Banka harici nereden kredi para bulabilirim

Banka harici nereden kredi para bulabilirim acilen paraya ihtiyacım var Türkiye’de yaşayan büyük bir kesimin parasal sıkıntılar içinde olduğu aşikar. Parası olanın zaten parası var iken, sigortalı olarak bir işyerinde çalışan ve zar zor hayatta durmaya çalışan insanlarda bu durum malesef daha kötü… Genelde şu kadar büyüdük bu kadar ilerledik, şu oranda Dünya devlerinin arasına girdik gibi cümleler kurulsada durumun vehameti benim bile satmaya çalıştığım bir aracı 5 aydır satamamamdan gayet iyi şekilde anlaşılıyor. ÇOK ACİL KREDİ İÇİN TIKLA

BANKA HARİCİ KREDİ HAKKINDA GENEL BİLGİLENDİRME

Üstelik yaz döneminde insanların daha fazla araç alıp sattığı düşünüldüğünde durumun ne kadar önemli olduğu kendini iyiden iyiye ortaya koyuyor. Hal böyle iken bankaların haricinde nasıl para bulunacağı sorusu geliyor akla. Zaten maddi durum yetersizliğinden dolayı daha önceden alınmış olan kredi ya ödenmemiş ya da sıfır iyiden iyiye tüketilmiş ki kişiler artık bankaların haricinde tefecilere yönlenmiş durumdalar. Ben sizlere ışık olması adına bir kaç birşey yazmak istiyorum. Tabiki tercih tamamen size kalmış artık değerlendirme durumu tamamen sizde.

SIFIRI TÜKETTİM NE YAPACAĞIM ? 

Bankalar ile ilgili her ne kadar sigortalı da olsanız ya son demindesiniz taksitlerinizin ya da acilen para bulmanız gerekiyor. Eş dost hısım zaten siz iyiyken iyi, kötü iken sizi soran mesaj atan hatta FAcebook’tan bile yazan yok. Malesef bu durum herkesin başında ve herkeste aynı şey geçerli arkadaşlarım. Bununla ilgili bir söz geldi aklıma onuda sizlere yazmadan geçmek istemiyorum.

” Kişinin yoksa cebinde parası, Dostun yüz karası, düşmanın maskarası “ Sizlere illegal yollara girin demiyoruz ama dediğimiz gibi bir kaç fikrimiz var. Bunlardan dilediğinizi deneyebilirsiniz. En azından buradan yazdıklarımızdan dolayı sizlerden birşey talep etmiyoruz. Bu arada burada yazılanlara fikir olarak katılmayıp, benim değişik bir fikrim var diyenler için konunun altındaki yorum bölümü açık dilediğiniz gibi yazabilirsiniz.

SIFIR EŞYA ALAYIM ONU SATAYIM:

Son kozlarınızı oynamak üzere bir beyaz eşya satıcısına gidilerek sıfırdan alınmış ürünler yarı fiyatına ya da üçte iki fiyatına elden çıkartılabilir. Örneğin alacağınız güzel marka bir televizyonu bu cep telefonlarında da bulunan Letgo gibi uygulamalar ile satabileceğiniz gibi, sahibinden ve ona benzer sitelerden elden çıkartarak, taksitli olarak aldığınız ürünün en azından yarısından fazlasını acil nakit olarak elinizde tutabilirsiniz.

CEP TELEFONU ALIP SATABİLİR SİNİZ:

Mutlaka bir operatöre bağlı olarak cep telefonu hattı kullanıyorsunuzdur. Kendiniz sözleşmeli olarak aylık faturalarınıza taksitlendirilmiş şekli ile bir telefon alıp 12 ayda öderken, bunu peşin olarak satabilirsiniz. Bu bana kalırsa en mantıklı şey gibi geliyor. Zira cep telefonlarının alıcısı her zaman hazırdır. Özellikle para edecek markalardan İphone ya da Samsung markalı cep telefonları almanız, ürünü daha kısa sürede daha fazla para ile satmanız anlamını taşır ki bu sizin için son derece önemlidir.

PARA BULMA

Para bulma hususunda bizim aklımıza iki şey geldi ve bu şeyleri sizlerle paylaştık arkadaşlarım. Tefeci olayına girmenin pek mantığı yok. Deveyi hamuduyla birlikte görürürler onlar. Sizlerin de bu tür bir durumda fikri var ise lütfen konumuzun altından değerli yorumları ile katılımda bulunsun.

Bunların haricinde gelir belgesi olmayanlar ve gerek gayrimenkul gerek ise araba almak isteyenler için alternatif yöntemleri de aşağıdan sizlere yazıyoruz.

1-) Gelir Belgesi İstemeyen Bankalar Değerli okurlarımız, Bir çok konudaki ihtiyaçtan dolayı krediye başvuruda bulunmanız gayet normal bir durum. İnsanlık hali ev eşyalarımızı yenileyebiliyor veya sevdiğimiz araba için kredi çekebiliyoruz. Gel gelelim en önemli noktaya. Kredi notunuzda sıkıntı yok ama gelir belgeniz de yok. İşte böyle bir durumda bazı bankaların gelir belgesiz kredi verdiğini unutmayın. Finansbank, odeabank, ing bankası gibi bankalar ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve ev kredisi ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor. Dilerseniz Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar konulu yazımıza burayı tıklayarak da ulaşabilirsiniz.

