Üzerime Kayıtlı Kredi Kartı Var Mı? Nereden Sorgulayabilirim?

Üzerime kayıtlı Kredi Kartı Sorgulama? Üzerime kayıtlı kaç kredi kartı var?- Kredi kartları inanılmaz ve özel harcama araçları olarak hayatımıza girdi. Herkes ilk etapta çekine çekine bu kartlara yanaşsa da, şuan cebinde taşımayan yok denecek kadar az. Zira en güzel ve tercih edilmesinden en güçlü özelliği taksit yapabilme imkanının olmasıdır. Çamaşır makinesi mi bozuldu? En güzelini alırız. Birde 12 ay da taksit yaparız. Ayda 200 lira taksite bağlarız.

ÜZERİME KAYITLI KREDİ KARTI SORGULAMA GENEL AÇIKLAMA

Birde bonus ve chip paraları yok mu? İnsanın aklını başından alıyor. Harcadıkça harcayası geliyor insanın. Mükemmel harcama kartları kısacası. Tabi doğru harcandığında sıkıtı çıkarmıyor. Lakin çoğu zaman haberlerde kredi kartı dolandırıcılığı haberleri ile karşılaşıyoruz. Adamlar bir şekilde kimliğimize sızmış ve adımıza kredi kartı alarak her yerlere borçlandırmışlar. Özellikle kapkaç mağdurlarında bu durum daha da fazla olur.

Adamların niyeti cüzdanınızdaki paradan çok kişisel bilgilerinize ulaşmaktır. Hatta bir çok kişi adına hem kredi çekiliyor hemde kredi kartı düzenleniyor. Bu durumda da herkes üzerinde kaç tane kredi kartı var diye sorgulamak istiyor.

ÜZERİME KAYITLI KAÇ TANE KREDİ KARTI VAR SORGULAYABİLİR MİYİM?

Normalde bu iş için T.C. Numaramı gireyim de kaç tane kredi kartı var diye sorgulatayım tarzında bir sistem yok. Ama bunu öğrenebilmeniz için farklı bir sistem mevcut. Oda Findeks. Evet yanlış duymadınız. Findeks normalde kredi notu ile duyuldu ama insanların bankacılık adına tüm bilgilerinin saklandığı ve takip edildiği sistemdir. Bu sistemde faal olan kredi borçlarınız karşınıza çıkar. Hemde banka banka. Ödediklerinizi de görürsünüz.

Çekmediğiniz kredi varsa ve gözüküyorsa hemen yasal mercilere başvurmanız gerekir. Ayrıca aktif olan ve kapatılan kredi kartlarınızı da banka banka görürsünüz. Kaç tane kredi kartınız varsa artık elinizin altındadır. Hangisinin ne kadar borcu var öğrenirsiniz. Tabi ki de daha önce açtırmadığınız ve adınıza kayıt olmayan bir kredi kartı gözüküyorsa hemen telefondan bu kartı kapattırınız ve yasal mercilere bir dakika bile beklemeden başvurun.

Unutmayın ki bu konu oldukça fazla hayati öneme sahiptir. Geciktirmye gelmez. Zira adınıza şirket açılıp yasa dışı işler bile yapılabilir. Bunu da findeks sayesinde sezinleyerek  önleminizi alarak kendinizi güvene alabilirsiniz.

FİNDEKS SORGULAMASI NASIL YAPILIR? PARA VERİR MİYİM?

Findeks kredi notu ile oldukça geniş bir de risk raporu sizlere sunuyor. Kartlarınız, kredileriniz, hesaplarınız, hesaplarınızda ki paralar, çekleriniz, şimdiye kadarki riskli durumlarınız  vs. vs. dünya kadar bankacılık adına bilgi sunuyor. Elbette ki bu hizmetin bir de bedeli olacak. Bu bedende KDV dahil 8,85 TL oalrak belirlenmiştir.

Sizlerde Findeks kredi notunuzu şimdi öğrenmek için TIKLAYINIZ. Sonrada bilgilerinizi girerek ve ödemenizi yaparak bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Toplam 3 -5 dakikanızı almıyor. Ama garanti oluyor. Ayrıca bu sayede 3 aylık periyotlar ile kredi notunuzun seyrini de inceleyebilir ve zamanında gerekli önlemleri de alabilirsiniz. Geçenlerde bende findeks notuma baktım ve kapattığım 2 kredi kartımın halen aktif olduğunu gördüm. Vakit kaybetmeden hemen bu kartlarım için tekrardan müracaatta bulundum.

Değerli okurlarımız, son derece önemli ve hayati bir konuyu ele aldık. Bu işlerin şakası olmaz. 8,85 TL hiç para bile değil. Hem risk raporunuzu görecek hemde üzerinizde sizin bilginiz dışında kredi kartı ve kedi var mı bunları da öğrenmiş olacaksınız. Bizden söylemesi. Uygulayıp uygulamama kararı da sizlere kalıyor. Böylece bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Yeni ve özel kredi haberlerinde buluşmak dileğiyle. Bu arada aşağıdaki konu galerimiz de incelemenizi bekliyor.

LÜTFEN BU YAZIYI TÜM ARKADAŞLARINIZIN VE TÜM İNSANLARIN GÖREBİLMESİ ADINA FACEBOOK VE TWİTTER HESAPLARINIZ İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Şubeye Gitmeden Kolay Kredi Veren Bankalar

Kredi Notu 0 Sıfır Ne Demek? Bu Durumda Kredi Verilir Mi?

Konut Kredisi Çekeceğim Peşinat Nasıl Bulurum?

“Üzerime Kayıtlı Kredi Kartı Var Mı? Nereden Sorgulayabilirim?” üzerine bir yorum

Yorum yapın