Findeks Kredi Notunuzu Avea (Türk Telekom) ile Öğrenmek Çok Kolay

Findeks Kredi Notunuzu Avea (Türk Telekom) ile Öğrenmek Çok Kolay- Sevgili okurlarımız, adeta sizin bir ekonomik kartvizitiniz olan findeks, bankacılık işlemlerinizde de en önemli referans halini almış durumda. Hatta bırakın bankaları büyük finans kuruluşları bile sizler ile iş yaparken muhakkak findeks kredi notunuzu görmek ve öğrenmek istiyorlar. Kısacası Kredi notunuz sizin finansal ve ekonomik karneniz anlamına geliyor. Çeşitli nedenler ile de krediye ihtiyaç duyduğumuza göre kredi notu da oldukça önemli bir yere sahip oluyor.

AVEA KREDİ NOTU GENEL BİLGİLER

Ev alacağımız zaman yada işlerimizi büyüteceğimiz zaman kredi olmazsa olmazımız oluyor. Bundan dolayı da hemen kredi notumu nasıl öğrenirim sorusu insanın aklına takılıyor. Sizlerde Avea müşterisi iseniz doğru yerdesiniz demektir. Bugün sizlere Findeks Kredi Notunuzu Avea (Türk Telekom) ile Öğrenmek Çok Kolay konulu yazıyı sunmaya çalışacağız. Dilerseniz vakit kaybetmeden bu konunun detaylarına biran önce inelim.

AVEA İLE KREDİ NOTU NASIL ÖĞRENİLİR – MESAJ SERVİSİ

Findeks Kredi Notunuzu Avea (Türk Telekom) ile Nasıl Öğrenilir?: Avea ile Findeks kredi notunuz bir SMS’le cebinizde. Avea’nın, Kredi Kayıt Bürosu (KKB) işbirliği ile sunduğu ve bireylerin finansal performans verilerini tek bir SMS yoluyla kolaylıkla öğrenebildiği “Findeks Kredi Notu Sorgulama Servisi” hayata geçti. Kredi notunu öğrenmek isteyen Avea abonelerinin TC kimlik numaraları ile birlikte doğum yıllarını 1122’ye mesaj olarak göndermesi yeterli.

AVEA İLE KREDİ NOTU SORGULAMA ÜCRETİ

Avea ve Kredi Kayıt Bürosu (KKB) işbirliği ile geliştirilen Findeks Kredi Notu Sorgulama Servisi sayesinde Avealılar bankaya gitmeye gerek kalmadan kredi notlarını öğrenme şansına sahip olacak. Avea’nın sunduğu Findeks Kredi Notu Sorgulama Servisi kapsamında; özellikle kredi başvurusu, bankacılık, ev-araç satın alma ve kiralama işlemlerinde önemli bir finansal performans göstergesi olan Findeks Kredi Notu, artık tek bir SMS ile öğrenilecek. Servisten faydalanmak isteyen Avealılar’ın TC kimlik numarası ve doğum yılı bilgilerini aralarında bir boşluk bırakarak 1122’ye SMS göndermesi yeterli. Servisin sorgu başına ücreti vergiler dahil 9 TL olup, faturaya yansıtılmaktadır.

KREDİ NOTU PUAN ARALIĞI

Findeks Kredi Notu, bankalardan kullanılan bireysel nitelikli tüm kredi ve kredi kartı hesaplarının geçmiş verileri üzerinden oluşturulan ve bireylerin ödeme performanslarını gösteren bir referans. 1 ile 1900 arasında değişen değerlere sahip Findeks Kredi Notu’nda 1 en riskli, 1900 en az riskli müşterilere işaret etmektedir.

Sevgili okurlarımız, Avea ile kredi notu öğrenmek işte bu kadar basit ve kolay. Sizlerde Avea müşterisi iseniz ve kredi çekmeyi düşünüyorsanız kredi notunuzu anlattığımız şekilde öğrenebilirsiniz. Bizden anlatması. Sizlerden de değerlendirme yapma işi. Ayrıca aşağıda sizler için hazırladığımız konu başlıklarımızı da muhakkak incelemenizi tavsiye ederiz. Beğendiğinizi tıklamanız yeterli olacaktır.

AKBANK DİREKT MOBİL İLE KREDİ NOTUNUZ CEBİNİZDE

BİLMEYENLER İÇİN KREDİ NOTU NEDİR?

KREDİ SİCİLİM NE ZAMAN VE NASIL TEMİZLENECEK?

BU YAZININ TÜM AVEA ABONELERİNİN DE GÖREBİLMESİ İÇİN LÜTFEN FACEBOOK VE DİĞER SOSYAL İLETİŞİM AĞLARI İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

 

Yorum yapın