2-) Gelir Belgesiz Ev Kredisi – Eminevim Bir diğer seçeneğiniz ise Eminevim. Evet yanlış duymadınız. Eminevime başvurarak faizsiz bir şekilde hayalinizdeki evi satın alabilirsiniz. Üstelik ne kefil nede gelir belgesi talep ediliyor. Ayrıca kira yardımı gibi özel kampanyaları da bulunuyor. Çevremdeki bir çok arkadaşım bir bu sisteme başvurdu. Eminevim hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız burayı tıklayabilirsiniz. Açılacak sayfada başvuru formunu doldurursanız yetkililer sizi arayacak ve kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmaya çalışacaktır.

3-) Taşıt Kredisi Veren Kurumlar – Otomobil Firmaları – EminOtomotiv Sizlerde hayalinizdeki otomobile kavuşmak istiyorsunuz ama biriktirmiş olduğunu para bunu almaya yetmiyorsa ve gelir belgeniz de yoksa bankalardan kredi alma imanınız oldukça zor gibi. Böyle bir durumda öncelikle bir çok otomobil firmasının faizsiz kredi imkanı sunduğunu unutmayınız. 20.000 TL yi 24 aya varan vade imkanları ile ödeyebiliyorsunuz. Buda oldukça önemli bir kampanya. Ayrıca EMİNOTOMOTİV ile de araba alabilme şansınız var. Eminotomotiv de aynı ev alma gibi ihtiyaç duyduğunuz limite faizsiz ve gelir belgesiz kavuşabilme imkanı sunuyor. Eminotomotiv ödeme koşulları ve diğer kampanyaları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için burayı tıklayabilirsiniz. Açılacak sayfadaki formu doldurduktan sonrada yetkililer sizler ile iletişime geçecek ve kafanızdaki tüm soruları cevaplamaya çalışacaklardır.

4-) Bankalara İpotek Göstermek Gelir belgeniz yok ama çeşitli gayrimenkul sahibiyseniz bir çok bankadan kredi çekebilme şansınız var. Evlerinizden veya dükkanlarınızdan birini ipotek karşılığında göstererek ihtiyaç duyduğunuz krediyi çekebilirsiniz. Tabi kredileri zamanında ödeyemezseniz, kredi karşılığında göstermiş olduğunuz gayrimenkule ipotek konulacağını da unutmayın.

5-) KOSGEB Hibe ve Kredileri Sizlerde yeni bir iş kurmak istiyorsanız veya iş yerinizi büyütmek istiyorsanız kosgeb hibe ve kredilerini değerlendirebilirsiniz. 1.000.000 TL ye kadar kredi imkanı sunulmaktadır. Tabi yeni bir iş açacaksanız ilk etapta 50.000 TL karşılıksız hibe ve 100.000 TL ise faizsiz kredi verilmektedir. Bunun içinde gelir belgesi falan talep edilmemektedir. Yapmanız gereken kosgeb eğitimlerine katılmak ve proje hazırlamak. Projeniz kabul edilirse kesenin de ağzı açılıyor anlayacağınız.

Bir yazımızın daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu yazı sayesinde sizlerde çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için çeşitli kurumlardan kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca sizler için hazırladığımız aşağıdaki konu başlıklarına da göz atmayı unutmayınız. Merak ettiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

Allah, kimseyi borçlu ve biçare durumda bırakmasın. Saygılar.

724 KREDİ

“Banka harici nereden kredi para bulabilirim” üzerine 36 yorum

 1. Kurumsal bir bankada çalışmaktayim. 10 yıldır bu bankada çalışıyorum acil para ihtiyacım var bana ulaşan mantıklı kişiler ile alışveriş yapmak isterim

  Yanıtla
  • Merhaba Kerem kardeşim , bana ulaşın demişsin ama sana nasıl ulaşacağımı bilmiyorum. devlette makine mühendisiyim ve bazı sebeplerden dolayı borçlandım. bankadan ve çevremden nakit ihtiyacımı karşılayamıyorum. 10000-15000 tl civarında nakit ihtiyacım var, umarım sesimi duyarsın.

   Yanıtla
 2. 65 bin lıya ihtiyacım var 2300 tl net gelirin var ayda 1800 lira öderim bu parayı bulup dagnik borçları kapatirsam hiç aksatmadan öderim tek yere olursa sıkıntı olmaz bana bu konuda yardımcı olabilecek bir kurum varmı ne yapmamız gerek lütfen acil

  Yanıtla
 3. Rize’den selam; dağınık borçları kapatmak üzere 15-20 tl acil krediye ihtiyacım var devlet memuruyum belgelenebilir gelirim :2939,00 TL’dır. Bankalardan olumlu cevap alamadığımdan buradayım.

  Yanıtla
  • 80000 bin e ihtiyacım var ama kimse vermiyor neden çünkü kredi notu düşük buraya yazıyoruz ama yardımcı olan yok

   Yanıtla

Yorum yapın