ING Pegasus Plus Kart ile Uçuşlarınızı Bedavaya Getirin

ING BANK PEGASUS PLUS KART ÖN BİLGİ

İng Bank pegasus plus kart- Sizlere bir kredi kartı önersem ve desem ki: hem bonus hemde uçuş puan kazanacaksınız. Ayrıca yıllık aitdat ücreti de yok.  Hemen hemen her kes atlar herhalde. O halde sıkı durun. Bu yazımızda İng bank pegasus plus kart tanıtımını ve özelliklerini anlatmaya çalışacağız. Sizde işiniz gereği sürekli il dışına çıkma durumunuz olabilir. Belli bir şeyden sonra bu yol ücretleri ciddi manada size yük olarak gelecektir. Peki neden bu yol ücretlerinizi daha da ucuza hatta ve hatta bedavaya getirmeye ne dersiniz?. O halde bu eşsiz kartın özelliklerinin tanıtımına vakit kaybetmeden geçelim.

ING BANK PEGASUS PLUS KART ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Bu kart ile hem yaptığınız harcamalarınızdan %0,5 UçuşPuan, Pegasus Havayollarından yaptığınız harcamalarınızdan ek %2 UçuşPuan kazanın; hem de Pegasus Plus üyelik avantajlarından yararlanın. Ayrıca ing bonus avantajlarından da yararlanabiliyorsunuz. Bu kartın aidatı yok. Buda süper bir özellik ve avantaj. Aylık 100 – 150 TL kart ücreti vermeden bonus özelliklerinden yararlanabiliyorsunuz. 1 UçuşPuan 1 TL değerindedir. Bunun dışında  Uçuş Puanlar Pegasus’ta yapılacak her tür mal ve hizmet alımı için kullanılabilmektedir. 5 UçuşPuan üzerindeki bütün UçuşPuanlar indirim olarak da uygulanabilir. Bir ekstre döneminde limit üzerinde yapılan harcamalardan fazladan uçuş puanı kazanılmamaktadır. 1 Ayda kazanılabilecek maksimum uçuş puan miktarı, kart limitinin %0,5’i kadardır.

BAŞVURU NASIL YAPILMAKTADIR?

İng pegasus plus kartı hem bonus imkanları sunan hemde taksitlendirme özelliği olan eşsiz bir karttır. Sms ile hemen başvurmak için; PGS yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı 2205‘e göndermeniz yeterli olacaktır. ÖRN: PGS 12345678910. gibi. Ayrıca dilerseniz online olarak da burayı tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ing bank şubelerine uğrayarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz aşağıdaki konu başlıklarımızı da inceleyebilirsiniz.

KREDİMİ ÖDEYEMEDİM ACİL ÇÖZÜM YOLU

DEVLET DESTEKLİ KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU BAŞLIYOR

KOSGEB KOBİ GELİŞİMSEL DESTEK PROGRAMI

LÜTFEN BU YAZIMIZI FACEBOOK İLE PAYLAŞIR MISIN? 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.