Anında Cepten Kredi İçin SMS Başvurusu Yapabilirsiniz

Sms ile kredi başvurusu, sms ile kredi veren bankalar- Sizlerde krediye ihtiyaç duyuyor ama bankaların teferruatları ile uğraşmak istemiyorsanız, doğru yazı üzerindesiniz demektir. Bugün sizlere sms ile kredi başvurusu hakkında detaylı bir bilgilendirme yapmayı planlıyoruz. Sizlerde bu sayede hem tüm bankaların faiz oranlarını bir arada görmüş olacak hemde sms ile bu kredilere nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU ÖN BİLGİ

Değerli okurlarımız, günümüzde zaman oldukça önemli bir unsur olmaya başladı. Yani neredeyse parayla her şeyi satın alabiliyorsunuz ama zamanı satın alma gibi bir durum söz konusu değil. Bundan dolayı da yarım saatin bile değerli olduğu insanlar olabiliyor. Yada işini terk edemeyen okurlarımızda olabilir. Artık bankadan saatlerce vakit kaybetmeden kredi başvurunuzu sms ile yapabilecek onaylandığında da dilediğiniz zaman bu krediyi kullanabileceksiniz.

VAKIFBANK SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

Tüm ihtiyaçlarınız için 48 aya varan vadeler, uygun faiz oranları ve artan taksitli ödeme seçeneğiyle kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için Sonbahar Kredisi tüm VakıfBank Şubeleri’nde sizleri bekliyor. 50.000 TL ye kadar kredi alabiliyorsunuz. Ayrıca faiz oranları da %1,24 ile %1,26 arasında değişiyor. Bu miktar için kredi tahsis ücreti ise 250,00 TL alınıyor.

Vakıfbank SMS İle Başuru Nasıl Yapılmaktadır?: Başvurunuzu  Aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e smsgönderebilirsiniz. Örnek Sms Metni: KREDI 11111111111 2000 dir. İşte bu kadar basit ve kolay. Ayrıca dilerseniz online olarak da bu krediye başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için tarayıcılarınızdan subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/bireyselkredibasvuru/Subesiz2/BireyselKrediBasvurusuYeni.aspx adresi yeterli olacaktır.

DENİZBANK SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

Evrağın ve kefilin olmadığı bu özel kredinin üst limit 55.000 TL dir. Başvuru için sadece Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi yeterli oluyor. Basit ve kolay bir sistem anlayacağınız. Kılınızı bile kıpırdatmadan kredi başvurunuzu Denizbank ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu kredi için faiz oranı %1.74 ten başlıyor. 10.000 TL kredi için kredi tahsis ücreti olarak 50 TL alınıyor.

Denizbank SMS İle Başuru Nasıl Yapılmaktadır?:Bunun için Cep telefonunuzdan KREDİM yazarak T.C. Kimlik Numaranızı 3280′e göndermeniz yeterlidir. Cep telefonunuza başvuru sonucunuz 5 dakika içerisinde gönderilir. Başvurunuz olumlu ise kullanabileceğiniz kredi limiti ve vadesi cep telefonunuza sms mesajı olarak gönderilir. Bundan sonra tek yapmanız gereken size en yakın DenizBank Şubesine nüfus cüzdanınız ile birlikte başvurmanız.

DENİZBANK SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

Şekerbank 48 aya varan vadeler ile maksimum 50.000 TL krediyi % 1,65 faiz oranı ile sizlere veriyor. Bu limit için kredi tahsis ücreti olarak 250 TL alınıyor. Ayrıca tüm kredilerde olduğu gibi bu kredi için de hayat sigortası yapılıyor. Sigorta primleri kredi kullanan kişinin yaş, cinsiyet gibi özelliklerine göre değişkenlik gösterdiğinden net bir tutar söyleyemiyoruz.

Denizbank SMS İle Başuru Nasıl Yapılmaktadır?: İhtiyaç kredisi başvurularınızı şubeye gitmeden, tek bir SMS ile gerçekleştirebilirsiniz. Kredi boşluk TCKN yazın, 1953’e gönderin, başvuru sonucunuz anında cebinize gelsin.

AKBANK SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU 

Akbank sms ile kredi başvurusu için değişik bir sistem uyguluyor. Akbank Direkt Kredi ile şubeye gitmeden anında kredi kullanın! Kredi başvurunuzu hemen yapın ve ne kadar kredi kullanabileceğinizi öğrenin. Paranızı anında hesabınıza aktarın. 15.000 TL ye kadar ihtiyaç kredisini bu sistem üzerinden kullanabiliyorsunuz. Bu kredi başvuru için öncelikle webapp.akbank.com/DirektKredi/EntryPoint.aspx adresine girmeniz gerekiyor ve sisteme cep telefonunuzu girerek işleminizi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu arada 15.000 TL kredi için %1.39 Faiz Oranı uygulanıyor.

QNB FİNANSBANK SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU 

Değerli okurlarımız yeni adıyla QNB Finansbank 50.000 TL kredisini 48 ay vade ve %1,20 faiz oranı ile sizlere sunuyor. Finansbank da Akbank’ın kredi başvurusuna benzer bir sistem geliştirmiş. Bu sisteme göre öncelikle  kredi.qnbfinansbank.com/ gerekiyor. Ardından cep telefonu numaranızı ve T.C. Kimlik numaranızı girmeniz gerekiyor. Ardından da SMS ile kredinizi gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

ODEABANK SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU 

Odeabank da sms ile kredi veren bir diğer banka. 8.000 TL krediyi 36 ay vade ve %1,55 faiz oranı ile alabiliyorsunuz. Kredi tahsis ücreti olarak da 40 TL ödüyorsunuz. Hemen CATKAPI boşluk TC kimlik numaranızı yazıp 8444’e gönderin, kredinizi şubeye gelmenize gerek kalmadan kullanın.

TÜRKİYE İŞ BANKASI SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU 

Anında 7/24 Krediyi Türkiye İş Bankası ile alabilirsiniz. İnternet Şubesi ve İşCep’ten 15.000 TL tutar ve 48 ay vadeye kadar yapacağınız ve onaylanan ihtiyaç kredisi başvurularınıza ilişkin tutar banka nezdindeki vadesiz TL mevduat hesabınıza aktarılacaktır. İşCep uygulamasını telefonunuzun tarayıcısına isbank.com.tr indir  yazarak hemen yükleyebilirsiniz. Hızlı Kredi başvurunuzu İşCep’ten, 4402’ye SMS göndererek yapabilirsiniz.

TEB SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

CEPTETEB ile krediniz ufacık bir işlem kadar uzakta. CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ni 3-36 ay vade ile geri ödeyebilirsin. Kredinin yıllık maliyet oranı ise %20,4120 ile %20,4127 arasında değişmektedir.
Örneğin; 5.000 TL krediyi %1,30 aylık faiz oranı ile 36 ay vadede kullanman durumunda geri ödeyeceğin toplam tutar 6.572,52 TL, yıllık maliyet oranı %20,4133 olur. Kredi Tahsis ücreti de bulunmuyor. Sms ile başvuru yapmadan önce cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-basvurusu? gerekiyor. Açılan sayfada telefon doğrulaması yaptıktan sonra kredi başvurunuza geçiş yapabilirsiniz.

Değerli okurlarımız, bir yazımızın daha sonuna gelmiş olduk. 8 Büyük bankaya ait kredi bilgileri ve nasıl başvurulacağı hakkında ufak ama yol gösterici bilgilere değindik. Yüksek derecede istifade edileceğinden LÜTFEN BU YARARLI YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞINIZ. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayın.

48 Ay Vadeli 50.000 TL İhtiyaç Kredisini En düşük Faizli Veren Bankalar

48 Ay Vadeli Düşük Faizli 10.000 TL ihtiyaç Kredisini Veren Bankalar

48 Ay Vadeli 30.000 TL İhtiyaç Kredisini En Düşük Faizli Veren Bankalar

48 ay vadeli 20.000 TL ihtiyaç kredisini en uygun veren bankalar

 

 

 

 

“Anında Cepten Kredi İçin SMS Başvurusu Yapabilirsiniz” üzerine 16 yorum

Yorum yapın