BankPozitif Dosya Masrafsız 36 Ay Vadeli 50.000 TL

Bank Pozitif masrafsız ihtiyaç kredisi- Gelişen dünya ile bizlerde ciddi manada tüketici bir toplum haline geldik. Arıcada ihtiyaçlarımız daha da fazla arttı. Eşyalarımızı yenileri çıktı diye durmadan değiştirip duruyoruz. Araba almak istiyoruz, İş yeri açmak istiyoruz, borçlarımızı ödemek istiyoruz, tatile çıkmak istiyoruz, çocuklarımızı özel okula göndermek istiyoruz vs. vs. ihtiyaçlarımız saymak ile bitmiyor. Bu ihtiyaçlarımızı karşılamak için de mecburen borç para alıyoruz.

BANKPOZİTİF DOSYA MASRAFSIZ İHTİYAÇ KREDİSİ GİRİŞ BÖLÜMÜ

Zamanımızın en iyi borç veren yeri banklar oldukları içinde hemen bankalara koşturuveriyoruz. Bankalardarda kışa bir sicil araştırmasından sonra olumlu bulursa kredi veriyor. Lakin kredi alırken en fazla can sıkıcı şey, kredi haricindeki ekstra kalemler oluyor. Hele hele kredi tahsisi ücretini hiç hiç aklım almıyor. Bizlerde kredi ihtiyaçlarınızda bir alternatif oluşturması adına bugün sizler ile BankPozitif Dosya Masrafsız Kredi  özelliklerinden söz edeceğiz.

BANKPOZİTİF DOSYA MASRAFSIZ İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Sevgili okurlarımız, henüz adı pek fazla duyulmasa da kampanyaları ve avantajları ile duyanların yüzünü güldüren Bank Pozitif, yine mükemmel bir kredi kampanyası başlatmış. İhtiyaç Kredisi işlemlerinizi sadece 4 dakika içerisinde şubeye gitmeden, hızlı, formalitesiz ve rahat bir şekilde internet üzerinden tamamlayın, üstelik hiç bir ek masraf ödemeyin. Tüm ihtiyaçlarınız için 50.000 TL’ye kadar 36 aya varan vadelerle masrafsız kredi fırsatını kaçırmayın.

Tüm nakit ihtiyaçlarınız için Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi başvurunuzu internet üzerinden yaptığınızda krediniz otomatik olarak değerlendirilir ve başvurunuzun kesin sonucunu anında öğrenebilirsiniz. Kredinizin onaylanması durumunda, kredi işlemlerinizi yine internet üzerinden zahmetsizce tamamlayıp, sizi hangi adreste ve saatte ziyaret etmemizi istediğinizi bize iletirsiniz. Bankamız sizi istediğiniz tarihte ziyaret eder, kredi evraklarınıza imzanızı alır ve kredinizi istediğiniz bir başka bankadaki hesabınıza gönderir. BankPozitif ihtiyaç kredisinde ek hiçbir masraf yok, çağrı merkezinde sıra beklemek yok, banka şubesine gitmek yok. Hepsi bu kadar basit.

KREDİDE İHTİYAÇ DUYULAN BELGELER

BankPozitif’ten kredi almak için ihtiyacınız olan belgeler sadece bu kadar: Nüfus Cüzdanı ve İkametgah veya fatura. Genel itibariyle bu iki belge istenir. Şunu da başta belirtelim; BankPozitif gerekli görmesi durumunda ikinci kimlik veya gelir belgesi talep etmeye yetkilidir. Bankaca belirlenen gerekli evrakların tamamlanmaması durumunda kredi kullandırımı yapılmamaktadır. BankPozitif gerekli görmesi durumunda son üç ay içinde düzenlenmiş ikametgâh belgeniz veya son üç ay içinde adınıza düzenlenmiş elektrik, doğalgaz veya su faturası gibi sabit bir fatura talep edebilecektir.

ÇEKTİĞİM KREDİYİ NASIL ÖDERİM?

Kredinize ait taksitleri veya toplu ödemelerinizi, Türkiye’deki herhangi bir bankadan Bankpozitif’teki hesabınıza EFT (Bankalar arası Elektronik Fon Transferi) işlemi ile gönderebilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi, anlaşmalı ödeme noktalarımız olan Denizbank şube gişelerinden ve Online PTT gişelerinden hiçbir masraf ödemeden, nakit olarak yapabilirsiniz. DENİZBANK gişelerinden yapılan ödemeler aynı gün saat 17:30’da BankPozitif’ teki hesabınıza yansıyacaktır.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

3.000,00 TL Kredi Tutarını 12 Ay Vade ve %1,29 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Taksit Tutarınız 275,86 TL olacaktır. Toplam Masraflar 0 TL dir. Toplam Geri Ödeme 3.310,36 TL olarak hesaplanmıştır. Yıllık Maliyet Oranı ise %20,2421 dir. 

10.000,00 TL Kredi Tutarını 36 Ay Vade ve %1,29 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Taksit Tutarınız 364,42 TL olacaktır. Toplam Masraflar 0 TL dir. Toplam Geri Ödeme 13.119,16 TL olarak hesaplanmıştır. Yıllık Maliyet Oranı ise %20,2423 dir. 

BAŞVURU NASIL YAPILMAKTADIR?

Tüm nakit ihtiyaçlarınız için internet üzerinden 50.000TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilir, sonucunuzu anında öğrenebilirsiniz. Dosya Masrafsız Kredi İçin BURAYI tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada kişisel bilgilerinizi girerek kısa bir sürede kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerde dosya masrafı ödemeden kredi almak istiyorsanız bu krediyi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN DOSYA MASRAFSIZ BU KREDİYİ ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır

%1,14 faiz oranlı Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

İnternetten Kredi Başvurusu

Yorum yapın