48 Ay Vadeli Denizbank Cebimde Kredi

48 Ay Vadeli Denizbank Cebimde Kredi- Geçenlerde Başbakan Binali YILDIRIM‘ın kredi ve kredi kartları ile ilgili yaptığı reform niteliğindeki açıklamaların ardından sonunda kredi vadelerinde değişikliğe gidildi. Bugün Denizbank Cebimde Kredi konulu yazıyı sizler için derledik. Eskiden 36 ay olan vade sayısının 48 ay vadeye çıktığını en somut şekilde görebiliyoruz. Bu da oldukça önemli bir gelişme. İhtiyacınız olan parayı 48 ay gibi uzun bir vade ile alıp yavaş yavaş ödeyebiliyorsunuz.

48 AY VADELİ DENİZBANK CEBİMDE KREDİ İÇİN BİLGİLER

Sizlerde her insan gibi çeşitli nedenlerden dolayı paraya ihtiyaç duymuş olabilirsiniz. Dolayısıyla da bu ihtiyacınızı gidermek için acaba hangi bankaya başvursam dediğiniz anda bu yazı yardımınıza yetişecek. Çünkü burada bahsedeceğimiz kredi tanıtımı sizler için de bir alternatif oluşturacaktır. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden 48 ay vadeli kredinin detaylarına inelim.

DENİZBANK CEBİMDE KREDİ ÖZELLİKLERİ

55.000 TL ye kadar krediyi 48 ay vade ile alabilirsiniz.  Ayrıca Evrak yok, kefil yok.  DenizBank İnternet Bankacılığı şifreniz ile, 20.000 TL’ ye kadar onaylı ihtiyaç kredisi limitinizi hafta sonu dahil her gün saat 09.00 – 21.00 arasında Internet Bankacılığı’na giriş yaparak kullanabilirsiniz. Onaylı limitiniz 20.000 TL üzerinde ise, kredinizi size en yakın DenizBank şubesinden kullanabilirsiniz. Banka, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme, faiz oranını değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıntılı bilgi için tüm DenizBank şubelerine ve 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığına başvurabilirsiniz.

CEBİMDE KREDİ BAŞVURUSU VE İZLENECEK YOL

Cep telefonunuzdan KREDİM yazarak T.C. Kimlik Numaranızı 3280‘e göndermeniz yeterlidir. Cep telefonunuza başvuru sonucunuz 5 dakika içerisinde gönderilmektedir. Başvurunuz olumlu ise kullanabileceğiniz kredi limiti ve vadesi cep telefonunuza sms mesajı olarak gönderilir. Bundan sonra tek yapmanız gereken size en yakın DenizBank Şubesine nüfus cüzdanınız ile birlikte başvurmanız.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER

Başvuru için gerekli evraklar: Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi. İşin güzel tarafı da burada. Ama Banka gerekli gördüğü takdirde kefil ve ekstra belgede isteyebilir. Sonuç itibariyle son onay banka tarafından gerçekleştirilmektedir.

ÖRNEK ÖDEME PLANI
cebimde-kredi-denizbank
cebimde kredi denizbank

 

Örnek ödeme tablosu, 10.000 TL baz alınarak oluşturulmuştur. Kredi üst limiti 55.000 TL, maksimum vade 48 aydır. Kredi tahsis ücreti, başlangıçta bir defaya mahsus alınacak olup kredi tutarının binde 5’ i oranındadır. Tabloda yer alan kredi tahsis ücretine vergi dâhil edilmemiştir. ”Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı”, kredi tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Aylık/ yıllık toplam maliyet oranlarına sigorta primi hariç tüm masraf ve vergiler dâhil edilmiştir. Örnek kredi için sigorta primi hesaplamalarında ortalama 35 yaş baz alınmıştır. Hayat sigortası primi 10.000 TL için; 12 ay vadede 52.14TL, 24 ay vadede 88.25 TL, 36 ay vadede 124.10 TL ve 48 ay vadede 164.43 TL’dir. Banka, faiz oranlarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir.

Değerli okurlarımız, sizlerde kefilsiz ve belgesiz bir şekilde krediye sahip olmak istiyorsanız üstelik bunu da 48 ay gibi uzun bir vade de ödemek istiyorsanız denizbank şubeleri sizleri bekliyor olacak. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da inceleyebilirsiniz.

DENİZBANK WEB'DE İHTİYAÇ KREDİSİ

DENİZBANK TAŞIT KREDİSİ DETAYLARI İÇİN TIKLA

DENİZBANK 55.000 TL EVLİLİK KREDİSİ

EMEKLİLERE AVANTAJLI DENİZBANK HİZMETLERİ

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın