enpara kredi başvurusu nasıl yapılır?

enpara kredi, enpara.com, enpara kredi başvurusu, enpara kredi hesaplama, enpara kredi çekme- Kredi herkese lazım. Dünya kadar ihtiyacımız oluyor. Tabi herkesin ihtiyaçları kendine göre değişiklik gösterebiliyor. Kimsi tatile çıkıyor, kimsi evinin eşyalarını yeniliyor, kimisi doktorası için gerekli eğitim giderlerini karşılıyor, kimisi de birikim yapmaya çalışıyor. Anlayacağınız kredi çekmek için bir sürü neden var. Bundan dolayı da en avantajlı ve en uygun krediyi seçmeye çalışırız.

ENPARA KREDİ GENEL AÇIKLAMA

Kredi çekmeden önce hangi kredi daha da avantajlı?, hangi kredinin  faiz oranı daha da düşük?, hangi bankanın masrafı daha da az bu tablolara bakar ve kararımızı veririz. İşte tamda bu noktada sizlere yardımcı olabilme adına bu yazıyı derledik. Bugün sizler için enpara.com kredi başvurusu nasıl yapılır? Şartları nelerdir? Örnek kredi hesaplamaları nasıldır? bunları sunmaya çalışacağız. Bu sayede elinizde kredi çekmek için bir alternatif bankanız daha olacak.

ENPARA.COM NEDİR?

Öncelikle bu sorunun cevabını vermemiz gerekiyor. Zira enpara.com nedir? Ne işe yarar banka mıdır? bunları belirtmek gerekiyor. sevgili dostlarımız enpara.com qnb finansbank’a bağlı bir dijital bankacılıktır. Aklınıza gelebilecek tüm bankacılık işlemlerini online bir şekilde enpara.com sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Telefon numarası değiştirme işleminde dahi banka şubesine gitmeniz gerekmiyor. Bu açıdan tüm işlerinizi döviz alma, altın alma, kredi çekme işlemlerinizi intermeten 2 dakikada gerçekleştirebilirsiniz.

ENPARA KREDİ ÖZELLİKLERİ

Değerli okurlarımız, hemen bu kredinin en güzel yanını söylememize müsaade edin. Çünkü bu krediyi aldığınız da ne sigorta, ne kredi tahsisi ücreti, nede dosya masrafı ödüyorsunuz. Bundan dolayı da yıllık maliyet oranı gerçekten de çok çok uygun ve hesaplı oluyor. En fazla alınabilecek kredi vadesi 48 aydır. Ayrıca bu krediden en az bin lira en fazla 30 bin lira olacak şekilde yararlanabiliyorsunuz.

ENPARA.COM KREDİSİ ÖRNEK MALİYET RAKAMLARI
  • 30.000 TL Krediyi 12 Ay vade ve %1,24 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Yıllık maliyet oranı %19,3920 dir. Toplam ödenecek kredi tutarı 32.980,14 dür. Aylık ödenmesi gereken taksit tutarı ise 2.748,34 TL dir. 
  • 30.000 TL Krediyi 24 Ay vade ve %1,27 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Yıllık maliyet oranı %19,9020 dir. Toplam ödenecek kredi tutarı 36.045,63 dür. Aylık ödenmesi gereken taksit tutarı ise 1.501,90 TL dir. 
  • 30.000 TL Krediyi 36 Ay vade ve %1,31 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Yıllık maliyet oranı %20,5836 dır. Toplam ödenecek kredi tutarı 39.514,23 dür. Aylık ödenmesi gereken taksit tutarı ise 1.097,62 TL dir. 
  • 30.000 TL Krediyi 48 Ay vade ve %1,34 Faiz oranı ile alabilirsiniz. Yıllık maliyet oranı %21,0972 dir. Toplam ödenecek kredi tutarı 43.281,14 dür. Aylık ödenmesi gereken taksit tutarı ise 901,70 TL dir. 

 

ENPARA.COM KREDİSİ BAŞVURUSU

Sizlerde bu krediye başvurunuzu gerçekleştirmek isterseniz öncelikle enpara.com’un üyesi olmanız gerekiyor. Bunun için BURAYI tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Toplam 2-3 dakikanızı almıyor. daha sonra da kısacık bir süre içerisinde enpara.com sizi evinizde ziyaret ediyor. gerekli bilgilendirmelerde bulunuyor ve encard’ınızı teslim ediyor. Ardından dilediğiniz gibi işlemlerinizi yapıp kredi başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Değerli takipçilerimiz, gördüğünüz gibi özel ve güzel bir kredi haberi. Bu krediyi cazip klan yanı ekstra masrafının olmayışı. Dijital bankacılık olduğundan bankanın ekstra harcadığı bir masraf olmadığından kredi oranları da uygun oluyor. Ayrıca durduk yere de cebinizden fazla para çıkmıyor.

LÜTFEN BU YAZIYI FACEBOOK VE TWİTTER İLE BEĞENİP PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Ev Alacağım Konut Kredisinde Sigorta Mecburi Mi?

Kredi Yıllık Maliyet Oranı Nedir?

Ölen kişinin banka borcunu ödemesi için kefile başvurulur mu?

İlk Defa Kredi Çekeceklere Altın Tavsiyeler

Yorum yapın