QNB Finansbank 180 Ay Vadeli Standart Konut Kredisi

QNB Finansbank 180 AY Vadeli Standart Konut Kredisi- Ülkemizde ev sahibi olmayanların sayısı ciddi boyutlara ulaşıyor. Çalışanların ise neredeyse %90’ı ev sahibi olmak istiyor. Bundan dolayıda karı – koca canla başla çalışarak ev sahibi olmaya çalışıyorlar. Gerekirse de fazla mesai ek iş yapılıyor ev alabilmek için. Çünkü gençken ne yaparsanız o sizin karınıza. Ayrıca dünyada ne olacağı da belli olmuyor. Yunanistan emekli maaşlarını verememe noktasına gelmişti.

QNB FİNANSBANK STANDART KONUT KREDİSİ ÖN AÇIKLAMA

Ev insanlar için bir güvencedir. Küçükte olsa kendilerine ait bir sığınaktır. Bundan dolayı da bir ev almayı kafaya koymuş olabilirsiniz ama asıl sorun hangi bankadan kredi çekmek daha da avantajlı sorusunun cevabıdır. Tabi bizlerin hiç bir finans kuruluşu ile bağı olmadığından sizlere bir alternatif oluşturması adına bugün QNB Finansbank Standart Konut Kredisi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Hazırsanız yazımıza geçiş yapabiliriz.

QNB FİNANSBANK STANDART KONUT KREDİSİ DETAYLARI

QNB  Finansbank da bu ihtiyacınızı bildiğinden güzel bir konut kredisi kampanyası başlatmış. Kredinizi 180 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Kredinizi TL cinsinden kullanabilirsiniz. Sabit faiz oranı ile ödemelerinizin tutarını öngörebilirsiniz. Satın alacağınız konutun eksper değerinin en fazla %80’ine kadar kredi kullanabilirsiniz. Sadece tapu üzerinde konut tipi “mesken” olarak görünen gayrimenkul alımı amacıyla ve gerçek kişiler tarafından kullanılabilir.

ÖDEME PLANI

100.000 TL Konut kredisini 24 ay vade ve %0,90 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Kredi aylık taksit tutarınız 4,651.50 TL dir. Ayrıca Diğer ücretler 1.127,00 TL ve Yıllık Toplam Maliyet Oranı ise %12,6151 dir.

100.000 TL Konut kredisini 60 ay vade ve %0,93 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Kredi aylık taksit tutarınız 2,182.23 TL dir. Ayrıca Diğer ücretler 1.127,00 TL ve Yıllık Toplam Maliyet Oranı ise %12,2994 dür.

100.000 TL Konut kredisini 120 ay vade ve %0,95 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Kredi aylık taksit tutarınız 1,400.24 TL dir. Ayrıca Diğer ücretler 1.127,00 TL ve Yıllık Toplam Maliyet Oranı ise %12,3246 dır.

Ücretlere kredi tahsis masrafı (%0,5), ekspertiz ücreti (507TL) , ipotek tesis ücreti (120 TL) dahildir. DASK, konut sigortası ve yıllık hayat sigortası ortalama primleri dahil değildir.(100 m², 1.derece deprem bölgesi ve 2007 sonrası inşa edilmiş İstanbul’daki bir daire için ortalama DASK primi 153 TL ve ortalama konut sigortası primi 224 TL’dir. 100.000 TL 84 ay vadeli bir konut kredisi için 47 yaşındaki erkek bir müşteri için ortalama yıllık hayat sigortası primi 1.181 TL’dir ) Detaylı bilgiye şubelerimizden ulaşabilirsiniz. Yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, ücret, vergi ve fonlar dahildir.

BAŞVURU SÜRECİ

Standart Konut kredisini online olarak gerçekleştirmek isterseniz BURAYI tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın QNB Finansbank şubesine de uğrayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca başvuruda istenilen belgeler ise şunlardır; Satın alınacak konutun tapu fotokopisi, Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı), Güncel tarihli herhangi bir fatura, Maaş bordrosu veya gelir belgesini sunmanız gerekiyor.

Değerli okurlarımız, sizler için istifadeli bir yazı yazdığımız kanaatindeyim. Değerlendirilmesi gereken güzel bir alternatif kredi kampanyası. Faiz oranı da düşük vadeli çekildiği müddetçe gayet makul. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da incelemeyi unutmayınız.

QNB Finansbank Online Kredi Anında Hesabında

Kredi Başvurusu Reddedilenler Neler Yapmalı

Findeks Renkleri Ne Anlama Geliyor

Anında Kredi Veren Bankalar

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın