Garanti’den Gençlere Bonus Flexi Kart

Garanti’den Gençlere Bonus Flexi Kredi Kartı- Sevgili genç kardeşlerim, her zaman bizi anlayan bir dünyanın olması gerektiğini hayal etmişizdir. Dertlerimizi, sıkıntılarımı, sevinçlerimizi ve isteklerimizi. Gençlerin yaşları küçük olsa da o koskoca kalpleri bu ulusun kurtuluşuna vesile olmuştur. Bundan dolayıda Garanti Bankası oldukça güzel ve özel bir kart üreterek gençlerin arkasında olduğunu bir kez daha göstermiş Bugün Garanti’den Gençlere Bonus Flexi Kart hakkında sizeri detaylı bir şekilde bilgilendirmeyi hedefliyoruz. Dilerseniz şimdide bu harika kartın detaylarına geçelim.

GARANTİ BONUS FLEXİ KART DETAYLARI VE SMS İLE BAŞVURU

Garanti Bonus Flexi Kart Detayları: Bonus Flexi ile yıllık kart ücreti ödemeden Türkiye’nin en yaygın iş yeri ağında bol taksit ve bol bonus fırsatlarından yararlanın! Bonus Flexi ile 250.000’i aşkın Bonus üye işyerinde alışverişlerinizde bonus kazanır ve kazandığınız bonusla dilediğiniz an bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bonus Flexi’ye başvurmak için hemen “BFLEXI” yazıp 3340’agönderebilirsiniz. Dilerseniz Garanti şubelerinden de başvuruda bulunabilirsiniz.

FLEXİ KART ÖZELLİKLERİ

Bonus Flexi Kart Özellikleri: Yıllık kart üyelik ücreti ödemeden dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Türkiye’nin en yaygın iş yeri ağı Bonus üye iş yerlerinde bol bonus kazanırsınız. Biriken bonusunuzla Bonus program ortaklarında bedava alışveriş yapabilirsiniz. Harcamanıza bağlı olarak yılda 50 TL’ye varan ekstra bonus fırsatından yararlanabilirsiniz. İstediğiniz Bonus kampanyasına bir kısa mesajla katılabilirsiniz.

Tüm Paramatik’lerden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir, Paracard‘ınızla yaptığınız para çekme, para yatırma gibi işlemleri Bonus Flexi’niz ile de rahatlıkla yapabilirsiniz. Dünyanın her yerinde Master / Visa / AmEx amblemi bulunan milyonlarca işyerinde geçerli olan Bonus Flexi  ile alışverişin keyfini çıkarın. Bonus üye işyerlerinde bol taksit fırsatının yanı sıra, tüm harcamalarınız için ihtiyacınıza göre kullanabileceğiniz taksit, ek taksit ve işlem erteleme imkanlarından yararlanın

Not: Garanti POS’larından gerçekleştireceğiniz yıllık alışveriş tutarınız toplam 5.000 TL ve üzerine ulaştığında, Garanti POS’larından gerçekleştirdiğiniz yıllık harcama tutarınızın %0,2’si oranında hediye bonus kazanırsınız. Bu kapsamda bir müşteri bir yıl içerisinde en fazla 50 TL bonus kazanma hakkına sahiptir.

BONUS FLEXİ KART AİDAT ÜCRETİ VAR MIDIR?

Bonus Flexi’nin yıllık kart ücreti var mı, nasıl başvurabilirim?: Hayır. Bonus Flexi’nin yıllık kart ücreti yoktur. Bonus Flexi’ye başvurmak için “BFLEXI” yazıp 3340’a gönderebilir, ya da şubelerimizden başvurabilirsiniz. Bonus Flexi’yi ek kart olarak alabilir miyim?: Bonus Flexi Ek Kartını sadece Bonus Flexi sahipleri alabilir.

Değerli okurlarımız, bir yazımızın daha sonuna geldik. Sizlerde belirtilen yaş aralığında iseniz ve benimde Flexi Kartım olsun istiyorsanız dilerseniz burayı tıklayarak online olarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarını da incelemeyi unutmayınız.

ZİRAAT BANKASI KAMPÜS KART

48 AY VADELİ HALKBANK GENÇ GİRİŞİMCİ KREDİSİ

ZİRAAT BANKASI GENÇ BANKKART

KART AİDATI OLMAYAN KREDİ KARTLARI

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Yorum yapın