Nelere yatırım yapabilirim?

NELERE YATIRIM YAPMALIYIM? ÖN AÇIKLAMA

Neye yatırım yapmalıyım?- Ekonomi adına en doğru ve güvenilir bilginin paylaşıldığı 724kredi.net‘in değerli okurları, yine sizlerin ihtiyacına yarayacak bir yazı kaleme alıyorum. Ekonomi adına bir çok gelişmeyi burada sizler ile paylaşıyor ve bilgilendiriyoruz. Doların dalgalanmasından bile bir çok kişi ciddi manada kar elde edebiliyorken sizlerde bazı hamleler yaparak geleceğe dönük yatırımlar yapabilirsiniz. Bu sitede sizlere nasıl para kazanabileceğinizi yeri geldiğinde anlatacağız. Ama öncelikle nelere yatırım yapabileceğinize bakalım. Bundan dolayı da bu yazıda en fazla kar edebileceğiniz bazı seçeneklere yer vereceğiz.

EV ALIN

Yatırımların en garantilerinden biridir ev almak. Yeteri kadar paranız varsa yüksek kira getirisi olan bir semte ev alabilirsiniz. Bu ev hem ileri ki yıllarda değerlenecek hemde size her ay düzenli olarak para kazandıracaktır. Bu açıdan bakıldığında hem değerlenen hemde getirisi olan bir gayrimenkuldür. Kira gelirlerinizi de biriktirerek yazımızın devamında bulabileceğiniz daha farklı yatırım kalemlerini bulabilirsiniz.

EMİNEVİM İLE FAİZSİZ EV SAHİBİ OLMAK ÇOK KOLAY. DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!

ARSAYA YATIRIM

En doğru yatırımlardan biride arsa almaktır. Yalnız arsa alırken geleceği düşünmeniz gerekmektedir. Bunun için bir kaç emlakçıdan fikir edininiz. Hatta mahalle muhtarları ve çevrenize de yavaştan yavaşa sorun. İlerideki yıllarda hangi arsaların değerleneceğini iyice araştırın. Bu olay oldukça önemlidir. Örneğin bir arkadaşımın babası 20 yıl önce şehir dışında oldukça ucuza 1 dönüme yakın bir arsa alıyor ve buraya prefabrik ev dikiyor. 20 yıl boyunca bahçesinden sebze ve meyvesinden yararlanıyor. Sonunda ne oluyor biliyor musunuz? Son 5 yılda şehir arsaya doğru gelişiyor. Daha sonra para bile denmeyecek arsaya müteahhitin biri 5 daire veriyor. Müthiş bir yatırım. Sizlerde güzel bir araştırma ile doğru yerden bir arsa alabilir ve yeri geldiğinde de değerlendirebilirsiniz.

ALTIN YATIRIMI

Yatırım araçlarından birisi de Altın dır. Altın geçmişten günümüze gelen en güvenilir yatırım aracıdır. Uzun yıllarda asla değer kaybetmez ve giderek değer kazanan özel bir madendir. Sizlerde her ay düzenli olarak altın alarak ilerisi için ciddi bir yatırım yapabilirsiniz. Veya Bankanın birinden altın hesabı açarak güvenli bir şekilde altın biriktirebilirsiniz.

ALTINDAN KAR ELDE ETME TAKTİKLERİ. TIKLA HEMEN ÖĞREN!

DÖVİZ BİRİKİMİ

Bir diğer yatırım aracıda döviz dir. En başta da Dolar ve Euro gelmektedir. Eskilerde herkes Mark biriktirirdi. Şimdilerde ise bunlar biriktiriliyor. Öncelikle hangi dövizi alacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Ardından almayı düşündüğünüz para birimi düştüğü anda yüksek miktarda almalısınız. Kısa vadede dalgalanmalardan dolayı ufak bir zarar etmiş gibi gözükse de ileri ki zamanlarda ciddi manada kar elde edebilirsiniz. İsterseniz bir bankada döviz hesabı açarak da güvenli bir şekilde paranızı biriktirebilirsiniz. Hatta faizinden de yararlanabilirsiniz.

2.EL ARAÇ İLE KAR ELDE EDİN

Bu seçenek kısa vadeli kar elde etme yöntemidir. Değişeni olmayan boyasız güzel bir otomobili düşük bir fiyata getirebilirseniz hemen alın. Özellikle 100 bin TL gibi bir arabayı 90 bin liraya denk getirebilirseniz, 10 bin TL gibi bir kar elde etme şansınız olacaktır.

Sevgili takipçilerimiz sizler için yatırım araçlarını bir araya getirerek aynı yazıda sunmaya çalıştık. Bu yatırım araçları getirisi olan kalemlerdir. Sizlerinde bildiğiniz ve önerebileceğiniz daha farklı yatırım araçları var ise yorum yazarak herkesi bilgilendirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu linkini de inceleyebilir ve kolay para kazanma şansını bulabilirsiniz.

KOLAY PARA KAZANMA YOLLARI İÇİN DURMA TIKLA

LÜTFEN BU YAZIMIZI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.