48 Ay Vadeli Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

48 Ay Vadeli Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi- Hepinize kucak dolusu sevgiler ile yazımıza başlamak istiyorum. Biliyorsunuz sonbahar ayları içerisindeyiz ve kış ayları için de hazırlıkların yapılması gerekiyor. Tabi buda bir masraf demek. Veya kış gelmeden evlenenlerin sayısında da anlamlı bir artışın olduğunu görebiliyoruz. Tabi bu örnekleri arttırmak mümkün. Yani herkes bir şekilde paraya ihtiyaç duyuyor. Bundan dolayı da mecburen bankalara yöneliyorlar. İhtiyaç kredisi için de başvurularını gerçekleştiriyorlar.

48 AY VADELİ GARANTİ İHTİYAÇ KREDİSİ GENEL BİLGİLER – KREDİ NOTU SORGULAMA

Peki kredi çekilecekse hangi bankadan, yüzde kaç faiz ile çekilmesi gerekiyor? Masrafları ne olacak gibi sorular hemen insanın aklına geliyor. Bundan dolayı bizlerde sizlere alternatif oluşturması adına bugün 48 Ay Vadeli Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi‘nden söz etmeyi planlıyoruz. Sizlerinde düzenli bir geliri var ise vede kredi notunuz da uygun ise bu krediyi düşünebilirsiniz. Kredi Notu Sorgulaması Nasıl Yapılır? konulu yazımız için burayı tıklamanız yeteri olacaktır.

BANKALARDAN RED ALANLARIN KREDİ NOTU DÜŞER Mİ? TIKLA ÖĞREN

 

48 AY VADELİ GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Değerli okurlarımız garanti bankası sonbahar kredisi başlığında verdiği ihtiyaç kredisinde ufak bir değişikliğe gitmiş. Oda 27 Eylül tarihinde BDDK’nın resmi gazete de yayınlanan yönetmeliği ile ihtiyaç kredileri 36 aydan 48 aya çıkarıldığından tüm bankalarda olduğu gibi garanti bankasında da böyle bir değişiklik oldu. Kampanya kapsamında 3-48 ay arasında vadelendirme yapılmaktadır. Faiz oranları, vade süresine ve kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir. Toplamda 50.000 TL’ye kadar kredi talebinde bulunabilirsiniz.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

25.000 TL ihtiyaç kredisini 48 ay vade ve %1,33 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit miktarınız 749,51 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 125 TL, Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı 375 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı (%) 21,2653 dir. Toplam Maliyet (TL) ise 36.101,51 olarak ayarlanmıştır.

50.000 TL ihtiyaç kredisini 48 ay vade ve %1,19 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık taksit miktarınız 1446,27 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti 250 TL, Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı 750 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı (%) 18,8760 dir. Toplam Maliyet (TL) ise 69.671,21 olarak ayarlanmıştır.

BAŞVURUMU NASIL GERÇEKLEŞTİREBİLİRİM?

Garanti İnternet ya da Garanti Cep aracılığıyla; ihtiyaç kredisine başvurabilir, daha önce yaptığınız başvurularınızı tamamlayabilir, ve şubeye gitmeden hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizlere kolaylık olabilmesi adına dilerseniz burayı tıklayarak da online olarak başvurunuzu 4 basit adımda gerçekleştirebilirsiniz.

Sevgili okurlarımız sizlerde 48 ay gibi uzun bir vade de kredi almak istiyorsanız garanti bankası da sizlere kredi verecek bankalar arasında olduğunu biliniz. Ayrıca 50.000 TL de ise faiz oranı da gayet düşük gibi. Bizden haberini yapması karar vermesi de sizden 🙂 Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarına da göz atmanızda fayda var.

48 AY VADELİ KREDİM AKBANK'TA

48 AY VADELİ DENİZBANK CEBİMDE KREDİ

48 AY VADELİ DENİZBANK CEBİMDE KREDİ

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın