Burgan Bank’dan Düşük Faizli Tanışma Kredisi Lokum Gibi 5 Bin Lira

Burgan bank tanışma kredisi, Burgan Bank düşük faizli hoş geldin kredisi, tanışma faizi – Nerede yeni bir kredi haberi varsa 724kredi.net’ten orada. Bankaların en özel kredi haberleriniz bizim sayemizde tek bir yerden takip edebilirsiniz. Herkesin kredi çekmek için kendine göre bir sebebi ve nedeni var. Sağlık, seyahat, eğitim, düğün, nişan, eşya yenileme vb. kimisi de düşük faizli kredi kampanyası gördü mü lazım olsun yada olmasın hemen çekiyor. Çünkü paranın ne zaman belli olacağı belli olmuyor.

Sebebiniz her ne olursa olsun, burganbank tanışma kredisi kampanyası ile sizleri şubelerine bekliyor. Çok güzel ve sade bir kredi kampanyası hazırlamışlar. Daha yeni olduğundan başka yerlerde görmemiş olabilirsiniz. Düşük limitli kredi isteyenler için birebir ve mükemmel bir kampanya. Peki bu kredi kampanyasından kimler yararlanabiliyor? Kredi vadesi kaç ay? Faiz oranı % kaç? Kredinin limiti nedir? Başvuru nasıl yapılmaktadır? İşte tüm bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz. O halde başlayalım.

BURGAN BANK TANIŞMA KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Şirin ve küçük bir kredi kampanyası diyebiliriz. Bu kampanyadan Buganbank’dan daha önce kredi almayanlar faydalanabiliyor. Sizlerde daha önce burgan bank ile kredi almadıysanız değerlendirebilirsiniz. Tek şart bu zaten. Burgan Bank siz yeni müşterileri ile tanışmak istiyor. Bu açıdan da oldukça düşük bir kredi faizi sunuyor. Lakin bu kredinin limiti çok yüksek değil. 5 Bin lira limitli bir kredi. Vadesi ise de kısa. 5 bin lirayı 12 ay vade ile alıyorsunuz. Faiz olarak da %1,15 sunuluyor.Peki bu faiz oranı düşük mü?

BU KREDİ AVANTAJLI MI?

Bir çok sitede kredi yazılarımız yayınlanıyor. Bankaların kredi haberleri ile de içli dışlıyız. Dolayısıyla da bu kampanyaya da tarafsız bir göz ile yaklaşmam gerekiyor. Öncelikle %1,15 faiz oranı şuan için fena değil. Çünkü faiz oranları referandumdan önce şahlandı ve düşmedi. Git gide bir yükselme söz konusu. Bu oran böylesi küçük kredi kampanyaları için iyi yani. Dilerseniz 10 ay vadeli 5 bin lira kredi alma şansınız da var. Halkbank Kredimini ile. Orada da faiz oranı %1,10 dur.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILMAKTADIR?

Kredi başvurusu için iki yol sizi bekliyor olacak. Bunlardan ilki bankaya uğramak ve başvurunuzu bu şekilde gerçekleştirmektir. Detaylı bilgi de alabilirsiniz. Bunu dışında internet aracılığı ile online olarak başvurunuzu da gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ihtiyaç duyacağınız link; burgan.com.tr/tr/Pages/kredibasvuru.aspx?site=tanismakredisi budur. Açılan sayfalarda bilgilerinizi girerek başvurunuzu bankaya gitmeden ve sıraya girmeden gerçekleştirebilirsiniz. Şimdide örnek hesaplamaya yoğunlaşalım.

TANIŞMA FAİZLİ KREDİ İÇİN ÖRNEK KREDİ HESAPLAMASI

Sizinde 5 bin lira iştahınızı kabarttı. Kim olursa olsun 5 bin lirayı düşük faiz ile bulursa kaçırmayacaktır. Sizde %1,15 faiz oranı ile 5 bin lirayı 12 vade ile ödemeyi kabul ettiniz. Bizlerde hemen kolları sıvazladık ve ödemeniz gereken tutarları hesapladık. 12 ay boyunca her ay ödemeniz gereken kredi borcunuz 454,98 TL olacaktır. Peki toplamda ne kadar ödeyeceksiniz. Onu da hesapladık. 12 ayın sonunda bankaya ödemiş olacağınız tutar 5.459,76 TL dir. Yıllık maliyet oranı da %19,0584 dür.

Sevgili okurlarımız, burgan bank’ın sizlere sunduğu kredi fırsatının tüm detaylarına değinmiş olduk. Artık bundan sonrasında sizi kararınız ile baş başa bırakmak istiyorum. Yeni ve özel kredi haberleri i.in bizimle kalmaya devam ediniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu galerimizi de incelemeyi unutmayın.

ing müşterilerine gelir belgesiz 5.000 TL anında mini kredi hesabında

Halkbank Kredimini

“Burgan Bank’dan Düşük Faizli Tanışma Kredisi Lokum Gibi 5 Bin Lira” üzerine 5 yorum

  1. Boyle gun boyu reklam yapıyorsunuz bu kadar yuksek faizle kredi almayı kabul ediyoruz fakat sizler ı sanların zaten zor durma dusmelerını fırsat bilip birde başvurunuzu onaylayamıyoruz diyorsunuz insanları bir kez daha yikıyorsunuz buna nasıl bir cozum ve care olacaksınız bunun bir yolunu bulunuz bence cok cok onemlı ivedilikle

    Yanıtla
  2. Düşük faizli kredi yıl düşünebilir.şartlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum.selam var saygilar

    Yanıtla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.