Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekme

FATURALI HAT ÜZERİNDEN KREDİ ÇEKME HAKKINDA ÖN AÇIKLAMA

Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekme- Sevgili okurlarımız yine %100 dikkatinizi çekeceğini düşündüğümüz bir konu ile karşınızdayız. Bugün Faturalı hat üzerinden kredi çekme hakkında sizleri bilgilendirmeyi planlıyoruz. Acil para ihtiyaçlarınızda başvuruda bulunabileceğiniz basit bir yol. Ayrıca telefon satan işletmelerinde oldukça büyük karlar elde ettiği bir husus. Son zamanlarda hit olan bir kredi alma yolu da diyebileceğimiz bir yol. Dilerseniz vakit kaybetmeden ve daha fazla gevezelik etmeden 🙂 bu kredi türünün tüm detaylarına inerek anlatalım.

FATURALI HAT ÜZERİNDEN KREDİ ÇEKME OLAYI NEDİR?

Sizinde faturalı bir hattınız var ise bu krediye başvuruda bulunmanız çok kolay. Yalnız en az 6 ay boyunca faturalı bir operatöre para ödemeniz şart. Bu sayede sıfır bir cep telefonu alabilmek için gerekli koşulu da sağlamış oluyorsunuz. Her hangi bir Cep Telefonu Bayisine uğruyorsunuz ve ihtiyaç duyduğunuz değerdeki bir cep telefonunu alıyorsunuz. Alıyorsunuz derken kimse tutup da 4-5 bin lira cebinden de çıkartıp veremiyor.

Dolayısıyla faturanız üzerinden 36 aya varan taksit imkanı ile uzun vadede ödüyorsunuz. Tabi ince bir ayrıntı ile siz ihtiyacınız olan parayı uzun vadeli bir şekilde alıyorsunuz ve telefonu kutusundan açmadan işletme sahibine geri veriyorsunuz. Böylece cep telefoncu komisyonunu alıyor. Sizde ihtiyacınız olan parayı. Alan memnun. Satan memnun.Yasal mevzusu var mıdır onuda araştırabilirsiniz. Ama şuan ülkemizde olan şey bu.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

Örneğin 4-5 Bin liraya acilen ihtiyacınız var ama çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü bu parayı bulamıyorsunuz. Böyle bir durumda 5 bin lira değerindeki telefonu alıyorsunuz. 36 Ay vadelendirdiğiniz için faizi ile birlikte aylık ödemeniz 180,00 TL gibi bir rakam çıkıyor. Anlaşmalı bankalar olduğu için tüm masraflarda içinde oluyor. Siz cebinize 5 bin liranızı katıyorsunuz ve direkt olarak cep telefonu bayisine gidiyorsunuz. 500 TL gibi bir komisyon ödedikten sonra 4.500 TL ile evinize gidiyorsunuz. Bayilerin çok güzel para kazandıkları bir yöntem. Ayrıca acil nakit ihtiyaçlarınızda da düşünülebilecek bir yöntem.

Bu yazımızda Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekme yolunu sizlere anlattığımızı düşünüyoruz. Hatta en ince ayrıntısına kadar yazmış bulunduk. Sizlerde bankaların kaprisini çekemem diyorsanız bu yolu düşünebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da inceleyebilirsiniz.

EYVAHH, KREDİ KARTI BORCUMU ÖDEYEMEDİM

SENET İLE BORÇ PARA VEREN FİRMALAR

ACİL BORÇ PARA LAZIM

BANKA HARİCİ KREDİ VEREN KURUMLAR

BU YAZIYI BEĞENDİYSEN RİCA ETSEM FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENEBİLİR MİSİN? 

“Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekme” üzerine 32 yorum

Yorum yapın