisinde; 12 adet notlu risk raporu, 12 ay boyunca izleme ve 12 ay boyunca uyarı hizmetleri ve 12 ay boyunca takipçi yer almaktadır.

7 TL Gold Danışmanlık Paketi içerisinde; 12 adet notlu risk raporu, 12 ay boyunca izleme ve 12 ay boyunca uyarı hizmetleri ve not danışmanım (3) kez  yer almaktadır.

11 TL Premium; 12 adet notlu risk raporu, 12 ay boyunca izleme ve 12 ay boyunca uyarı hizmetleri, 12 ay boyunca takipçi ve not danışmanım (3) kez,  paket seçeneklerinden oluşmaktadır.

Risk raporunda son 5 yıllık bankacılık işlemleriniz incelenir. Burada kredilerinize , aylık kullanımlarınıza ve ödemelerinize göre risk raporu hazırlanır. Yıl içerisinde finansman gidişatınızı görebilir ve ona göre yerinde hamleler yapabilirsiniz. Not danışmanım hizmeti ile de; kredi notunuzdaki değişimlere göre yerinde hamleler yapabilmeniz için tavsiyelerde bulunulur. İzleme ile ise; 12 ay boyunca dünyadaki finansal bilgilerin kontrolünü ve tek bir ekrandan izlenmesine olanak tanır. Takipçi hizmeti ile ise; 12 ay boyunca kredi kartlarınızın dünyadaki takibi yapılır. Kredi kartlarınızın güvensiz ortamlarda ve sitelerde kullanılması durumunda sms ve e-posta yoluyla bilgilendirilirsiniz. Sizlerde yatırımlarınızı küçük çaplı bireysel olarak kendiniz yapıp takip ediyorsanız bu paketler işinizi epeyce kolaylaştıracağa benziyor.

FİNDEKS TİCARİ PAKET SEÇENEKLERİ

İş yerlerinin ve şirketlerin muhakkak değerlendirmesi gereken oldukça güzel paketler bulunuyor. Paketlerin ücretleri ise 58 TL ile 22.500 TL arasında değişmektedir. Paket içeriklerinin başlıkları arasında; Findeks kredi notlu paketleri, Risk raporu paketleri, Çek raporu paketleri, Teminat mektubu durum sorgulama paketleri yer alıyor. Tabi bu paketlerin alt seçenekleri de mevcut. Bu https://www.findeks.com/ticari/paketler linkten size en uygun olan paketi seçebilir ve işlerinizde ki kötü gidişata zamanında müdahale ederek başarılı olabilirsiniz. Findeks danışmanlığında iş yerleriniz güven ve emin adımlar ile daha da büyüyecektir. Ayrıca dilerseniz Kredi borcumu yatırdım, kredi notum ne zaman yükselir başlıklı konumuza da burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Yorum yapın