QNB Finansbank Telefondan Kredi

QNB Finansbank Telefondan Anında Kredi- Yine mükemmel ötesi bir yazı ile karşınızdayız. Malumunuz geçenlerde Finansbank, Ortadoğu ve Afrika’nın lider bankası konumunda olan Qatar National Bank ile güçlü bir ortaklık gerçekleştirdi. Bu ortaklık ile de kendini biraz daha da kanıtlamak istiyor ki oldukça hoş kampanyaların da ardı arkası kesilmiyor. Tabi bu özel kredi kampanyalarını da en doğru şekilde sizlere sunmaya çalışıyoruz.

QNB FİNANSBANK TELEFONDAN KREDİ ÖN BİLGİ

Kredi her an herkese lazım oluyor. Nasıl hayatın çemberinden geçiyorsak bankalarında çemberlerinde geçiyoruz. Burada önemli olan mevzu düşük faizli ve kolay kredi veren bankayı bulabilmekte. Bizlerde tamda aradığınız bir kredi kampanyası tanıtımını yapacağız. Bugün sizler için QNB Finansbank Telefondan Kredi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız.  Hazırsanız bu özel kredinin detaylarını hep birlikte inceleyelim.

QNB FİNANSBANK TELEFONDAN KREDİ AYRINTILARI

Fnansbank müşterileri ayrıcalıklı bankacılık hizmetlerinden yararlanmaya devam ediyor. QNB Finansbank müşterileri çağrı merkezinden 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler, onaylanması durumunda kredi tutarını anında hesaplarına yatırıp kullanmaya başlayabilirler. Her tutar ve vadedeki aylık %1,39 faiz oranlı ihtiyaç kredisine şimdi 0850 222 0 900 numaralı telefondan başvurun; onaylandığı an hesabınıza geçsin. Belirtilen faiz oranı Telefondan Kredi’ye özel olup, limitiniz dahilinde minimum 1.000 TL, maksimum 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK TELEFONDAN KREDİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

7.500 TL Krediyi 12 Ay Vade ve %1,39 Faiz oranı ile çekebilirsiniz. Buna göre Aylık Ödemeniz Gereken Taksit Tutarınız 695 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) 39,37 TL ve Sigorta Prim Tutarı ise 97,72 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet oranı ise %22,4208 olarak hesaplanmıştır.

10.000 TL Krediyi 36 Ay Vade ve %1,39 Faiz oranı ile çekebilirsiniz. Buna göre Aylık Ödemeniz Gereken Taksit Tutarınız 372 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) 52,50 TL ve Sigorta Prim Tutarı ise 249,48 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet oranı ise %23,1876 olarak hesaplanmıştır.

15.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,39 Faiz oranı ile çekebilirsiniz. Buna göre Aylık Ödemeniz Gereken Taksit Tutarınız 457 TL dir. Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) 78,75 TL ve Sigorta Prim Tutarı ise 485,52 TL dir. Yıllık Toplam Maliyet oranı ise %22,3200 olarak hesaplanmıştır.

QNB Finansbank ihtiyaç kredilerinde kredi tahsis koşulu olarak hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, kredi tahsis ücreti ve vergiler dahildir. Yıllık toplam maliyet oranlarına sigorta primi dahil edilmemiştir. Bunlar dışında çok da fazla bir teferruatı bulunmuyor.

QNB FİNANSBANK TELEFONDAN KREDİ HEMEN BAŞVURU

QNB Finansbank müşterileri 0850 222 0 900 numaralı telefondan ihtiyaç kredisine anında başvurabilirler ve kredileri onaylandığında hemen kullanabilirler! Eğer henüz QNB Finansbank müşterisi değilseniz ihtiyaç kredisine başvurmak için tıklayınız.

Özel bir kredi kampanya yazınının daha sonuna gelmiş olduk. Fazlasıyla istifade edeceğinize inanıyorum. Kaliteli ve özel bir yazı oldu. Bir alo ile krediniz hemen hesabınıza yatıyor. İş yerinizden yata oturduğunuz yerden başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

QNB Finansbank Online Kredi Anında Hesabında

QNB Finansbank 180 Ay Vadeli Standart Konut Kredisi

Anında Kredi Veren Bankalar

QNB Finansbank Gelir Belgesiz Anında Kredi

LÜTFEN BU ÖZEL KREDİ KAMPANYASINI ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Yorum yapın