Vakıfbank Kuruluş Yıl Dönümüne Özel 0 KM Taşıt Kredisi

Vakıfbank 63. yıl kuruluş yıl dönümüne özel 0 km taşıt kredisi kampanyası- Artı bende bir araba alacağım. Bunu kafaya koydum. Kendime göre bir birikimim var. 0 km bir araç alacağım. Taksitler ile de bankaya ödeme yapacağım. Bu devirde arabasız olmuyor. 3 çocuk için okul servisine ayrı para ödüyorum. Birde işe git gel bunun için de ayrı para gidiyor ve bir de zaman kaybı. Bir alış veriş yaparsın haydi evin erkeği sendin derler yük sana kalır kolların kopar.

Gece çocuk hastalanır taksi çağırmak zorunda kalırsın. Hafta sonu ailecek bir piknik yapalım dersin ama, arabasını ödünç verecek arkadaş bulabilirsen. Bunları saymakla bitmez. Bankadan kredi çekeceğim. Bir iki banka taradım. Sizin de bildiğiniz güncel bir taşıt kedisi var ise ve bizler ile paylaşırsanız seviniriz…

VAKIFBANK’I İNCELEMELERİNİZİN ARASINA ALABİLİRSİNİZ

Herkes araba almak istiyor. Ama doğru banka seçimi oldukça hayati önem arz ediyor. Millet daha az taksit ödemenin derdinde. Bizler de bu yazımızda bir fırsattan ve kampanyadan söz edeceğiz. Bilenler bilir ama bilmeyenler için hatırlatalım; Vakıfbank 63. yılını kutluyor. Bu yılı kutlamasının şerefine de çok özel kredi kampanyaları geliştirmiş. Tabi 0 km taşıt kredisi de bunlardan bir tanesi. Sizler için tüm özelliklerini anlatalım. Değerlendirmesini de siz yapın.

VAKIFBANK KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNE ÖZEL 0 KM TAŞIT KREDİSİ

Bu yazıyı okuyor ve kampanyaya da yetişmişseniz vakıfbank’ın şanslı müşterilerinden olduğunuzu söylemek gerekiyor. Uzun vade, düşük faiz ve ödeme seçenekleri ile dikkatleri üzerime topluyor. Toplam da 48 aya kadar kredi vadesi yapılabiliyor. Bunun dışında da faiz oranı da %1,08’den başlıyor. Bu oran gerçekten de iyi ve fena da değil. Kredi aldığınızda sizden kefil isteyen olmuyor. Ayrıca hayat sigortası yaptırma gibi bir zorunluluğunuz da yok.

Ama ben yinede hayat sigortasını göz ardı etmemenizi öneriyorum. Kredilerde hayat sigortası hem sizin, hemde ailenizin garantörü niteliğindedir. Ama tabi ki de karar sizin. Aldığınız krediyi aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, son taksit balon ödemeli, 3 ayda bir taksitli ve değişken taksitli olarak geri ödeyebiliyorsunuz. fatura tutarı 50 bin liraya kadar olanlar için %70’e kadar kredi alabiliyorsunuz. Yok aracınız 50 bin liranın üzerinde ise; 50 bin liraya kadar %70 ve üstü için de %50 oranında kredi alabilirsiniz.

ÖRNEK TAKSİT VE FAİZ MALİYET HESAPLAMALARI

20.000 Lira krediyi 24 ay vade ile almayı düşünüyorsunuz. Ayrıca da 100 lira kadar da kredi tahsis ücreti ödemeyi kabul ediyorsunuz. Bu şartlar altında faiz oranı da sizler için %1,08 oluveriyor. Yapılan hesaplamalarda ise aylık taksit tutarınızın 974,99 TL ve toplam geri ödeme kredi tutarının ise da 23.399,76 TL olduğu görülüyor. Efektif Yıllık Faiz Oranının ise %17,3325 olduğunu belirtelim.

20.000 Lira krediyi 48 ay vade ile almayı düşünüyorsunuz. Ayrıca da 100 lira kadar da kredi tahsis ücreti ödemeyi kabul ediyorsunuz. Bu şartlar altında faiz oranı da sizler için %1,08 oluveriyor. Yapılan hesaplamalarda ise aylık taksit tutarınızın 562,23 TL ve toplam geri ödeme kredi tutarının ise da 26.987,04 TL olduğu görülüyor. Efektif Yıllık Faiz Oranının ise %17,0451 olduğunu belirtelim.

20.000 Lira krediyi 24 ay vade ile almayı düşünüyorsunuz. Ama kredi tahsis ücretine karşısınız ve ödemeyi kabul etmiyorsunuz. Bu şartlar altında faiz oranı da sizler için %1,10 oluveriyor. Yapılan hesaplamalarda ise aylık taksit tutarınızın 977,74 TL ve toplam geri ödeme kredi tutarının ise da 23.465,76 TL olduğu görülüyor. Efektif Yıllık Faiz Oranının ise %17,0422 olduğunu belirtelim.

20.000 Lira krediyi 48 ay vade ile almayı düşünüyorsunuz. Ama kredi tahsis ücretine karşısınız ve ödemeyi kabul etmiyorsunuz. Bu şartlar altında faiz oranı da sizler için %1,10 oluveriyor. Yapılan hesaplamalarda ise aylık taksit tutarınızın 565,17 TL ve toplam geri ödeme kredi tutarının ise da 27.128,16 TL olduğu görülüyor. Efektif Yıllık Faiz Oranının ise %17,0421 olduğunu belirtelim.

Başvurunuzu vakıfbank şubelerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi, dilerseniz BURAYI tıklayarak da online bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka 48 AY Vadeli 0 KM ve 2. El Taşıt Kredisi

Araban yoksa üzülme ING Bank Taşıt Kredisi yanında

Yorum yapın