Bedavası en bol kart olan deniz bonus kart ile ihtiyaçlarınız bir adım ileride

Deniz Bonus Kart- Kredi kartları doğru ve akıllıca kullanıldığı zaman esasen oldukça önemli birer ihtiyaç gidericilerdir. Doğru kullanıldığı taktirde her keste de muhakkak bir kredi kartının olmasını tavsiye edebilirim. Çünkü Buzdolabınız bozuldu ve yenisinin fiyatı 2000 TL. Geliriniz zaten 2500 TL nasıl alabileceksiniz ki? E eskisi gibi bakkal amcalar gibi borç defteri tutan da kalmadı hani. Gerçekçi olmak gerekiyor. İşte böyle bir durumda kredi kartları yardımımıza yetişiyor ve 12 aya kadar taksitlendirme yapabiliyor. Bizi etkilemeyecek aylık ödemeler ile de güzel, kaliteli ve sağlam bir buz dolabı elde edebiliyoruz. Bu örnekler arttırılabilir.

DENİZ BONUS KART ÖN AÇIKLAMA

Bizlerde bu yazımızda ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olan deniz bonus kart tanıtımını yapacağız. Yani bir kredi kartının alışverişlerde kullanılan bir kart olmasını yerine özellikleri olan ve her yerde geçen bir kart olması daha da iyidir. Bu özellikler için farklı kredi kartları taşımanızda da gerek yoktur. Ayrıca çünkü farklı kredi kartları demek borç batağına saplanmanız anlamına gerekiyor. İşte deniz bankta öyle bir kredi kartı yapmış ki, Amerika da bile geçiyor. Özellikli, her yerde geçen bol bonuslu işinizi görebilecek tarzda bir kart. Dilerseniz bu kartın tanıtımınız yaparak nasıl başvuruda bulunabileceğinizi inceleyelim.

DENİZ BONUS KART ÖZELLİKLERİ NELERDİR?  

Dilerseniz ilk olarak bu deniz bunus kart özelliklerini sıralayalım. Öncelikle 250.000 i aşkın üye ve iş yerlerinde kullanabiliyorsunuz. Oldukça geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Ayrıca kredi kartına başvuranlara 190 TL gibi bir bonus kazanma imkanı da oluyor. İlk harcamanız da 40 TL kazanıyorsunuz. Ayrıca harcama sözü verirseniz 150 TL değerindeki bonusu kazanabiliyorsunuz. Kazanılan her bir bonusun değeri 1 TL dir. Taksitlendirme özelliği sayesinde de bir çok ihtiyacınızı yavaş yavaş temin edebilirsiniz. Ayrıca www.indirimkartimda.com ve www.denizamerikada.com gibi sitelerden ise kredi kartınızın ayrıcalıkları sayesinde indirimli alışverişler yapabilirsiniz.

DENİZ BONUS KART BAŞVURUSUNU NASIL YAPABİLİRİM?

Deniz bonus kart başvurusunu bir kaç yöntem ile gerçekleştirebilirsiniz. Birince seçeneği size en yakın denizbank şubesine uğrayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Ben yorulmak istemiyorum, bankaya gidip de sıra beklemek istemiyorum diyorsanız sakın üzülmeyin. Başvurunuzu dilerseniz online olarak da gerçekleştirmeniz mümkün. Nasıl mı? Öncelikle https://www.denizbank.com/kartlar/deniz-bonus-card/bonus-card/ bu linki tıklamanız gerekiyor. Açılacak olan sayfada 4 basamaklı ufacık işlem gözükecektir. İlk adımda T.C. Kimlik Numaranızı ve cep telefonunuzun numarasını girmeniz gerekecektir. Ardından sırasıyla Kimlik Bilgileri, Meslek ve Mali Bilgileriniz ve en son olarak da iletişim bilgilerinii girerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Benim ne bankaya gidecek vaktim nede internetim var diyorsanız o zaman cep telefonu ile de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken iki basit yöntem bulunmaktadır. Öncelikle 444 0 800 açıkdeniz telefon bankacılığını arayarak gerekli bilgileri vermeniz durumunda başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonu ile diğer başvuru şekli ise mesaj ile başvurudur. Bunun için KKART yazıp bir boşluk bırakıp TC kimlik no ile birlikte 3280’e sms göndererek de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak deniz bank atm lerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazımızda bedavası bol ve özelliği de ekstra olan, harcadıkça da kazandıran deniz bonus kartın tanıtımını yaptık. Sizlere son tavsiyem kredi kartınızı maaşınızın limitine göre ayarlamanız. Ayrıca Kredi kartı kullanımında yapılan yanlışlar ve doğru kullanma talimatı konulu yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın