Yeni İş Konsepti Çiğköfte bayiliği ve franchising

Çiğköfte de bayilik ve franchising veren firmalar- Sizlerde ne iş kursam diye düşünenlerden misiniz? o halde bu yazımızı kesinlikle okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü kar marjı oldukça yüksek olan bir iş kolundan söz edeceğiz. İş tutacak mı? tutmayacak mı? derdiniz ve tasanız olmayacak. Bu yazımızda son dönemlerde moda olan çiğköfte de bayilik ve franchising veren firmaları özellikleri ile birlikte sizlere aktarmayı düşünüyoruz. Siz sadece satışınızı yapıp paranızı kazanacak belkide şehrin başka bir ucuna da yeni bir şube daha açabileceksiniz. Dilerseniz hemen teker teker bu firmaları görelim.

ÇİĞKÖFTEM BAYİLİKLERİ

Tüm ayrıntılarıyla Çiğköftem bayilik özelikleri 

Öncelikle şunu belirtelim geniş bir şube ağ sayısı bulunmaktadır. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışındaki şubeleriyle dikkatleri üstüne toplamaktadır. Türkiye, Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, İngiltere,  Avusturya, Macaristan, İsviçre gibi bir çok ülkede faaliyet gösteren Çiğköftem isim yapmış bir firmadır. Dolayısıyla müşteri çekme kapasitesi de yüksek olan bir kuruluştur. Avrupa Vejetaryenler Birliği üyesi olarak ‘’Vejeteryan fast food’’ konseptiyle hizmet vermektedir. Günlük taze ve katkısız çiğköfte satan tek mark olma özelliğini de taşımaktadır. Logodan da anlaşılacağı üzere 1993 yılında kurulmuştur.

Çiğköftem bayilik/farancahise işleyiş sırası şu şekilde sıralanmaktadır; Lokasyon fizibilite, Sözleşme, Dekorasyon ve tadilat, Eğitim ve en son olarak Açılış yapılmaktadır. Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği: Komple stant veya dükkan malzemelerinden oluşmaktadır. Ayrıca Bayilik / Franchise Şartları: Tüm dekorasyon malzemeleri standart olarak Çiğköftem tarafından tedarik edilmektedir.
Yatırım bütçesi ülkeye göre değişmektedir. En önemli sorun ise isim hakkı bedeli olacak mı? dır. Araştırmalarımıza göre İsim Hakkı Bedeli şuan itibariyle alınmamaktadır.

HACIALİOĞLU ÇİĞ KÖFTECİSİ BAYİLİKLERİ

Bayilik özellikleri ve diğer tüm ayrıntılar; Yeni iş yeri kurmak isteyenlere tavsiye edebileceğimiz bir marka. Türkiye ve yurt dışında yıldızı parlayan, lezzeti ile de gönüllere taht kuran 280 bayiliği olan bir kuruluş. 1999 Yılından beri hizmet vermektedir. Firma şimdiye kadar 5000 kurumsal müşteriye hizmet sunmuştur. Ayrıca siz su ve lavaboyu çektikten sonra 7 iş gününde elinizi sürmeden iş yerinizi hazırlıyorlar. Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Telefonla Bilgi > Ön Görüşme > Yer Seçimi>Franchise Sözleşmesi>Kurulum sıralamasıyla kuruluma başlanmaktadır.

Bayilik giderleri nelerdir?

4990 TL Hacıalioğlu çiğ köfte bayilik paketi ile işinizin patronu olabilirsiniz Bu paket içerisindekileri kabaca sayacak olursak; soğutuculu çiğ köfte dolabı, 200 kg çiğ köfte, kartvizit, el broşürü, masa, sandalye vs. bir sürü araç ve gereç pakette bulunuyor. İsim Hakkı Bedeli olarak: 5000 TL alınıyor. Anlayacağınız bu işletmeyi açabilmeniz için gerekli olan sermayenizin 10.000 TL olması gerekmektedir. Reklam katılım ücreti bulunmamaktadır. Ayrıca Gelir payından da %10 alınmaktadır.

BATTALBEY ÇİĞKÖFTE BAYİSİ

Battalbey çiğköftecisinin toplam 2000 şubesi olan geniş bir ağa sahiptir. Prensip gereği şirket kar oranını %5 lerde tutarken bayilerinin kar payını da %100 ler de tutmaktadır. Battalbey Çiğ Köftecisi İsim Hakkı Bedeli almamaktadır. Ayrıca reklam gideri, kapora, ek gider gibi ekstradan para talep edilmemektedir.  Bayilik / Franchise Şartları: Kendinize dükkan bulup tüm tadilat işlemlerini tamamladıktan sonra ürün siparişi veriyorsunuz.Şube açılış maliyeti 2000 TL dir. Ortalama kurulum süresi ise 2 gündür. Yatırımınızı ortalama olarak 1-3 ay içerisinde geri elde edebilirsiniz.

MEŞHUR SAMSAT ADIYAMAN ÇİĞKÖFTECİSİ BAYİLİK VERİYOR

Sizlerde çiğköfte sektörüne atılmak istiyorsanız iyi bir alternatif olabilir. Toplam şube sayısı 654 tanedir. 5.000 TL ile Çiğköfte  paketi alabiliyorsunuz. Bu ğaket içerisindeki bazı önemli kalemleri sayalım isterseniz. Bunlar; Çiğköfte dolabı, Işıklı ön tabela, Tek taraflı led tabela-çift taraflı led tabela, 3 adet masa 12 sandalye, 2.000 adet broşür-1.000 adet magnet, Açılışta 200 kg bedelsiz çiğköfte. Verilecek olan önemli bazı kalemleri saymaya çalıştık. Ayrıca isim hakkı bedeli, reklam katılım ücreti ve gelirden pay yoktur. Bu iş yerini açabilmeniz için ortalama sermayenizin 7500 TL olması gerekmektedir.

CENTAT ÇİĞ KÖFTE BAYİLİKLERİ ŞARTLARI

Türkiye deki en büyük çiği köfte ve meze üreticisi Centat bayilik vermeye devam ediyor. Şuanki şube sayısı 1248 dir. Bu rakamda oldukça büyük ve anlamlıdır. Bayilik / Franchise Şartları: Bayilik için hiç bir ücret talep edilmemektedir. İsim hakkı yoktur. Ayrıca gelirden pay ve reklam katılım ücreti alınmamaktadır. Ortalama sermaye gideriniz 15000 TL dir. Bu yatırımınızın size dönüş süresi 2-4 aydır. Çiğköfteci açarken ana cadde üzerinde olmasına dikkat edin.

Değerli okurlarımı sizler için önemli bazı çiğ köfteci şirketin bayilik/franchising lerini inceledik ve sizlere sunduk. Sizlerde az sermaye ile kar elde etmeyi düşünüyorsanız değerlendirmeniz gereken bir iş kolu olduğunu düşünüyorum. Ayrıca yeni iş kuracaklar için aşağıdaki Kosgeb ve diğer konu linklerimizi inceleyebilirsiniz.

EVDE İSTİRİDYE MANTARI YETİŞTİRİCİLİĞİ

EVDE İŞ YAPMAK İSTİYORUM DİYENLERE YAPILACAK İŞLER

KOSGEBTEN GİRİŞİMCİ BAYANLARA 150.000 TL YE KADAR DESTEK

KOSGEB KOBİ GELİŞİMSEL DESTEK PROGRAMI İLE 1.000.000 TL DESTEK

YENİ İŞ YERİ AÇMAK İSTEYEN ARKADAŞLARINIZIN DA BU YAZIYI GÖREBİLMESİ İÇİN LÜTFEN FACEBOOK İLE BEĞENEBİLİR MİSİN?

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.