Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank

Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank- Değerli dostlarımız, para hayatımızın olmazsa olmazı. Öyle bir sistem kurulmuş ki para olmadan dünya bile dönmüyor. Hepimiz bankaların kredi çemberinden geçiyoruz. İnsanlık hali. Hastalık hali olabiliyor bundan dolayı da işlerimiz sekteye uğraya biliyor. Dolayısıyla da işlerimizi geri toparlama adına krediye ihtiyaç duyabiliyoruz. Yada evlenmeye karar veriyorsunuz ve düğün için krediye ihtiyaç duyabiliyorsunuz.

QNB FİNANSBANK DOSYA MASRAFSIZ İHTİYAÇ KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

Yukarıdaki örnekler sadece birkaç tanesi. Bu örneklerin yüzlercesini çoğaltmak mümkün. Lakin herkes en düşük faizli ve en düşük masraflı krediyi arıyor. Hatta bir çok insan dosya masrafı olmayan kredileri araştırıp, bunu tercih etmeye çalışıyor. Çünkü neden daha az masraflı kredi varken, neden daha fazlasını ödeyelim ki? Bundan dolayı da bankalar dosya masrafsız krediler sunmaya başladı. Bizlerde bugün QNB Finansbank Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız.

QNB FİNANSBANK DOSYA MASRAFSIZ İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Qnb Finansbank son zamanlarda yaptığı kredi kampanyaları ile dikkatleri üstüne almaya devam ediyor. Özellikle de Ortadoğu ve Afrika’nın lider bankası konumunda olan Qatar National Bank ile yapılan ortaklık sayesinde birazda kendini ispat etmeye çalışıyor. Hazırsanız özelliklerine geçiş yapalım.

Dosya Masrafı Yok. Üstelik tüm vadelerde %1.65 faiz oranıyla. Siz sadece hayal edin, Bizce Mümkün. Finansbank’tan dosya masrafsız, üstelik %1.65 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi. Siz de hemen başvurun, hayalleriniz gerçek olsun. Kampanya detayları neler; Kampanya 36 ay vadeye kadar geçerlidir. Diğer kredi tutarı ve vade koşulları için detaylı bilgiye Finansbank Şubeleri‘nden ulaşabilirsiniz.

KAMPANYAYA BAŞVURU  YOLLARI

5030’a T.C. kimlik numaranızı göndererek ön başvurunuzu SMS’le hemen yapabilirsiniz. Ayrıca internetten veya size en yakın Finansbank Şubesi’nden ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ön başvuru sonucunuz olumlu ise dilediğiniz şubemizden kesin başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. SMS aracılığı ile telefonunuza gelen olumlu yanıt ön onay niteliğinde olup, Finansbank başvuruları serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları reddetme hakkına sahiptir.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Bu kredide başvuru için Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı) ve Gelir Belgesi talep edilmektedir. Ayrıca QNB Finansbank ihtiyaç duyduğu anda ekstra belge talep etme hakkına sahiptir.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL Kredi Tutarını 12 Ay Vade ve %1,65 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Taksit Tutarınız 941 TL olacaktır. Dosya Masrafı (BSMV Hariç) 0 TL dir. Diğer Ücretler 106 TL dir. Aylık Toplam Maliyet Oranı %2,09 olarak hesaplanmıştır. Yıllık Maliyet Oranı ise %25,08 dir. 

10.000 TL Kredi Tutarını 24 Ay Vade ve %1,65 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Taksit Tutarınız 524 TL olacaktır. Dosya Masrafı (BSMV Hariç) 0 TL dir. Diğer Ücretler 143 TL dir. Aylık Toplam Maliyet Oranı %2,05 olarak hesaplanmıştır. Yıllık Maliyet Oranı ise %24,60 dir. 

10.000 TL Kredi Tutarını 36 Ay Vade ve %1,65 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Taksit Tutarınız 387 TL olacaktır. Dosya Masrafı (BSMV Hariç) 0 TL dir. Diğer Ücretler 199 TL dir. Aylık Toplam Maliyet Oranı %2,04 olarak hesaplanmıştır. Yıllık Maliyet Oranı ise %24,48 dir. 

Ödeme planında yer alan kredi tutarları ve vadeler, örnek olarak belirtilmiştir. Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz,masraf ve vergiler dahildir. QNB Finansbank’ın kampanya şartlarıyla ilgili her türlü değişikliği yapma hakkı saklıdır. Belirtilen kredi ürünlerinde dosya masrafı alınmamaktadır. Sigorta ücreti ortalama 45 yaşında birinin, uzun süreli hayat sigortası ücretini içermektedir. Diğer ürünler hakkında bilgi almak ve aylık, yıllık maliyet oranlarını öğrenmek için QNB Finansbank şubemize uğrayabilir veya 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.

BankPozitif Dosya Masrafsız 36 Ay Vadeli 50.000 TL

Yorum yapın