Yapı kredi kelepir mortgage

Yapı kredi %0,90 faizle konut kredisi- Değerli okurlarımız, faizler ciddi manada düşüşe geçti. Fırsat bu fırsat. Ülkemizde de her an ne olacağı belli olmuyor. Şuan ki kredi noktasındaki olumlu hava tersine dönebilir. Çünkü kürsel ekonomi dünyaya hakim. Dünyanın ucrasındaki bir ülkede meydana gelen ekonomik kriz tüm dünyayı etkileyebiliyor. Bundan dolayı fırsatları değerlendirmek gerekir. Her kes ev alma peşinde ve derdinde doğru zamanı kolluyor.

YAPI KREDİ KELEPİR MORTGAGE GENEL BİLGİ

Ülkemizde gelecekte ekonomik para metreler neyi gösterir bilmem ama şuan ki olumlu kredi havasını değerlendirmek gerekir. Bankalar adeta bir birleri ile yarışır konuma geldi. Bir gün koydukları faiz oranları ertesi gün daha da düşürebiliyorlar. Bizlerde ev alacaklara yardımcı olabilme adına ve bir alternatif oluşturması adına bugün Yapı kredi kelepir mortgage konusunu işlemeye karar verdik. hazırsanız bu özel kredinin özelliklerine hızlıca bir geçiş yapalım.

YAPI KREDİ KELEPİR MORTGAGE AYRINTILARI

İstediğiniz eve sahip olmak için daha fazla beklemeyin. Hemen Yapı Kredi’ye gelin, uygun faiz oranları ve vade seçenekleriyle ev sahibi olun. 1-120 ay vadelerde %0,90 faiz oranı ile ev sahibi olma fırsatı için hemen başvurabilir, internet ve mobil şubeden başvuru yapabilir ya da size en yakın Yapı Kredi Şubesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Yapı Kredi İnternet/Mobil Şubemize T.C. Kimlik Numaranız veya Kullanıcı Kodunuz ile giriş yapabilirsiniz.

YAPI KREDİ KELEPİR MORTGAGE MALİYET KALEMLERİ

Tahsis Ücreti Azami Oran (%) 0,5 dir. (Konut Finansmanı Kapsamında BSMV muafiyeti vardır.) Ekspertiz Ücreti 508,38 TL dir. ( Konut Finansmanı kapsamında BSMV muafiyeti vardır. 1-250 m² için geçerli olan bu ücrete, il ve ilçeye göre farklılık gösteren Belediye Harçları ve yol masrafı dahil değildir. Oluşacak ilave masraflar ayrıca tahsil edilecektir.) İpotek Tesis Ücreti 185 TL dir. (Konut Finansmanı Kapsamında BSMV muafiyeti vardır. Birden fazla ipotek tesis edilmesi durumunda ücret, ona göre belirlenecektir.)

Faiz Oranı- 120 Ay Azami  Oran (%) 0,9 dur. (Konut Finansmanı Kapsamında BSMV muafiyeti vardır. Faiz oranı vergisiz ve aylık olarak verilmiştir. Herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır. (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir.) Aylık Toplam Maliyet (100.000 TL; 120 ay vade için) Tahsis Ücreti( 500 TL),ekspertiz ücreti (508,38 TL ), ipotek tesis ücreti (185 TL), yıllık DASK primi (120 TL)

YAPI KREDİ KELEPİR MORTGAGE KAMPANYA KOŞULLARI

Herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır. Faiz oranları, aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. faiz oranını ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Sevgili okurlarımız, sadece konut almada sizlere bir alternatif oluşturması adına bu özel kredi kampanyasını sizlerin beğenisine sunmuş olduk. Umarım fazlasıyla istifade edeceğiniz bir konu olmuştur. Bu konu haricinde daha farklı konu başlıklarımız için aşağıdaki linklerimizi de inceleyebilirsiniz. Bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Yeni bir kredi haberinde buluşmak dileğiyle..

RİCA ETSEM BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ? 

İnternetten Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası İPhone 7 Kazanma Fırsatı

En Avantajlı Konut Kredisi Burada

Kredi Kartı Borcundan Dolayı Eve Haciz Gelir Mi

Yorum yapın