Enerji tasarrufu teşvikli Şekerbank EKOkredi başvurusu

Şekerbank ekokredi başvurusu- Değerli 724kredi.net‘in değerli okurları, finansman, ekonomi, kredi, kredi sicilleri, banka kredileri gibi bir çok konuda sizlere güncel bilgilendirmeler yapmaktayız. Bunu kalben söylüyorum ki yanlış kafadan dolma bilgiler bu sitede yer almamaktadır. Ayrıca güncelliğini yitirmiş, doğru olmayan ve kaynağından beslenmeyen hiç bir yazı örneğini bile bulamazsınız. Maalesef bir çok site reklam geliri elde edebilme adına yanlış ve ski bilgileri sizlere sunuyor ve aradığınız bilgiye de kasıtlı olarak yönlendirmiyorlar. Kendi siteleri içerisinde bir sağa bir sola yönlendiriyorlar. Bizlerde vatandaşın vaktini çalmama ve doğru yönlendirmeler yaparak istediği şeye kolay ulaşabilmesi için 724kredi.net‘i sizlerin istifadelerinize arz etmek istedik.

ŞEKERBANK EKOKREDİ HAKKINDA ÖN BİLGİ

Bu yazı ile daha önce duyulmamış bir kampanyayı sizlere açıklayacağız. Şekerbank ekokredi ile oldukça avantajlı bir kredi elde etme şansınız olacak. Biliyorsunuz ki zamanımız enerji çağı. Enerji oldukça büyük bir güç ve kuvvet. Ama dünyadaki enerjinin de bir sonu var. Onun için bu enerji kaynaklarını verimli kullanmamız gerekiyor. enerjinin doğru kullanılması da çevreye oldukça katkı sağlayacaktır. Lakin yanlış kullanılan enerji kaynakları çevrenin yok olmasına da sebebiyet verecektir. Bundan dolayı enerjinin tasarruflu ve doğru kullanılmasının teşvik edilmesi gerekmektedir. Şekerbank da bu ihtiyacınızı özel bir kampanya ile teşviğe dönüştürüyor.

ŞEKERBANK EKOKREDİSİ NEDİR?

Enerji tasarrufuna yönelik yer türlü yatırımınızı şekerbank ile uygun ihtiyaç kredisi sayesinde  gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede, elektriği, suyu, doğal gazı daha da ucuza kullanabilirsiniz. Bu mevzu oldukça önemlidir. Ayrıca yavaş yavaş bir çok evde de güneş enerji kaynaklarını görüyor ve şahit oluyoruz. Örneğin çatıya döşenen elektrik mekanizması sayesinde gücünü güneş nerjisin den alan bataryalar ile elektrik faturanızı neredeyse %80 lere kadar ucuzlatabilirsiniz. Hatta güneş ev projesi ile bu oran %100 lere kadar çıkmaktadır.

Şekerbank ekokredisi için sadece güneş enerjisi sistemleri kullanılacak diye bir şeyde yok. Dilerseniz ekokredisi ürünlerini de görelim;

EKOKREDİ ÜRÜNLERİ NELERDİR?

Yalıtım kredisi; Duvar, çatı, kapı ve pencere için, ısı, su, ses ve yangın yalıtımları finansmanı

Verimli ısıtma/soğutma kredisi; klima, kazan, kombi, radyatör, doğal gaz abonelik projelerinin finansmanı için

A sınıfı elektrik cihazlar kredisi; Beyaz eşyalarda kullanılan A sınıfı elektrikli cihazların finansmanı için,

Verimli aydınlatma kredisi; tasaruflu ve ledli aydınlatma sistemleri için finansman

Güneş enerjisi kredisi; güneş ile ısıtma ve elektrik üretimi finansmanı için verilen kredi kalemleridir. Gördüğünüz gibi enerjide tasarruf yapabilmeniz için geliştirilen bir kredi kampanyası. Ayrıca kredi koşulları ise oldukça avantajlı diyebiliriz. Düşük faiz oranlı ve 36 aya varan vade imkanları ile göz kırpıyor. Kredinizi ister 4 ay ertelemeli isterse 3 ayda bir ödeme seçenekleri ile ödeyebilirsiniz. Bu krediye ister bireysel isterseniz Apartman yönetimi olarak da başvuruda bulunabilirsiniz. Özellikle apartmanlar dış cephe kaplama ve güneş enerjilerinin sağlayacağı avantajlardan yararlanmaları gerekmektedir. Böylece hem ısı yalıtımı yapmış olacaklar hemde elektrik üretmiş olacaklar.

Şekerbank ekokredi başvurusu için ise size en yakın şeker bank şubesine uğramanız gerekmektedir. Buradan gerekli başvurularınızı gerçekleştirerek enerjiden oldukça tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca faturalarınıza gelen miktarlarında oldukça azaldığını da görebilirsiniz. Ayrıca Kredi notu az riskli olanlara altın tavsiyeler konulu yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.