Denizbank’dan 80.000 TL En Hızlı Esnaf Kredisi

Esnafa en hızlı kredi Denizban’ta, Esnaf kredisi, hızlı ve anında esnaf kredisi- Her mahallede en az bir kaç esnaf vardır. Ekmeğimizden tutunda çikolatamıza kadar, esnaflarımızdan alırız. Her ne kadar büyük alışveriş mağazaları türemiş olsa da hiç biri esnafların yerini tutmaz. Hiç bir büyük mağaza abi paran yoksa sonra verirsin demez. Yada 12 lira para ödemeniz gerekirken abla düz 10 lira ver der. Sıcak, sevecen bakkalcı amcalar, fırıncı babalar hiç kimse onların yerini tutamaz.

DENİZBANK ESNAFA HIZLI KREDİ ÖN BİLGİ

Bir çok esnafımız ekonomik sıkıntılar ile ayakta durmaya çalışıyor. Çünkü ürün al, ödeme yap, tadilat çalışmalarını yap, vergileri öde, personel maaşını öde derken ciddi bir para lazım olur. Denizbank’da esnafların kara günleri için güzel bir kredi kampanyası yapmış. bugün sizler için Denizbank Esnafa En Hızlı Kredi Kampanyasından söz edeceğiz. Sizlerde uzun vadeli uygun faizli kredi düşünüyorsanız bu krediyi değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz yazımızın devamına geçelim.

DENİZBANK ESNAFA HIZLI KREDİ ÖZELLİKLERİ

Değerli esnaf okurlarımız, Denizbank ile 80 bin liraya kadar krediyi elde edebilirsiniz. Ayrıca başvurusu da çok kolay. İster SMS, ister web sitesinden, internet şubesinden, KOBİDeniz Facebook sayfasından ve ATM aracılığı ile başvurunuzu yaparsınız. Dükkanımı bırakamıyoruz diyorsanız da basitçe SMS ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için hemen cep telefonunuzu elinize alın ve mesaj bölümünü açın. Ekrana büyük harfler ile ESNAF yazıp bir boşluk bırakın.

Sonra T.C. kimlik numaranızı yazınız. Ardından 3280’e mesaj atın. Kredi sonucunuz da 5 dakika içerisinden öğrenebiliyorsunuz. Çünkü sonucunuz hemen size sms ile geliyor. Ardından da 75 gün süreniz oluyor. 75 gün içerisinde kredinizi gidip alabiliyorsunuz.

DENİZBANK ESNAFA HIZLI İÇİN GEREKLİ BELGELER

Sizlere de onay mesajı geldiyse hemen sayacağımız belgeleri hazırlamanız gerekiyor. Ardından da 75 gün içerisinde denizbank şubesine uğramanız ve kredinizi almanız gerekiyor. gerekli olan belgeler; Nüfus cüzdan fotokopiniz, imza beyanınız, oda kayıt belgesi, son iki yıla ait hesap defteri ve vergi levhası gerekiyor. Ayrıca mal varlığınız var ise bununla ilgili dökümü de sunmanız gerekiyor.

Sevgili okurlarımız, sizlerde böylesi özel bir krediden yararlanmak istiyorsanız artık nasıl başvuru yapacağınızı biliyorsunuz. Umarım sizler için faydalı bir yazı olmuştur. Arzu ederseniz aşağıda sizler için hazırladığımız farklı konu başlıklarımızı okuyabilirsiniz. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle…

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

TOBB Denizbank Nefes Kredisi Başvurusu

Garanti Bankasından Esnaf ve KOBİ’lere Özel Yeni Yıl Kredisi

Halkbank KOBİ Gayri Nakdi Kredi ile para ihtiyacınız için hızlı çözümler

 

Yorum yapın