2017’ye damgasını vuracak kredi Halkbank’ta

Halkbank Yeni yıl kredisi, Halkbank yıl başı kredisi, Halkbank 2017 yeni yıl kredi kampanyası- Yeni bir yıla girmemize çok az bir süre kaldı ve masraflarda da ciddi bir artış söz konusu. Vergiler, borçlar, ödemeler, yıl başı günü hazırlıkları, hediyeler vs. vs. bir sürü masraf. Bu masrafları nasıl karşıların diye aklınızdan geçirirken en iyi çözümün borç para almak olduğuna kanaat getiriyorsunuz. Bundan dolayı da en iyi borç alma şekli olan bankalardan kredi alma seçeneği üzerinde kanaat getiriyorsunuz.

Peki ama hangi bankadan kredi almak gerekiyor? Hangi bankanın kredi faiz oranları daha da düşük? Bu yazı arayışınız için bir alternatif oluşturacak nitelikte olacak. Bankalarda müşteri çekebilmek için farklı farklı kredi kampanyaları hazırlıyorlar. Bizlerde bu kredi haberlerine 724kredi.net ailesi olarak bu sitede yer veriyoruz. Bugünde Halkbank 2017 Yeni Yıl Kredisi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Hazırsanız bu kredinin detaylarına ve merak edilenlerine hep beraber bakabiliriz.

2017 HALKBANK YENİ YIL KREDİSİ

Halkbann’ın güzel ve özel bir kredi kampanyası düzenlediğini belirtmek gerekiyor. Zira hem faiz oranları hemde diğer özellikleri sayesinde dikkatleri üzerinde topluyor. Şimdi Al, 2017’de Öde sloganıyla da daha şimdiden bir çok kimselerin tercih sebepleri arasında yer alıyor. İster masrafsız, ister uygun faizli Kredi 2017 İhtiyaç Kredisi’ni şimdi kullanın, dilerseniz ilk taksitinizi 2017’de ödeyin.

2017 HALKBANK YENİ YIL KREDİSİ BAŞVURUSU

Kredi 2017’ye hemen başvurmak için aralarında boşluk bırakıp “KREDI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS gönderebilirsiniz. (Örnek SMS Metni: KREDI 12345678910 3000 15000). Dilerseniz tüm Şubelerimizden, halkbank.com.tr’den, Halkbank İnternet Şubesi’nden veya Halkbank Dialog’tan da başvurabilirsiniz.

2017 HALKBANK YENİ YIL KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

50.000 TL İhtiyaç Kredisini 48 Ay Vade ve %1,13 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis Ücreti 262,50 TL dir. Aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 1.423,99 TL olarak hesaplanmıştır. Yıllık Maliyet Oranı (%) ise 17.8815% dir. 50.000 TL İhtiyaç Kredisini 48 Ay Vade ve %1,19 Faiz Oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis Ücreti 0 TL dir. Aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 1.446,27 TL olarak hesaplanmıştır. Yıllık Maliyet Oranı (%) ise 18.5480% dir.

MALİYET İLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR

Yıllık toplam maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsamakta olup örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır. Tahsis ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir. Ürüne ait faiz oranları, Bankamızdan en az kredi taksit tutarı kadar Kredili Mevduat Hesabı açtırmayı ve Hayat Sigortası yaptırmayı talep eden müşterilerimiz için geçerlidir.  (Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 50.000 TL 48 ay vadeli kredi kullanan 35 yaşında erkek müşteri için bir yıllık sigorta primi 156 TL’ dir.) Halkbank, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutar.

Değerli dostlarımız, kredi ihtiyaçlarınızı giderme adına ve sizler için bir alternatif oluşturması için Halkbank’ın kredi kampanyası ile sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Bu şartlar bana uyuyor diyorsanız düşünebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

2017 Yılında En Uygun Kredi Veren Bankalar

Türkiye’de Hangi Banka Kime Ait

Maaşıma göre ne kadar konut kredisi çekebilirim

Yorum yapın