Vakıfbank’dan KOBİ’lere 84 Ay Vadeli KfW İşbirliği İle 500 Bin Lira Kredi

Vakıfbank ev KfW işbirliği ile KOBİ Kredisi, 500.000 TL KOBİ Kredisi- Duyduk duymadık demeyin, Peynir ekmek yemeyin ve tüm KOBİ’leri bu yazıya toplayın. Kredi dediniz ve Vakıfbank’dan alası geldi. Tüm KOBİ’ler iş hayatına devam edebilmek için kredi desteğine ihtiyaç duyuyor. Ülkemizde de bunun için KOSGEB var ama yeterli değil. Tüm KOBİ’ler yararlanamıyor. Halbuki güzel bir maddi kaynak bulsa belkide uluslar arası piyasada çok büyük ve güzel bir yere gelecek.

VAKIFBANK – KFW İŞ BİRLİĞİ KREDİSİ GENEL AÇIKLAMA

KOBİ’ler maddi kaynağa ulaşabilmek için mecburen kredi yolunu deniyor ama bunda da bankalar yeterli krediyi vermeye biliyorlar. Ayrıca da bankaların çoğuda teminat istiyor. Teminat gösteremeyenler de mecburen kendi yağında kavrulmaya mahkum ediliyor. Bizlerde sizler için en doğru KOBİ kredisini çekebilmeniz için bu siteden tüm kredi haberlerini paylaşıyoruz. Bugünde Vakıfbank ve KfW işbirliği ile hazırlanan KOBİ kredisinden söz edeceğiz.

VAKIFBANK – KFW İŞ BİRLİĞİ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Değerli KOBİ’lerimiz bugün güzel bir kredi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız.Uzun vade, yüksek kredi limiti ve düşük faiz. Tümü bir arada anlayacağınız. Vakıfbank çok güzel bir ortaklığa imza atmış. Vakıfbank ile Alman Kalkınma Bankası arasında yapılan anlaşmaya göre ülkemizde faaliyet gösteren KOBİ’lerin giderlerini karşılayabilmesi adına ve finans ihtiyaçları için işbirliği yapılmış. Vakıfbank’ın temin ettiği para tam olarak 200.00.000 Eurodur.

Bu kaynak gerçekten de çok büyük bir rakam ifade ediyor. Dilerseniz 60 ay vadeli kredi işletme kredisi alabiliyorken, 84 ay vadeli yatırım kredisinden de faydalanabiliyorsunuz. Burada alabileceğiniz kredi limiti 500 bin liradır. Faiz oranları ve detaylı bilgi için vakıfbank’a uğramanız gerekecektir.

VAKIFBANK – KFW İŞ BİRLİĞİ KREDİSİNE KİMLER BAŞVURABİLİR?

KOBİ vasfını taşıyan herkes bu krediye başvurabiliyor. Dilerseniz bu durumu dahada fazla detaylandıralım. Personel sayısı 250 kişiden az olması gerekiyor. Ayrıca personellerinde tam zamanlı olarak çalışıyor olması gerekiyor. Bunun dışında işletmenin de yıllık cirosunun 40 milyon lirayı geçmemesi gerekiyor. Ülkemiz sınırları içerisinde faaliyet gösteriyor olmanız gerekiyor.

Sevgili okurlarımız, sizlerde yüksek limitli ve yüksek vadeli bir krediye ihtiyaç duyuyorsanız, Vakıfbank KfW KOBİ kredilerini düşünebilirsiniz. Konut kredisi gibi neredeyse. 84 Ay vade yatırım için gerçekten de çok özel ve güzel bir fırsat. Ayrıca 200.000.000 Euroluk bir kaynak teşkil ettiğinden tüneme ihtimalide var. Faiz oranlarını da öğrendikten sonra bu krediyi düşünebilirsiniz. Zira vakıfbank faiz oranlarını okurları ile paylaşmamış. Bizlerde şuan faiz oranları ile ilgili olarak herhangi bir bilgilendirmede bulunamıyoruz.

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM KOBİ ARKADAŞLARINIZIN DA GÖRMESİ İÇİN FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Kışı rahat geçirmek isteyen KOBİ’lere Vakıfbank Kış Kredisi

TOBB Denizbank Nefes Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası KOSGEB Makine Taçhizat Kredi Faiz Desteği

Halkbank KOBİ Nakdi Krediler ile Tüm ihtiyaçlarınıza anında nakit kredi

 

 

Yorum yapın