İşyeri Açma Kredisi Veren Bankalar

İşyeri Açma Kredisi Veren Bankalar- Değerli okurlarımız, bugün sizler için önemli bir yazı kaleme alıyoruz. Malumunuz yaş ilerliyor ve elin işinde asgari ücret ile nereye kadar çalışacaksınız? belli değil. Bir bakıyorsun senden 20 yaş küçük iş veren senin yapmam gereken bir iş olmadığı halde yerleri sil veya çay getir götür deyi veriyor. Sizlerde bu ve benzeri olaylardan sıkıldınız ve artık kendinize ait bir yerinizin olması gerektiğini düşünüyorsunuz. Az kazansam da kendi yağımda kavrulayım kimseden emir almayayım diyorsunuz.

İŞ YERİ AÇMA KREDİSİ VEREN BANKALAR İÇİN ÖN BİLGİ

Ve Sonunda mahallenin çok güzel bir yerinde bir market görüveriyorsunuz. Sahibi çeşitli nedenlerden ötürü devredecek. Ah bir param olsa da şunu alsam bende kendi işimin patronu olsam diyorsunuz ama cebinizdeki para anca dükkanın yüzde 30’unu almaya yetiyor. Yani cüzi bir rakama denk geliyor. Peki bu hayalinizden vaz mı geçeceksiniz? Elbette hayır. Bundan dolayı sizlere yol göstermesi için işyeri açma kredisi veren bankaları sizler için bir araya getirmek istedik. Sizlerde istediğinizden ihtiyacınız kadar krediyi çekebilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI İLE BİREYSEL İŞ YERİ KREDİSİ DETAYLARI

Ziraat Bankası Bireysel İşyeri Kredisi; Yatırım amaçlı olarak iş yeri (ofis, büro, dükkân, mağaza, muayenehane vb.) almak istiyorsanız bireysel iş yeri kredisine başvurun, 120 aya kadar vade olanağı ile hemen iş yeri sahibi olun. Bu kredide satın alacağınız iş yerinin ekspertiz değerinin en fazla %75‘i kadar kredi kullanabilirsiniz. Krediye konu gayrimenkul üzerine ipotek tesis edilmektedir. Kredi vadesi boyunca hayat, iş yeri ve zorunlu deprem sigortası yapılmaktadır. Başvurularınızı Zirrat Bankası Şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

VAKIFBANK İŞ YERİ EDİNDİRME KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Vakıfbank İşyeri Edindirme Kredileri; İşyeri açmak için başvuruda bulunacağınız bir diğer bankada vakıfbank. Bankaca, ticari faaliyette bulunan gerçek ve tüzel kişilere, işletme faaliyetlerini sürdürecekleri veya şirket faaliyetlerinde kullanılmak kaydıyla firma bünyesine katacakları büro, dükkan, mağaza, lojman, depo vb. gayrimenkullerin alımını finanse etmek amacıyla kullandırılan bir kredi türüdür. Yani bu kredi İşyeri (dükkan, fabrika vb.) alımlarındaki finansman ihtiyacını karşılar. Uzun vade ve uygun faiz oranları sunulmaktadır. Online olarak başvuruda bulunmak için burayı tıklamanız yeterli olacaktır.

HALKBANK İŞ YERİ KREDİSİ DETAYLARI

Halkbank İşyeri Kredisi; Güvenli bir gelecek için yatırım yapmaya karar verdiniz. Tasarruflarınızla bir işyeri almak istiyorsanız fakat bunun için yeteri kadar tasarrufunuz yoksa Halkbankası sizin için en uygun adreslerden bir tanesi olabilir. İşyeri kredileri, herhangi bir ticari faaliyeti bulunmayan gerçek kişilerin, ticari olmayan yatırım amacına yönelik (kiraya vermek) üçüncü şahıslardan satın alacakları işyeri niteliğindeki gayrimenkullerin finansmanı için kullandırılan kredilerdir. İşyerinin ekspertiz değerinin %50’si ile sınırlı olarak kullandırılmaktadır. Maksimum kredi vadesi 120 aydır.

