Cazip Faiz Oranlı Vakıfbank Tıp Haftasına Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi

48 Ay Vadeli Vakıfbank Tıp Haftasına Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi, Düşük Faiz ve Hesaplı Kredi- 14 Mart 1919 yılında, ülkemiz işgal altındayken Tıp öğrencileri tarafından bir tepki olarak ilk defa kutlanmıştır. Bu şekilde de günümüze kadar gelmiş. Doktorlarımız vefakar, doktorlarımız cefakar. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ise son zamanlarında Beni Türk Hekimlere Emanet Edin” diyerek, doktorlarımızın bilgisinden ve değerinden hiç şüphe etmemiştir.

KREDİ İHTİYACINDA VAKIFBANK TIP HAFTASI İLE YANINIZDA

Bizim ikiz çocuklarımız var. Sağolsun bir de çok çok iyi bir çocuk doktorumuz var. Ne zaman sıkıntıya düşsek yardımımıza koştu. Geçenlerde kredi ihtiyacı olduğunu ve hangi bankaya gitmesi gerektiğini bilmediğini söyledi. Tabi bende 14 mart haftasını beklemesini söyledim. Nitekim de Vakıfbank’dan Tıp Bayramı haftasına özel bir kampanya geldi. Özellikle faiz oranı ve koşulları dikkatlerden kaçmıyor. Bizlerde bu yazı ile Tıp bayramını kutlamak ve yardımcı olmak istedik.

VAKIFBANK TIP HAFTASINA ÖZEL KREDİ ÖZELLİKLERİ

Tüm sağlık çalışanlarını sevindirecek özel bir kredi haberi ile karşınızdayız. Zira Vakıfbank tıp haftasına özel bir kredi fırsatı ve imkanı sunuyor. Uygun ödeme koşulları, düşük faiz ve hatırı sayılır bir kredi limiti sizleri bekliyor. Alacağınız kredinin vade aralığı ise en az 3 ay ve en fazla da 48 ay olabiliyor. En güzel yanı ise ne biliyor musunuz? Faiz oranı. %1,11 şuan bu tip özel kampanyalar haricinden veren yerde bankada yok. Gerçekten iyi bir oran diyebiliriz.

Çekeceğiniz maksimum kredi tutarının ise 90.000 TL olduğunu belirtmekte fayda var. Kredinizin uygun ödeme seçeneklerinin olduğunu belirtmiştik. Dilerseniz her ay eşit taksitler ile ödeyebilirsiniz. Bunun dışında 3 ay ödemesiz yani ertelemeli ve eşit taksitli  olarak da kredinizi ödeyebiliyorsunuz. Tabi 3 ayda bir vadeli ve değişken taksitli seçeneklerinizin olduğunu da unutmayın. Gördüğünüz gibi şimdiye kadarki yere kadar kredi sizin lehinize gibi gözüküyor.

KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA VE MALİYET ORANLARI

Diyelim ki 10.000 TL krediye ihtiyacınız var. O halde hesaplamalarımızı buna göre gerçekleştirelim. Vakıfbank’ın sunduğu faiz oranı %1,11 idi. Uzun ama küçük taksitler ile ödeyeceğinizi farz edelim. Vade olarak da 48 ay belirleyelim. Şimdi bu şartlarda aylık kredi taksidiniz de 283,33 TL olacaktır. Peki toplamda ödeyeceğiniz kredi tutarı ne kadar? O da 13.599,84 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 50 TL ve Yıllık Maliyet oranı ise %17,5464 olacaktır.

Şimdide en yüksek limit olan 90.000 TL çektiğinizi varsayalım. Tabi 48 ay vade ile. Faiz oranı da otomatikman %1,11 oluyor. Kredi tahsis ücretiniz 450 TL oluyor. Bunu belirtelim. Hemen aylık kredi taksit tutarınızı da hesaplayalım. 2.549,89 TL aylık taksidiniz. Toplam ödenecek kredi tutarı ise 122.394,72 TL olacaktır. Bununla beraber yıllık maliyet oranınız ise %17,5463 olacaktır.

BİLMENİZ GEREKENLER

Sizlerde kredi kredi tahsis ücretinizi hesaplayabilirsiniz. Yapmanız gereken şey istediğiniz limitin binde beşini bulmak olacaktır. Yıllık maliyet oranına vergiler, faizler ve kredi tahsis ücreti dahildi. Lakin hayat sigortası dahil edilmemiştir. Zira hayat sigortası kişinin yaşı ve cinsiyeti başta olmak üzere kredi vadesi ve kredi limitine göre değişebiliyor. Örneğin 35 yaşında erkek bir müşteri 10.000 TL krediyi 48 ay vade ile çekecekse yıllık sigorta primi 35,55 TL olacaktır.

35 yaşında erkek bir müşteri 90.000 TL krediyi 48 ay vade ile çektiğinde ise yıllık sigorta primi 339,63 TL olacaktır. 3 Ay ertelemeli kredi alırsanız, kredinizi kalan 45 ayda ödersiniz. Tabi ilk ayda veya aylarda ertelenen faizleri ödersiniz. %11 faiz oranından faydalanmak isteyenlerin, vakıfbank’tan hem hayat sigortası yaptırması hemde asgari bir maaş oranında kredili mevduat hesabı açtırması şartı ile geçerli olacaktır.

RİCA ETSEM TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARININ BU YAZIYI GÖREBİLMELERİ ADINA, FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

Ziraat Bankası’ndan 10 bin 20 bin 30 bin masrafsız tüketici kredisi

 

Yorum yapın