Cardfinans Hediye Para Programı

Qnb Finansbank CardFinans Hediye Para ile Bedava Alışveriş- Kredi kartları hayatımızdan çıkaramadığımız ve vazgeçemediğimiz unsurlardan bir tanesi. Tek seferde ulaşamadığınız pahalı ürünleri taksitlendirebilmesi nedeniyle tercih edilme sebebidir. Lakin bir çok insan kredi kartı tercih ederken bilinçsizce davranıyor. Bir kredi kartı avantajlı, özelliklere sahip, kampanyaları olan ve bol bol chip yani hediye para dağıtan kartlardan olmalıdır.

QNB FİNANSBANK CARDFİNANS HEDİYE PARA PROGRAMI ÖN BİLGİ

Ülkemizde buna benzer kredi kartları var. Bugünde özel bir bankanın özel kredi kartını tercih eden müşteriler için bir haber hazırladık. Carfinans kampanaları nedeniyle oldukça fazla tercih ediliyor. Hatta bir tane bende bile var. Çok fazla işimi görüyor. Hatta bazı kampanyaları insanı özel ve ayrıcalıklı gibi hissettiriyor. Bu yazımızda CardFinans Hediye Para ile Bedava Alışveriş konusunu işleyeceğiz.  Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan bu kredi kartı kampanyasını hep beraber inceleyelim.

CARDFİNANS HEDİYE PARA PROGRAMI

CardFinans’tan Hediye Para Programı ile alışverişleri bedavaya getirme fırsatı. Kampanyaya dahil üye işyerlerinde yaptığınız 150 TL ve üzeri harcamadan sonra slipte çıkan harcama sözü teklifimizi kabul edin, 1500 TL’ye varan Hediye Para tutarı kadar alışverişiniz bedavaya gelsin. Kullanılabilir Hediye Para’nızı öğrenmek için HEDİYE yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini 2273’e gönderin.

HEDİYE PARA NEDİR? NASIL KULLANILIR?

Hediye Para, CardFinans’ınızla anlaşmalı mağazalarımızdaki QNB Finansbank POS’larından yaptığınız 150 TL ve üzerindeki alışverişlerinizin 150 TL’sinden 1,500 TL’sine kadarını, vereceğiniz harcama sözü karşılığında bedavaya getirme fırsatı sunan CardFinans müşterilerine özel programıdır. Limitinize banka tarafından yapılacak değerlendirmeye bağlı olarak 150 TL’den 1,500 TL’ye kadar Hediye Para kullanabilirsiniz. Hediye Para kazandığınız alışverişinizin tamamını ya da bir kısmını iade etmeniz halinde, harcama sözünden eksik kalan bakiye ekstrenize yansıtılacaktır.

 

HEDİYE PARAYI NASIL KULLANILIR? LİMİTİ NASIL ÖĞRENİLİR?

CardFinans’ınızla QNB Finansbank POS’undan yaptığınız işlem sonrasında slibiniz ile Hediye Para teklif edilmesi halinde, HP yazıp bir boşluk bırakarak slibinizdeki Hediye Para kodunu 3 gün içinde 2273’e SMS gönderin. Gelecek katılım onayınızın ardından programa dahil olacaksınız. Kullanılabilir Hediye Paranızı öğrenmek için HEDİYE yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini 2273’e göndermeniz yeterli.

HARCAMA SÖZÜ HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Harcama sözümü kaç ayda sağlamam gerekiyor?: 150-500 TL arası teklif edilen Hediye Para için 12 ay, 500 TL üzerinde teklif edilen Hediye Para için 18 ay içerisinde harcama sözünüzü tamamlamanız gerekmektedir. Bir ay içerisinde kapatılabilecek Hediye Para tutarı en fazla 150 TL’dir. Harcama sözümü nasıl takip edebilirim?: Kalan harcama sözünüzü, Internet Şube kanalından, ekstrelerinizden, ya da KALAN yazıp 2273’e mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Kredi kartınızdan kullandığınız nakit avans ve anında kredi işlemleri hariç tüm harcamalarınız alışveriş sözünüze dahil edilecektir.

Harcama sözümü yerine getirmezsem ne olur?: Belirtilen süre sonunda harcama sözünüzden eksik kalan kalan Hediye Para bakiyesi ekstrenize yansır. Örneğin 50TL’lik Hediye Para için harcama sözünüzü sağlayamazsanız, vade sonunda 50 TL kartınıza yansıyacaktır. Her 100TL alışveriş, 1 TL Hediye Para bakiyesi kapatır. Belirtilen süre sonunda harcama sözünden eksik kalan bakiye olması durumunda, kalan Hediye Para bakiyesi ekstrenize yansır. Örneğin 50TL’lik Hediye Para için harcama sözünüzü sağlayamazsanız, vade sonunda 50 TL kartınıza yansıyacaktır.

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanyaya, ödemelerini düzenli olarak gerçekleştiren, limiti en az 1,875 TL olan QNB Finansbank bireysel kredi kartı sahipleri yararlanabilir. Kampanyadan, yalnızca slip ile Hediye Para teklif edilen müşteriler yararlanabilir. Müşteri özelinde yapılacak değerlendirme doğrultusunda, yapılan alışverişin tümü ya da bir kısmı için Hediye Para teklif edilebilir. Katılım onayı sonrası slipte belirtilen Hediye Para tutarı tek çekim alışverişlerde ilgili kartın ilk ekstresinde, taksitli işlemlerde ise ilk ekstreden itibaren taksitler halinde iade edilecektir.

Bir müşteriye bir seferde teklif edilebilecek en fazla Hediye Para tutarı 1,500 TL olup, henüz bakiyesi kapatılmamış tüm Hediye Para kullanımlarının toplamı da bu tutarı aşamaz. 500 TL’ye kadar olan Hediye Para tekliflerinde harcama sözü 12 ay için verilecek olup, 500 TL üzeri Hediye Para kullanımlarında 18 ay harcama taahhüdü alınacaktır. Her 100 TL alışveriş, 1 TL Hediye Para bakiyesi kapatır.

Belirtilen süre sonunda harcama sözünden eksik kalan bakiye olması durumunda, kalan Hediye Para bakiyesi ekstreye yansıtılacaktır. Bir ay içerisinde kapatılabilecek Hediye Para tutarı 150 TL ile sınırlıdır. Verilen harcama sözü sadece yapılan alışverişleri kapsamakta olup; nakit avans, anında kredi işlemleri ve TL yüklemeleri harcama sözüne dahil edilmeyecektir.

CardFinans ve Fix Card sahipleri yalnızca bir kez Hediye Para kullanım hakkına sahiptir. CardFinans Xtra, Platinum, World Signia/World Elite ve ClubFinans kredi kartı sahipleri ise, Hediye Para kullanımı karşılığı verilmiş olan harcama sözünün %95’ini gerçekleştirmiş olmaları halinde, 2. bir Hediye Para kullanım hakkı elde edebilir. Sunulan iki Hediye Para karşılığı verilen harcama sözlerinin tamamının yerine getirilmesi halinde, yeni bir Hediye Para teklif edilir, en fazla 2 açık Hediye Para kullanımı olacak şekilde Hediye Para fırsatından sürekli yararlanılabilir.

Yorum yapın