HALKBANK ÖRNEK ÖDEME PLANI

100.000 TL Kredi Tutarını 120 ay vade ve  1,29% faiz oranı ile alabilirsiniz. Kredi Tahsis ücreti 525 TL dir. Diğer giderler ise 805,76 TL olarak gözükmektedir.

FİNANSBANK İŞ YERİ KREDİSİ DETAYLARI

Finanasbank İşyeri Kredisi; İşyerine kira ödeyen patronları çok sevindirecek fırsat; Finansbank işyeri kredisi ile işyeri ekspertiz değerinin en fazla %75‘ine kadar; 120 ay vade ile ve çok uygun faiz oranları ile kendi işyerinize sahip olabilirsiniz. İlgili krediyi sadece yeni işyeri alımlarınız için ve TL olarak kullanabilirsiniz. Başvurularınızı şubelerden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınız için 0850 222 1 900 numaralı telefonu da arayabilirsiniz.

AKBANK KONUT VE İŞ YERİ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Akbank Konut/İşyeri Kredisi; Konut ve işyerinin yaşına bakılmaksızın; Kat Mülkiyeti Tapusu veya Yapı Kullanım İzin Belgesi (İskanı) bulunan, her tür konut veya işyeri alımınızda kullandırılan kredidir. Gerçek kişiler konut veya işyeri kredisinden yararlanabilirken, tüzel kişiler (firmalar) yalnızca işyeri kredisinden yararlanabilmektedir. Tüzel kişilerin satın alacağı konutlar da işyeri kapsamında değerlendirilmektedir. Döviz / TL Kullanım: Krediyi TL ve dövize endeksli olarak kullanabilirsiniz. Vade: TL ve dövize endeksli kredilerde vade süresi maksimum 60 aydır.

TÜRKİYE İŞ BANKASI 60 AY VADELİ İŞYERİ ALMA KREDİSİ

Türkiye İş Bankası İşyeri Kredisi; fabrika, dükkan, dershane, büro gibi ticari nitelikli gayrimenkul alımlarınızdaki finansman ihtiyacınızın karşılanabilmesi amacıyla, teminata alınacak taşınmazın ekspertiz değerinin maksimum %50‘sine kadar, TL veya dövize endeksli TL ödeme seçenekleri ile, 60 aya varan vadelerle, aylık taksit ödemeli veya esnek ödemeli olarak İşyeri Kredisi kullanabilirsiniz.

ŞEKERBANK 120 AY VADELİ İŞYERİ KREDİSİ AYRINTILARI

Şekerbank İşyeri Kredisi; Yatırım amaçlı olarak iş yeri (ofis, büro, dükkân, mağaza, muayenehane vb.) almak istiyorsanız Şekerbank İşyeri Kredisi’ne başvurun, 120 aya kadar vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranlarından yararlanın. Satın alacağınız iş yerinin ekspertiz değerinin en fazla %50′sine kadar kredi kullanabilirsiniz.

Değerli okurlarımız, yazımız biraz uzun oldu ama sizler için bir çok bankanın işyeri kredisi özelliklerini sunmaya çalıştık. Gördüğünüz gibi bir çok banka işyeri kredisi vermekte. Sizlerde hayallerinizi daha fazla ötelemek istemiyorsanız bu kredilere başvurarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da inceleyebilirsiniz.

DÜŞÜK FAİZLİ 30.000 TL KREDİYİ 36 AY VADE İLE VEREN BANKALAR

36 AY VADE İLE 10.000 TL KREDİYİ EN DÜŞÜK FAİZ İLE VEREN BANKALAR

36 AY VADE İLE 20.000 TL KREDİYİ EN UYGUN FAİZLİ VEREN BANKALAR

15.000 TL 36 AY VADE İLE EN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ VEREN BANKALAR 

TÜM AYRINTILARIYLA PTT KREDİ BAŞVURUSU 

LÜTFEN BU YAZIYI HERKESİN GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK ARACILIĞI İLE PAYLAŞABİLİR MİSİN?

Yorum yapın